Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
kolik nás je??
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
kolik nás je??
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek kolik nás je?? Citovat
hele dnes jsem se pokoušel počítat lidi z fan klubu a nák na někoho určitě pořád zapomínám..
Takže Mobi, Komár, linda, mladej Petr, Sabajka, Hanička, girlforspeed, a kuba.. takže 8?? ale já myslim že 8nás bylo před tím než přišla Sabajka.. tak koho sem sakra nespočítal?? sem to ale blbec..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 25, 2007 8:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: kolik nás je?? Citovat
viktůrek napsal:
hele dnes jsem se pokoušel počítat lidi z fan klubu a nák na někoho určitě pořád zapomínám..
Takže Mobi, Komár, linda, mladej Petr, Sabajka, Hanička, girlforspeed, a kuba.. takže 8?? ale já myslim že 8nás bylo před tím než přišla Sabajka.. tak koho sem sakra nespočítal?? sem to ale blbec..

jeste draguv potomotek

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 25, 2007 9:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: kolik nás je?? Citovat
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
hele dnes jsem se pokoušel počítat lidi z fan klubu a nák na někoho určitě pořád zapomínám..
Takže Mobi, Komár, linda, mladej Petr, Sabajka, Hanička, girlforspeed, a kuba.. takže 8?? ale já myslim že 8nás bylo před tím než přišla Sabajka.. tak koho sem sakra nespočítal?? sem to ale blbec..

jeste draguv potomotek

jinak si zapomnel sebe Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 25, 2007 9:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
já sem vůl jak anděl..Smile díky mobi..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 25, 2007 9:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
já sem vůl jak anděl..Smile díky mobi..Smile

to vis kdyz ses ten nas moderator tak ti musime pomahat Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 25, 2007 9:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
No jo Viktůrek Laughing Laughing
st Dub 25, 2007 9:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Hele ty chytrej, v pond máš přijímačky, docela bych tam chtěl u toho bejt. Byl by to Zážitek roku.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Dub 25, 2007 9:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Hele ty chytrej, v pond máš přijímačky, docela bych tam chtěl u toho bejt. Byl by to Zážitek roku.

jardíku.. já se učim pořád.. nikam nemůžu tak sedim doma a šrotim se.. ale prej budou náký tvrdýSad((
a hlavně mi to furt všichni neříkejte.. už takhle mám nervy v kýblu. bojim bojim
Viktůrek II: a tak dále

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 25, 2007 9:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Hele ty chytrej, v pond máš přijímačky, docela bych tam chtěl u toho bejt. Byl by to Zážitek roku.

viktore jestli jsou ty přijímačky ústní tak bych byl taky rad při nich Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 25, 2007 9:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Já myslím že je to veřejné, tak jako maturita Smile tak by to nebylo od věci Smile)
ne Dub 29, 2007 9:53 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
já chci taky vidět Viktůrka jak dělá ty přijímačky, mohlo by to být celkem zajímavý, ale asi bychom ho tam tak trochu rozptylovali Very Happy Very Happy Very Happy Aby to pak taky udělal, že? Laughing Laughing Laughing
ne Dub 29, 2007 10:46 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
já chci taky vidět Viktůrka jak dělá ty přijímačky, mohlo by to být celkem zajímavý, ale asi bychom ho tam tak trochu rozptylovali Very Happy Very Happy Very Happy Aby to pak taky udělal, že? Laughing Laughing Laughing

ale zas kdyby tam byl třeba kojak, drag a pavel tak by se asi bali mu to nedat Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Dub 29, 2007 11:08 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
To jo no, ale to není špatnej nápad Laughing Laughing Laughing Laughing
ne Dub 29, 2007 11:09 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
To jo no, ale to není špatnej nápad Laughing Laughing Laughing Laughing

hlavně pavel Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Dub 29, 2007 11:10 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Ty jo, ale ted jsi mi to úplně sebral z pusiny Laughing Laughing Laughing Ale jako fakt Laughing Laughing
ne Dub 29, 2007 11:19 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz