Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nissan sraz no.2
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nissan sraz no.2
Autor Zpráva
Anonymní






Příspěvek Nissan sraz no.2 Citovat
25.5.07-27.5.07 se koná nissan sraz číslo 2, Samotný sraz se bude konati v miřetíne : http://www.lt-miretin.cz
http://www.mapy.cz/?query=radim%20u%20lu%C5%BEe&portWidth=1008&portHeight=530&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697#centerX=136816640@centerY=135364608@typ=base@zoom=9@vizType=none@vizIds=none
je to sraz všech nissanů a jelikož 350Z je též nissan tak jste samozřejmě zváni. Na sobotu po obede je obědnané letiště (už je na to napsána i smlouva) takže muzete porovnat i svoje miláčky, myslim tím ty dvoustopé. Pokud chcete jet na cely vikend bylo by dobre dat vedet me nebo se registrovat přímo na nissanclubu. více info zde: http://www.nissanclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=15329&kols=5
Doufam ze se tam potkáme.
so Led 13, 2007 8:24 pm
Anonymní






Příspěvek Citovat
omlouvam se ze předmět a za ten jeden nefunkční odkaz jelikoz nejsem registrovan tak mi nejde upravit, pokud by ste se nezlobili tak to nekdo upravte prosím.
Jo a zapomněl jsem kontakt na sebe: mobileus@seznam.cz a nebo se dohodněte s dragem a on je se mnou v kontaktu tak neni problem.
so Led 13, 2007 8:27 pm
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Mno tak bezva, ten termín se kryje s termínem JDM srazu na Kámeni, kam byli lidičky z 350Z klubu také mnou pozváni.....
no nic, hodím Kámen buď před nebo po tuto akci...projedu kalendář akcí a uvidí se, co z toho vykouzlím Confused
ne Led 14, 2007 11:44 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Libas napsal:
Mno tak bezva, ten termín se kryje s termínem JDM srazu na Kámeni, kam byli lidičky z 350Z klubu také mnou pozváni.....
no nic, hodím Kámen buď před nebo po tuto akci...projedu kalendář akcí a uvidí se, co z toho vykouzlím Confused

Libasi to je skoda no termin po to urcite nepude to je přerov to ti už lidi na 200SX forum zavrhli a před myslim nic neni
ne Led 14, 2007 1:07 pm
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Tak jsem pro ten náš JDM na Kámeni nadhodil termín 12.-13. květen 2007, tak uvidíme, co z toho vzplane......je to dva týdny po sobě no.....
nerad bych trávil sraz na Kámeni bez 350Z aut sakryš.....no uvidíme Confused
ne Led 14, 2007 2:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Libas napsal:
Tak jsem pro ten náš JDM na Kámeni nadhodil termín 12.-13. květen 2007, tak uvidíme, co z toho vzplane......je to dva týdny po sobě no.....
nerad bych trávil sraz na Kámeni bez 350Z aut sakryš.....no uvidíme Confused

libasi to by melo bejt v pohode na toho 12.-13. sem nic nenasel a jinak uz sem se konecne regnul

_________________
NISSAN FOREVER
ne Led 14, 2007 5:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
v pohodě to není, páč celý květen 07 je zabitý, 4.-5. jsou Mimoňské války, na které chce jet pár lidí, které jsem kontaktoval kvůli tomu JDM srazu na Kámeni a prostě ty lidi nepojedou jeden víkend sem, druhý tam, třetí sem zase..to nejde..květen vypouštím z plánů Crying or Very sad
ne Led 14, 2007 5:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Libas: nemůžeme být všude, Mimoň jedeme určitě, na nissanclub v sobotu, takže neházej flintu do žita...... klidně za sebe říkám, že v neděli klidně přijedu k Vám, navíc byste měli stát o účast celého nissanclubu, vždyť jsou to všechno Japonci....
Zkus to ještě v klidu rozmyslet..
ne Led 14, 2007 9:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Libas: nemůžeme být všude, Mimoň jedeme určitě, na nissanclub v sobotu, takže neházej flintu do žita...... klidně za sebe říkám, že v neděli klidně přijedu k Vám, navíc byste měli stát o účast celého nissanclubu, vždyť jsou to všechno Japonci....
Zkus to ještě v klidu rozmyslet..


V poho, celý nissanclub zvát nemůžeme, páč to by potom přijelo od každé japonské značky skoro 80 aut, což by bylo neúnosné jak pro účastníky tak pro pořadatele, o nocování, jídle atd. ani nemluvím...proto zvu jen ty svalnatější japonce, navíc se akce jmenuje JDM Performance Meeting, takže s prominutím taková Micra, Sunny, Almera či Terrano a Patrol jsou trochu mimo mísu (nic proti Nissanům, mám rád všechny japonce, já jen pro uspřesnění). Takže se termín asik přesune na víkend 23. - 24. červen 2007 (opět to není ofiko.......)
po Led 15, 2007 3:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
!!!!!!
Anonymní





Příspěvek xchat Citovat
A můžu se zeptat kdy tam maji teda sraz xchataři z Tuningu na Kameni? Nebo to je spojený??? Cool
po Led 22, 2007 10:47 am
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Proboha, o žádných xchatařích z Tuningu vůbec nevím, nevím o tom nic, zájem není, spojovat se nic nebude!!!!!!!!
po Led 22, 2007 3:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
350Z
Anonymní





Příspěvek Kamen Citovat
Xchatari z mistnosti tuning maji sraz na Kameni 5.-6.5.2007... http://kamen2007.wz.cz...
po Led 29, 2007 10:02 pm
!!!!!
Anonymní





Příspěvek Citovat
No ještě aby ste to s nima spojovali Laughing
út Led 30, 2007 11:48 am
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Tak na odkaz jsem mrknul, když vše vyjde, tak bych se tam rád mrknul třeba s Beaverem, kdo tam bude s japončíkem, tak mu rozdám pozvánky na tu naši akci Cool
út Led 30, 2007 2:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
350Z
Anonymní





Příspěvek Libas Citovat
Ja tam urcite budu s nissanem 350Z.... Wink
út Led 30, 2007 6:29 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz