Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
POMOC THE RUN

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
POMOC THE RUN
Autor Zpráva
Nevím
Anonymní





Příspěvek POMOC THE RUN Citovat
bry zdarek...Z mam moc rad..tak se chci zeptat videl jsem video the run s 350z v ulicich prahy...rerkne mi nekdo vic ? na internetu je prd tak jestli by byl nekdo hodnej...a neschani nekdo dobryho automechanika kterej ma cit pro auta ? dyztak odepiste na HonzaDaviek@seznam.cz..diky moc jste hodny
út Dub 24, 2007 8:34 pm
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: POMOC THE RUN Citovat
Nevím napsal:
bry zdarek...Z mam moc rad..tak se chci zeptat videl jsem video the run s 350z v ulicich prahy...rerkne mi nekdo vic ? na internetu je prd tak jestli by byl nekdo hodnej...a neschani nekdo dobryho automechanika kterej ma cit pro auta ? dyztak odepiste na HonzaDaviek@seznam.cz..diky moc jste hodny


Je to oficialni video - reklama na Zetko pro Ameriku . Jednou me stopli chlupaty na kontrolu a pri tom mi rikali ze byli u toho kdyz se to tocilo..
út Dub 24, 2007 8:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
OK DIKY MOC KAMO
út Dub 24, 2007 8:58 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: POMOC THE RUN Citovat
pipni napsal:
Nevím napsal:
bry zdarek...Z mam moc rad..tak se chci zeptat videl jsem video the run s 350z v ulicich prahy...rerkne mi nekdo vic ? na internetu je prd tak jestli by byl nekdo hodnej...a neschani nekdo dobryho automechanika kterej ma cit pro auta ? dyztak odepiste na HonzaDaviek@seznam.cz..diky moc jste hodny


Je to oficialni video - reklama na Zetko pro Ameriku . Jednou me stopli chlupaty na kontrolu a pri tom mi rikali ze byli u toho kdyz se to tocilo..


Přesně tak, prý to řídil japonec, měli na celou trať policejní uzávěru, kameramani a technika byli češi, produkce amíci.....
Velmi povedené video - točili ho v roce 2003.

Mimochodem, všechny úseky trati, kromě Nerudovky, už jsem jel rychleji Laughing Laughing Laughing
út Dub 24, 2007 11:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz