Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
nový člen..
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
nový člen..
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek nový člen.. Citovat
Vítám nového člena..
jako člověk "Z boží vůle moderátor" mám povinost představit vám dalšího člena našeho fan klubu..
doufam že se ti tu bude líbit a že nebudeš brát vážně narážky od ostatních.. když budeš něco potřebovat tak napiš...

Já.. z boží vůle moderátor z vaší vůle proutník

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 22, 2007 8:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: nový člen.. Citovat
viktůrek napsal:
Vítám nového člena..
jako člověk "Z boží vůle moderátor" mám povinost představit vám dalšího člena našeho fan klubu..
doufam že se ti tu bude líbit a že nebudeš brát vážně narážky od ostatních.. když budeš něco potřebovat tak napiš...

Já.. z boží vůle moderátor z vaší vůle proutník


Správně, máš pochvalu.....
Jen jí nebal tak veřejně, piš to do icq Wink Wink Wink
Myslím to upřímně, Drag.
ne Dub 22, 2007 8:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
nech toho už..
myslim to upřímě

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 22, 2007 8:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Také vítám novou členku Fan clubu (sice si pořád nejsem jistý komu, nebo čemu fandí Very Happy ).
ne Dub 22, 2007 9:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek :-)) Citovat
Ono se to časem všechno vystříbří a pak se budete moc všichni..diviti Cool Cool Cool
ne Dub 22, 2007 9:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-)) Citovat
Sabajka napsal:
Ono se to časem všechno vystříbří a pak se budete moc všichni..diviti Cool Cool Cool

jako že si kluk? Shocked Shocked Shocked

_________________
NISSAN FOREVER
ne Dub 22, 2007 10:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-)) Citovat
mobileus napsal:
Sabajka napsal:
Ono se to časem všechno vystříbří a pak se budete moc všichni..diviti Cool Cool Cool

jako že si kluk? Shocked Shocked Shocked


Jé, Mobi, já myslel, že svou přítelkyni, potom ségru, potom jen kolegyni, znáš....
A ty nevíš, jestli to není chlap????
Já už se asi nebudu divit ničemu.
ne Dub 22, 2007 10:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
hele hele hele ja bych tu zas nerad probíral tvuj flek na mikině (clubácký) a vypadal jako ..... to se stydim říct.
a tvojí kočku též nebudem rozebírat Cool

_________________
NISSAN FOREVER
ne Dub 22, 2007 10:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
hele dragu mobi má pravdu.. my víme kočku a to by se určitě veřejnost ráda dozvěděla Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 12:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Všem díky :-) Citovat
Všem děkuji za vlídné přijetí...do klubu...ale brácha mě zná moc dobře..já jen nevím, proč dělá takový ofuky....jako fakt to nechápu.. Cool
po Dub 23, 2007 3:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
hele dragu mobi má pravdu.. my víme kočku a to by se určitě veřejnost ráda dozvěděla Very Happy Very Happy Very Happy


Tak ted už se opravdu ničemu nedivím......
po Dub 23, 2007 3:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
Drag napsal:
viktůrek napsal:
hele dragu mobi má pravdu.. my víme kočku a to by se určitě veřejnost ráda dozvěděla Very Happy Very Happy Very Happy


Tak ted už se opravdu ničemu nedivím......

my taky ne Laughing Laughing Laughing
treba kdyby sabajka byla kluk tak se nedivim ani Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Dub 23, 2007 4:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Vy se asi hodně nudíte..běžte makat Smile ať tady nevedete takové řeči...každý máme něco..já mám od srazu bráchu - drag pořád na krku příhodu s kočkou... atd atd..no nevím, co je horší..ale asi Dragu tvá příhoda s kočkou a synem vyhrála..opravdu se omlouvám..ale je to prostě tak Laughing Laughing Laughing
2 Mobileus - to by ses jako nedivil, kdybych byla chlap...no bacha na mě...ještě mě pořádně neznáš..takže fakt pozor...nikdy nevíš co se stane Wink Wink Laughing Laughing
po Dub 23, 2007 4:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
hele hele hele ja bych tu zas nerad probíral tvuj flek na mikině (clubácký) a vypadal jako ..... to se stydim říct.
a tvojí kočku též nebudem rozebírat Cool
Ježíšmarjá jakej flek na mikině. \neměl to jen pobryndaný, von když žere, tak..... Sakra nikdo mě nic neřekne a co jaká kočka??? To souvisí s tím bryndáním??

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Dub 23, 2007 5:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Ahojky Sabajko vítám těSurprised) N.O.C. - 350Z
po Dub 23, 2007 5:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz