Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nový člen, nové Z a nové pneu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nový člen, nové Z a nové pneu
Autor Zpráva
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Nový člen, nové Z a nové pneu Citovat
Ahoj vespolek,

rozhodl jsem se utratit nějakou tu korunu (a dál utrácet za pneu a spojky) a příští pondělí jdu pro Z.

Všechny Vás tímto zdravím a doufám, že se za čas potkáme i někde na silnici.

Vzhledem k počasí a mé nadrženosti no novou káru, budu muset ještě koupit zimní sadu pneu. Může někdo doporučit ještě něco jiného než Pirelli Sotto Zero? Nebo se vážně jedná o nejlepší možnou volbu?

Díky všem za rady a tipy na nákup.

Zatím čauves

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
ne Led 06, 2008 2:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
čau. vítám tě tu a gratuluju ke skvělé volbě nového auta Smile pořádně zdokumentuje první jízdu (vždyť ta je jen jednou Razz )
ne Led 06, 2008 3:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
No, ještě v garáži neparkuje, ale už je vybrané a připravené.

Do Z jsem se zamiloval už dávno, ale až nyní jsem se k němu dostal Smile

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
ne Led 06, 2008 3:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Tak te tu vitam Very HappyD At se ti tu libi Smile))
ne Led 06, 2008 3:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Tak situace se vyvinula a Zetko už mám v garáži. Cool Laughing

Jsem zatím nadšený N.O.C. - 350Z

Ale zatraceně to klouže v tomhle počasí Neutral

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Led 11, 2008 7:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
juj N.O.C. - 350Z N.O.C. - 350Z v zimě tak to určitě nafoť Laughing

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
pá Led 11, 2008 7:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Nový člen, nové Z a nové pneu Citovat
Tuna napsal:
Ahoj vespolek,

rozhodl jsem se utratit nějakou tu korunu (a dál utrácet za pneu a spojky) a příští pondělí jdu pro Z.

Všechny Vás tímto zdravím a doufám, že se za čas potkáme i někde na silnici.

Vzhledem k počasí a mé nadrženosti no novou káru, budu muset ještě koupit zimní sadu pneu. Může někdo doporučit ještě něco jiného než Pirelli Sotto Zero? Nebo se vážně jedná o nejlepší možnou volbu?

Díky všem za rady a tipy na nákup. Blahopřeji k volbě Confused , jestli můžu, tak měj v tomto počasí hodně respektu. Na ledu nedrží nic, jen hřeby. Z je zrádné i vodě, pár členů to již ví Crying or Very sad

Zatím čauves


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Led 11, 2008 7:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Hlavně si zvykám na citlivý plynový pedál, který je správně jemný a otáčky žene rychle vzhůru.

Teď večer jsem se už musel rozjíždět na dvojku. Ono vůbec to popojíždění po Pze je snad lepší tahat rovnou na dvojku. Není to ale vyšší záhul na spojku?

Jinak díky za rady. K Z zatím přistupuji s velkou pokorou Wink

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Led 11, 2008 7:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
sry jestli to už je neěkde napsaný ale jakou barvičku má tvé N.O.C. - 350Z a barvu interiéru Laughing

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
pá Led 11, 2008 7:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Šedá + Alezan

Je to krasavec Wink

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Led 11, 2008 8:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Šedá + Alezan

Je to krasavec Wink
Wink Wink ty jsi z Prahy ?

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
pá Led 11, 2008 8:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Hlavně si zvykám na citlivý plynový pedál, který je správně jemný a otáčky žene rychle vzhůru.

Teď večer jsem se už musel rozjíždět na dvojku. Ono vůbec to popojíždění po Pze je snad lepší tahat rovnou na dvojku. Není to ale vyšší záhul na spojku?

Jinak díky za rady. K Z zatím přistupuji s velkou pokorou Wink
Ono to svádí, ale rozjížděj jedničku, by´t jen na rozhýbání auta, spojky hoří jak papír, tak se zbytečnému prokluzu vyhýbej. Přeju ti hodně krásně prožitých kilometrů, ale Z na zimu opravdu není. Pokud vím, tak všichni členové mají na zimu jiné auto. Jen Drag jezdí zimě na chopru, ale to víš, náčelník Very Happy Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Led 11, 2008 8:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Na sníh bych s tím nejel, ale pochop: dnes jsem to koupil, přes den je nad nulou, mám na tom Sotto Zero a zima je už na ústupu Cool

Když napadne ten bílej sajrajt, tak holt sednu do druhého auta no... O tom není pochyb.

O "spotřebě" spojek jsem tu toho už něco načetl, takže se na ní soustředím, abych ji maximálně šetřil.

Jinak až sundáte ty Vaše popelnice z heverů a bude přijatelnější počasí, tak se 100% někde uvidíme Laughing

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Led 11, 2008 8:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Tuna napsal:
Hlavně si zvykám na citlivý plynový pedál, který je správně jemný a otáčky žene rychle vzhůru.

Teď večer jsem se už musel rozjíždět na dvojku. Ono vůbec to popojíždění po Pze je snad lepší tahat rovnou na dvojku. Není to ale vyšší záhul na spojku?

Jinak díky za rady. K Z zatím přistupuji s velkou pokorou Wink
Ono to svádí, ale rozjížděj jedničku, by´t jen na rozhýbání auta, spojky hoří jak papír, tak se zbytečnému prokluzu vyhýbej. Přeju ti hodně krásně prožitých kilometrů, ale Z na zimu opravdu není. Pokud vím, tak všichni členové mají na zimu jiné auto. Jen Drag jezdí zimě na chopru, ale to víš, náčelník Very Happy Very Happy


Já taky Gratuluji. S těmi rozjezdy souhlasím s Kojakem, jedničku byť krátce a rychle, ale vždy....
A letos zimu vynechávám Laughing

Mimochodem, na tom svinstvu, co je dnes na silnici, urveš jakoukoliv gumu, ale takhle se nemusíš jet do zatáček.....
pá Led 11, 2008 8:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Přijde mi to na jedničku na tomhle povrchu fakt moc agresivní. A na ty pražské kolony je jednička taky moc silná... ale nechám si rád poradit a budu holt trénovat lýtko a cit... začínám mít takový pocit, že se bude hodit Smile Laughing

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Led 11, 2008 8:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz