Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Poradí někdo??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Poradí někdo??
Autor Zpráva
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
To jste mě pánové teda docela překvapili s těma Bridgema... Říkáte, že na Z nejsou teda nic moc, jo? Hmmm, tak to fakt čumím Shocked

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
so Úno 16, 2008 5:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
Tak já osobně jsem s Bridge. zcela spokojen.Mám už čtvrtou sadu.Měl jsem také Contiky a Falken.Ani jedny z nich nedoporučuji.Yokohamy jsem ještě neměl,tak nemůžu sloužit.Žádné gumy mi nevydrželi víc jak 13tis. km, a to negumuji a na okruhu jsem byl snad dvakrát,tak nevím jak to děláte?
so Úno 16, 2008 6:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
Tak já osobně jsem s Bridge. zcela spokojen.Mám už čtvrtou sadu.Měl jsem také Contiky a Falken.Ani jedny z nich nedoporučuji.Yokohamy jsem ještě neměl,tak nemůžu sloužit.Žádné gumy mi nevydrželi víc jak 13tis. km, a to negumuji a na okruhu jsem byl snad dvakrát,tak nevím jak to děláte?

Měl jsem před časem rozhovor s šéftechnologem Continentalu o pneumatikách, v kostce: čím déle chceme aby pneu vydržela, tím v podstatě musí být tvrdší směs a tím je horší přilnavost. Tzv. nezničitelné pneu vydrží sice i 80000 km ale stačí trošku vody a je průser. Naopak velmi přilnavé se rychle opotřebují, výrobci tudíž za ně nechtějí mnoho ale oblíbenost taky není. Celá soutěž výrobců v technologiích spočívá v podstatě v hledání kompromisů.
ne Úno 17, 2008 12:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Teda pánové, tak nevím jak se rozhodnout.Vaše názory na gumy se dost různí a já mám z toho v hlavě zmatek. Sad Pochopila jsem, že nemůžu mít vše v jedné značce(tj.přilnavost+životnost).Proto hledám ten zlatej střed - v rámci možností - bezpečí s životností gumy.Tak jakou zvolit??
ne Úno 17, 2008 3:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
feferonka napsal:
Teda pánové, tak nevím jak se rozhodnout.Vaše názory na gumy se dost různí a já mám z toho v hlavě zmatek. Sad Pochopila jsem, že nemůžu mít vše v jedné značce(tj.přilnavost+životnost).Proto hledám ten zlatej střed - v rámci možností - bezpečí s životností gumy.Tak jakou zvolit??

BRIDGESTONE Potenza RE 050A
ne Úno 17, 2008 8:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Co to může být?? Citovat
Po dojezdu, při volnoběhu, po cca 2 minutách se začnou ozývat z podkufru rány.Nevíte někdo co to může být?? Shocked
so Úno 23, 2008 7:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: Co to může být?? Citovat
feferonka napsal:
Po dojezdu, při volnoběhu, po cca 2 minutách se začnou ozývat z podkufru rány.Nevíte někdo co to může být?? Shocked


to muze byt cokoli treba jen nejaka blbostt uvolneny vyfuk... nebo mozna se ozva karda,,, jinak to by asi bylo lepsi se na to podivat na heveru,,, takhle se to neda rici, cim to muze byt Smile)))
so Úno 23, 2008 8:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Brzdy Citovat
Taky mi pískaly brzdy. Vyměnil jsem destičky za EBC Yello Stuff a je po pískání. Brzdí lépe než originál (i za studena) a zvládají i vyšší zátěž na okruhu. Gumy mám Bridge RE050A a jsem plně spokojen. Na okruhu jsem se s nima "brodil" ve vodě a seděly jako přibyté.
út Úno 26, 2008 1:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Re: Brzdy Citovat
centros napsal:
Taky mi pískaly brzdy. Vyměnil jsem destičky za EBC Yello Stuff a je po pískání. Brzdí lépe než originál (i za studena) a zvládají i vyšší zátěž na okruhu. Gumy mám Bridge RE050A a jsem plně spokojen. Na okruhu jsem se s nima "brodil" ve vodě a seděly jako přibyté.



Díky moc za cenné rady.Kolik ti vydrží ty Bridgestonky?? Very Happy
út Úno 26, 2008 1:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Re: Brzdy Citovat
feferonka napsal:
centros napsal:
Taky mi pískaly brzdy. Vyměnil jsem destičky za EBC Yello Stuff a je po pískání. Brzdí lépe než originál (i za studena) a zvládají i vyšší zátěž na okruhu. Gumy mám Bridge RE050A a jsem plně spokojen. Na okruhu jsem se s nima "brodil" ve vodě a seděly jako přibyté.



Díky moc za cenné rady.Kolik ti vydrží ty Bridgestonky?? Very Happy

Mě tyhlety Bridge vydržely cca 10 000 km. Nejezdím na okruhy a negumuju.
so Bře 01, 2008 9:28 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Uvařené EBC Citovat
Jestli můj předchozí příspěvek přiměl někoho koupit kotouče a destičky od EBC, tak sorry. Po čerstvých zkušenostech z Alp, Mostu a Brna jsem zcela jiného názoru. Mám kotouče Turbo Groove i destičky Yello Stuf od EBC a totálně jsem je oddělal. Když říkám totálně, tak myslím totálně. Takové destičky jste ještě nikdo neviděl! Vydržely mi asi 14 dnů a jsou na prach. Opravdu se vysypaly. Kotouče od EBC se asi špatně chladí, desky se přehřejou, kapalina uvaří (i závodní) a destičky se rozpadnou. Fuj, už to nechci. Vše vrátím a objednávám brzdy AP Racing. Prodám originál přední i zadní brzdiče Brembo, kdyby někdo chtěl. Normálnímu řidiči budou stačit i na dost ostrou jízdu, ale já jsem asi zvíře. Přední brzdiče změnily barvu z oranžové na tmavě oranžovou a potřebují vyměnit těsnicí gumičky kolem pístků. Jinak jsou OK.
pá Kvě 23, 2008 9:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Re: Brzdy Citovat
feferonka napsal:

Díky moc za cenné rady.Kolik ti vydrží ty Bridgestonky?? Very Happy


Na Bridge jsem najel cca 6.000 km a dnes jsem je sundal. Ještě si je nechám na drifty. Byl jsem na nich několikrát v Mostě na okruhu, jinak negumuju.
pá Kvě 23, 2008 9:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz