Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Poradí někdo??
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Poradí někdo??
Autor Zpráva
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Poradí někdo?? Citovat
Tak jsem se dočkala...už stojí v garáži...můj miláček - zetko Laughing Laughing Prosím o radu - někdy( ne vždy) při přibrždění zapíská brzda - je to v pořádku?? A ještě bych potřebovala poradit nějaký dobrý gumy - bezpečný a aby dlouho vydržely ....
st Úno 13, 2008 6:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Poradí někdo?? Citovat
feferonka napsal:
Tak jsem se dočkala...už stojí v garáži...můj miláček - zetko Laughing Laughing Prosím o radu - někdy( ne vždy) při přibrždění zapíská brzda - je to v pořádku?? A ještě bych potřebovala poradit nějaký dobrý gumy - bezpečný a aby dlouho vydržely ....


Piska to asi kazdymu, i novy to delaj.

Kup si YOKOHAMA Advan Sport V103
st Úno 13, 2008 7:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Pokud vim tak piskaj hlavne z duvodu jejich tvrdosti ... zetko je prece jen silnejsi auto a tak potrebuje i silnejsi brzdy ... ale je to jen muj nazor ... dokud piskaj je vse ok podle me ... me na micruse taky piskaj Very Happy cas od casu kdyz du natvrdo ...
čt Úno 14, 2008 12:29 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
To pískání také může být akustický senzor opotřebení destiček... Doporučuji kontrolu.

V servise mi říkali, že sériové destičky mají nějaký hrany, který pískaj i normálně. Výměna za nějaké aftermarket to pak částečně vyřeší. Ale jak píše pípni: pískat to bude vždy. Je to sporťák Smile

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Úno 14, 2008 11:50 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Díky všem.Ty gumy teda yokohamy doporučujete všichni?Nebo je i jinej tip?
čt Úno 14, 2008 12:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
http://www.z-club.cz/nase_zkusenosti/pneu/pneu.htm Wink

Já bych koupil BRIDGESTONE Potenza RE 050A. Na jiném autě a v jiném rozměru jsem s nimi byl naprosto spokojen. Ta guma je vítěz většiny testů...

Ten Advan bude ale lepší na okruhu.

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Úno 14, 2008 1:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
http://www.z-club.cz/nase_zkusenosti/pneu/pneu.htm Wink

Já bych koupil BRIDGESTONE Potenza RE 050A. Na jiném autě a v jiném rozměru jsem s nimi byl naprosto spokojen. Ta guma je vítěz většiny testů...

Ten Advan bude ale lepší na okruhu.

Raději se zeptej předsedy. Mám Bridgestone a na mokru jsou úplně k ničemu. Vyzkoušel jsem i Continentalky, málem jsem se zasbil, páč v zatáčce se normálně žvejkly, předtím jsem měl Nakkangy a ty ač levné, byly super. Zase se brzo ojedou.
pá Úno 15, 2008 6:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
Tuna napsal:
http://www.z-club.cz/nase_zkusenosti/pneu/pneu.htm Wink

Já bych koupil BRIDGESTONE Potenza RE 050A. Na jiném autě a v jiném rozměru jsem s nimi byl naprosto spokojen. Ta guma je vítěz většiny testů...

Ten Advan bude ale lepší na okruhu.

Raději se zeptej předsedy. Mám Bridgestone a na mokru jsou úplně k ničemu. Vyzkoušel jsem i Continentalky, málem jsem se zasbil, páč v zatáčce se normálně žvejkly, předtím jsem měl Nakkangy a ty ač levné, byly super. Zase se brzo ojedou.





Takže, který bys poradil ty? Co ty yokohamy z tvýho pohledu??
pá Úno 15, 2008 8:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Ty gumy potřebuju na běžný ježdění, ne na okruhy. Razz
pá Úno 15, 2008 8:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
feferonka napsal:
Ty gumy potřebuju na běžný ježdění, ne na okruhy. Razz

Ty yokohamy jsou asi trochu tvrdci, ale pri normalnim jezdeni to nepoznas. Bridgestony mi odesly asi po 20tis km a na yokohamach mam najeto 30tis km i s okruhama a nepozoruju zadny ubytek dezenu.
pá Úno 15, 2008 10:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
feferonka napsal:
Ty gumy potřebuju na běžný ježdění, ne na okruhy. Razz

Ty yokohamy jsou asi trochu tvrdci, ale pri normalnim jezdeni to nepoznas. Bridgestony mi odesly asi po 20tis km a na yokohamach mam najeto 30tis km i s okruhama a nepozoruju zadny ubytek dezenu.



Takže jednoznačně asi ty yokohamy...Díky za radu Very Happy
pá Úno 15, 2008 10:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
feferonka napsal:
Ty gumy potřebuju na běžný ježdění, ne na okruhy. Razz


Jo jo brzdy obcas piskaj to je asi normalni..)) A co ohledne pneu zalezi asi jen kolik chce clovek investovat. V tech vyssich hladinach je kvalita srovnatelna,,, pirelli, goodyear, yokohama, atd.. jsou proste dobre pneou. Rozdily v podobne cen. hladine jsou minimalni temer neroznatelne.

Ale na normalni jezdeni i sportovni postaci i Nankang NSII, mam je otestovane a drzi perfektne i na mokru a hlavne cena je hodne prizniva Smile
so Úno 16, 2008 1:34 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
feferonka napsal:
Ty gumy potřebuju na běžný ježdění, ne na okruhy. Razz


Jo jo brzdy obcas piskaj to je asi normalni..)) A co ohledne pneu zalezi asi jen kolik chce clovek investovat. V tech vyssich hladinach je kvalita srovnatelna,,, pirelli, goodyear, yokohama, atd.. jsou proste dobre pneou. Rozdily v podobne cen. hladine jsou minimalni temer neroznatelne.

Ale na normalni jezdeni i sportovni postaci i Nnganka NSII, mam je otestovane a drzi perfektne i na mokru a hlavne cena je hodne prizniva Smile




Sem se dívala a ony ty Nanganka moc nejsou.Aspoň já je nikde nenašla... Sad
so Úno 16, 2008 8:13 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
A JEŠTĚ - jak se chová baterka v zimním období??? Sem chtěla dnes ráno nastartovat a nic Sad
so Úno 16, 2008 9:14 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
feferonka napsal:
A JEŠTĚ - jak se chová baterka v zimním období??? Sem chtěla dnes ráno nastartovat a nic Sad



Baterka se chova v zimne normalne kdyz neni stara a vibita Smile)) S zetkem jezdim v zimne i na hory, naposled jem radil se zetkem na medvedine a slape jak hodinky, ale pokud hodne mrzne a je spatna baterka tak se muze snadno vibit,

cekni baterku a pokud je spatna tak kup novou...))) Pokud otocis klicek a ani necvakne starter nebo se nerozsviti palubka tak je baterka KO.
so Úno 16, 2008 10:50 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz