Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
28.4.!!!!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
28.4.!!!!!
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek 28.4.!!!!! Citovat
ahoj všichni.
tak sem dostal za úkol spočítat fan klubáky co pojedou na tu brzdu 28.4.
ale co vím tak tam asi dorazí mobi a snad hanička s milanem.. já na 99% nedorazim..
tak ostatní pište..zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: 28.4.!!!!! Citovat
viktůrek napsal:
ahoj všichni.
tak sem dostal za úkol spočítat fan klubáky co pojedou na tu brzdu 28.4.
ale co vím tak tam asi dorazí mobi a snad hanička s milanem.. já na 99% nedorazim..
tak ostatní pište..zatim

FANCLUBÁCI PEKNE STE ME ZKLAMALI VŠICÍ NA TO SERETE!!!!!!

_________________
NISSAN FOREVER
po Dub 23, 2007 6:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Mno já tam bohužel nepřijedu, jdu do práce...Surprised(Fakt mi to je líto:o(Strejda možná přijede, podle práce....Ale určitě pojedu do té MimoněSurprised)
po Dub 23, 2007 6:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: 28.4.!!!!! Citovat
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
ahoj všichni.
tak sem dostal za úkol spočítat fan klubáky co pojedou na tu brzdu 28.4.
ale co vím tak tam asi dorazí mobi a snad hanička s milanem.. já na 99% nedorazim..
tak ostatní pište..zatim

FANCLUBÁCI PEKNE STE ME ZKLAMALI VŠICÍ NA TO SERETE!!!!!!


hele mobi.. my dva jsme si o tom řekli svoje.. mám rodiný problémy, finanční problémy a oba víme ještě pár důvodů proč tam nejedu.. měl sem to v plánu a moc sem se na to těšil.. snad výjde ta moje škola.. protože jak tak koukám na situaci u nás doma moc šancí mimoni bych nedával.. Sad
všem se omlouvam... budu se snažit..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 8:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: 28.4.!!!!! Citovat
viktůrek napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
ahoj všichni.
tak sem dostal za úkol spočítat fan klubáky co pojedou na tu brzdu 28.4.
ale co vím tak tam asi dorazí mobi a snad hanička s milanem.. já na 99% nedorazim..
tak ostatní pište..zatim

FANCLUBÁCI PEKNE STE ME ZKLAMALI VŠICÍ NA TO SERETE!!!!!!


hele mobi.. my dva jsme si o tom řekli svoje.. mám rodiný problémy, finanční problémy a oba víme ještě pár důvodů proč tam nejedu.. měl sem to v plánu a moc sem se na to těšil.. snad výjde ta moje škola.. protože jak tak koukám na situaci u nás doma moc šancí mimoni bych nedával.. Sad
všem se omlouvam... budu se snažit..

hele viktore to bylo na vsechny fanclubáky obecne, neber si to osobne. Tvoje problemy chápu

_________________
NISSAN FOREVER
po Dub 23, 2007 9:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
ja se jeste ozvu, ale protože mám nejaký osobní potíže (jako vážnný), tak to vypadá černě.... Rolling Eyes
út Dub 24, 2007 5:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
ja se jeste ozvu, ale protože mám nejaký osobní potíže (jako vážnný), tak to vypadá černě.... Rolling Eyes

lindo doraz aspon ty Wink

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 24, 2007 9:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
ja se omlouvám ale nefrčím mam tu jednani ohledne srazu 12.5. co poradam, bohuzel, pokud se to nejak zmeni urcite se ozvu
út Dub 24, 2007 9:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
u mne to nadale vypada černě....jedná se o rodiče....proste mne ne a ne pustit, ja te To je na ránu ! stoho po.....
pá Dub 27, 2007 9:09 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
u mne to nadale vypada černě....jedná se o rodiče....proste mne ne a ne pustit, ja te To je na ránu ! stoho po.....

škoda
ja zas ne a ne přemluvit auto Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 27, 2007 3:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek sem debil Citovat
to snad neni možný.. já kripl tady plašim že nemůžu a přitom je to až za tejden takže kdyby jste četli něco o tom že zítra nikam neůžu tak to nevnímejte.. je to dočasné pomanutí smyslů...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 30, 2007 3:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: sem debil Citovat
viktůrek napsal:
to snad neni možný.. já kripl tady plašim že nemůžu a přitom je to až za tejden takže kdyby jste četli něco o tom že zítra nikam neůžu tak to nevnímejte.. je to dočasné pomanutí smyslů...

vidis jak si me zmatl pac o vikendu se me ptal kamos jestli nechci prijet v utery a ja mu rek ze nemuzu ze jedu do mostu Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 01, 2007 5:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
No jo Kubík Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
út Kvě 01, 2007 5:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
No jo Kubík Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

jak no jo kubík????? spis no jo viktor Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 01, 2007 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
tak oba dva mno:D
út Kvě 01, 2007 5:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz