Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Autoshow Letňany
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Autoshow Letňany
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
divnej?? co sem zas provedl??

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 5:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek 2 kojak :-) Citovat
Já ti dám chlapa Wink..já jsem z Prahy...a nebudeme dále rozvíjte ulici či část - to ví jen vyvolení Laughing Laughing Laughing takže asi tak..
No a děkuju..já si myslím, že se mi tady bude líbit víc než dost Smile Cool Cool Cool Rolling Eyes Rolling Eyes
út Dub 24, 2007 10:54 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: 2 kojak :-) Citovat
Sabajka napsal:
Já ti dám chlapa Wink..já jsem z Prahy...a nebudeme dále rozvíjte ulici či část - to ví jen vyvolení Laughing Laughing Laughing takže asi tak..
No a děkuju..já si myslím, že se mi tady bude líbit víc než dost Smile Cool Cool Cool Rolling Eyes Rolling Eyes

jestli rikas pravdu to s tim líbením tak doraz v sobotu na sraz, jinak ses u me mrtvej homolka

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 24, 2007 1:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Pomoccc Citovat
Pomoc, Mobi mě vydírá a to není fér Laughing Laughing Laughing sám moc dobře víš, že přijet nemůžu, tak tak nenaléhej...já vím, že tvá "žhnoucí" láska ke mně je prostě nekonečná..ale nemůžu jet...fakt promin... Laughing Laughing a ostatní se taky omlouvám... prostě se do toho časové presu nevejdu..takže se omlouvám... Exclamation Exclamation Exclamation
út Dub 24, 2007 2:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: Pomoccc Citovat
Sabajka napsal:
Pomoc, Mobi mě vydírá a to není fér Laughing Laughing Laughing sám moc dobře víš, že přijet nemůžu, tak tak nenaléhej...já vím, že tvá "žhnoucí" láska ke mně je prostě nekonečná..ale nemůžu jet...fakt promin... Laughing Laughing a ostatní se taky omlouvám... prostě se do toho časové presu nevejdu..takže se omlouvám... Exclamation Exclamation Exclamation

za prví zadna laska tam neni, jenom me sere ze tam nece dojet zadnej fanclubák Bléééééééé
za druhy to s tim casem sou vymluvy pač si taky nemohla a do letnan si taky jela, proste se ti nechce no tak to konecne priznej

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 24, 2007 2:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek A dost... Citovat
Nechtěla??? Já do Letňan nechtěla?! Tak za prvé, jsi nejdřív udělej v hlavě pořádek, já do Letňan chtěla, proto jsem nejela na ten víkend pryč..takže asi tak..a co se týká času - mám taky svůj soukromý život a to jestli mám čas, je jen má věc a ty mi do toho nemáš co mluvit, řekla jsem, že bych tam ráda jela, ale prostě nemůžu - nemám čas, mám taky jiné povinnosti vůči rodině atd. - nemůžu žít jen Nissanem, mám přátele i mimo, školu, práci a spoustu dalších věcí a už vůbec nevím, proč Ti to říkám...je to jen má věc..takže zdar a pěkný sraz v sobotu Wink Very Happy Very Happy Very Happy vždyt si to užijete i beze mne a tím jsem si naprosto jistá Laughing Laughing Laughing Laughing
út Dub 24, 2007 2:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: A dost... Citovat
Sabajka napsal:
Nechtěla??? Já do Letňan nechtěla?! Tak za prvé, jsi nejdřív udělej v hlavě pořádek, já do Letňan chtěla, proto jsem nejela na ten víkend pryč..takže asi tak..a co se týká času - mám taky svůj soukromý život a to jestli mám čas, je jen má věc a ty mi do toho nemáš co mluvit, řekla jsem, že bych tam ráda jela, ale prostě nemůžu - nemám čas, mám taky jiné povinnosti vůči rodině atd. - nemůžu žít jen Nissanem, mám přátele i mimo, školu, práci a spoustu dalších věcí a už vůbec nevím, proč Ti to říkám...je to jen má věc..takže zdar a pěkný sraz v sobotu Wink Very Happy Very Happy Very Happy vždyt si to užijete i beze mne a tím jsem si naprosto jistá Laughing Laughing Laughing Laughing

a kdo psal neco o chtení????? a kdyz sme u toho chteni, tak do letnan sis chtela udelat sraz a ted na mimon ani na brzdu nechces a pritom rikas ze bys rada Rolling Eyes

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 24, 2007 2:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Ráda bych, ale nemám čas...čas to je u mě moc drahé a velice ceněné slovo - nemám prostě čas v těchto termínech, nežiji jen srazama - ráda se tam přijedu podívat, ale že bych tam musela jezdit, tak to nemusím... kdyby byl čas pojedu, ale on není ..takže není co řešit... a jestli se se mnou neumíš bavit konstruktivně o něčem jiném, asi si nemáme co nadále říci...díky.. Wink
út Dub 24, 2007 2:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Sabajka napsal:
Ráda bych, ale nemám čas...čas to je u mě moc drahé a velice ceněné slovo - nemám prostě čas v těchto termínech, nežiji jen srazama - ráda se tam přijedu podívat, ale že bych tam musela jezdit, tak to nemusím... kdyby byl čas pojedu, ale on není ..takže není co řešit... a jestli se se mnou neumíš bavit konstruktivně o něčem jiném, asi si nemáme co nadále říci...díky.. Wink


Pěkný.....
Sotva se do něčeho, konkrétně do Fan clubu, natáhnou ženský, už se to začne hádat a skoro prát... Cool Cool Cool
Zkuste oba zklidnit hormoooon Mr. Green
út Dub 24, 2007 3:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek 2 Drag Citovat
Hele mladej ty se do toho nepleť..jo????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
út Dub 24, 2007 3:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
For čabajka: ježíšmarjá co se to tu děje, ale dobře děláš, nedej se. Taky jsem se těšil,že tě poznám. A máš recht, jsme banda nevycválanců a Niss není život. Stejně to tam bude votrava, samý moudrý kecy o autech. A ten klacek z boží vůle tam taky nebude. Škoda soboty

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Dub 24, 2007 5:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
víte všichni moc dobře že bych vás moc rád viděl ale rodina se nedá a v pondělí mám přímačky na nástavbu s maturitou..a protože nejsem zrovna machr v matice tak se musim ted hodně učit..ale ta sobota mě mrzí..jinak stejně bych tam asi nemohl..
Viktůrek II. Z boží vůle šprt

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Dub 24, 2007 5:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
2 KOjak Smile - to víš Drag je dravý "dítko" a mně nebude žádnej chlap rozkazovat, abych se zklidnila - teda i když je to velkej chlap - tak stejně nebude, já se nedám Smile Laughing Laughing Laughing Laughing mrzí mě ta sobota vážně ano.. ale chystám se jinam..a samozřejmě do toho Mostu taky nemůžu..já vlastně nemůžu nikam..protože ty termíny jsou hrozně nevýhodně postavený..ale tak to je jedno..vy se mojí přítomností nabažíte někdy jindy.. já se někdy určitě někde ukážu..to slibuju..já jsem dravá slečna..takže čekejte nečekaný vpád Smile protože se rozhoduju z hodiny na hodinu, či z minuty na minutu - no sami uvidíte až mě poznáte..doufám, že to bude co nejdříve... Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
út Dub 24, 2007 6:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Sabajka napsal:
2 KOjak Smile - to víš Drag je dravý "dítko" a mně nebude žádnej chlap rozkazovat, abych se zklidnila - teda i když je to velkej chlap - tak stejně nebude, já se nedám Smile Laughing Laughing Laughing Laughing mrzí mě ta sobota vážně ano.. ale chystám se jinam..a samozřejmě do toho Mostu taky nemůžu..já vlastně nemůžu nikam..protože ty termíny jsou hrozně nevýhodně postavený..ale tak to je jedno..vy se mojí přítomností nabažíte někdy jindy.. já se někdy určitě někde ukážu..to slibuju..já jsem dravá slečna..takže čekejte nečekaný vpád Smile protože se rozhoduju z hodiny na hodinu, či z minuty na minutu - no sami uvidíte až mě poznáte..doufám, že to bude co nejdříve... Wink Laughing Laughing Laughing Laughing


Nevyhrožuj.....
Stejně se tě nikdo nebojí, jseš platonická až hamba....
Nejedeš na brzdu, Mimoň, Most...., další akcí bude výlet do švajcu, tam taky nejedeš, miluju nováčky - takový co vyhrožujou a pak se půlroku neukážou.
Nissan není život, ale Zetko jo!!!

Kecám, mám v sobě pár piv. Ale za poslední větou si stojím.
út Dub 24, 2007 11:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek 2 Drag Citovat
A to jako, že si ředitel Z clubu, si myslíš, že mě můžeš urážet slovy jako : platonická až hanba..no to chlapče ani nezkoušej, napsat to umí každej, ale je to největší "srabárna"..měl by ses nad sebou hoodně zamyslet.. Laughing Laughing Laughing no jen by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že jsem platonická..to mi teda prosím Tě vysvětli....říkáš to, jak kdybys mě znal... Wink Wink Wink navíc jsem vůbec neříkala, že na ty srazy pojedu... takže...asi tak Smile ted si jen počkám na Mobiho..jak se rád přidá k diskusi o tom, že nejezdím na srazy a tak Smile protože počítám s tím..že on se rád přidá do něčeho..kde mě může buzerovat..jen se na mně pánové vyřádětě tady Smile já vám to pak oplatním osobně Smile a to neberte jako vyhrožování, ale jako holý fakt... mějte se.. Laughing Laughing Laughing
st Dub 25, 2007 1:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz