Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nebezpečné příhody

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nebezpečné příhody
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Nebezpečné příhody Citovat
Když sleduju diskuzi na tomhle foru, tak mám pocit, že o různé nebezpečné příhody nebude nouze.... Laughing
Furt se mnůžu zbavit představy: 200m letící haubna, nechtěl bych být poblíž....
Ale musím prásknout našeho člena Ondru, na loňský sraz jel se sebezapřením, utíkal vzduch z gumy. Cesta do Č. Krumlova byla chvílema HC, protože Tom držel dohodu že nepojedem přes 150km/h jen prvních 15km, než na to úplně zapoměl Very Happy
A na příčinu úniku vzduchu jsme přišli při zpáteční cestě, když se guma roztrhla, naštěstí zadní. Byl prasklý ráfek 20", velmi věhlasné značky.
No auto ze silnice nešlo...., ale byla sranda vyměnit kolo bez nářadí Very Happy Very Happy Very Happy
st Led 10, 2007 12:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awatar
branec


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

Příspěvek Setkání třetího druhu Citovat
Tahle příhoda nebyla nebezpečná bohudík pro majitele 350Z, ale pro majitele jistého nejmenovaného vozu (bohužel mě), jednou sem si jel ze srazu v Příbrami, kde sem viděl jednu hezkou černou 350Z, no a když jedu domů po Strakonický směrem na Prahu, tak vidím jak se ke mě přibližuje tahle černá kráska (je to Kojakova 350Z), tak sem samozřejmě uhnul, ale mě i přítelkyni (která tam se mnou byla) se líbila tak sem si řek proč se na ni nedívat déle, tak sem se vydal jet za ní, ale to že jedu něco okolo 210km/h sem si všimnul až když sem najížděl do jedné ze zatáček, tak sem si uvědomil, že to přeci jen nebyl nejlepší nápad se sériovym podvozkem. Embarassed A pak jdu s otcem do servisu v Summit auto a co tam nevidim, koukám důvěrně známá Zetka z Maxituningu, který sem si přečet až potom co sem se jí chtěl bláhově držet. Cool Jinak klobouk dolů pánové Zetky sou super.

_________________
NISSAN SILVIA S12 - Grand Prix edition - Drift isn't cheap.
Škoda Fabia RS
st Led 10, 2007 2:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Setkání třetího druhu Citovat
Awatar napsal:
Tahle příhoda nebyla nebezpečná bohudík pro majitele 350Z, ale pro majitele jistého nejmenovaného vozu (bohužel mě), jednou sem si jel ze srazu v Příbrami, kde sem viděl jednu hezkou černou 350Z, no a když jedu domů po Strakonický směrem na Prahu, tak vidím jak se ke mě přibližuje tahle černá kráska (je to Kojakova 350Z), tak sem samozřejmě uhnul, ale mě i přítelkyni (která tam se mnou byla) se líbila tak sem si řek proč se na ni nedívat déle, tak sem se vydal jet za ní, ale to že jedu něco okolo 210km/h sem si všimnul až když sem najížděl do jedné ze zatáček, tak sem si uvědomil, že to přeci jen nebyl nejlepší nápad se sériovym podvozkem. Embarassed A pak jdu s otcem do servisu v Summit auto a co tam nevidim, koukám důvěrně známá Zetka z Maxituningu, který sem si přečet až potom co sem se jí chtěl bláhově držet. Cool Jinak klobouk dolů pánové Zetky sou super.


Zdravim Ataware, ta jizda byla na dva mesice posledni, podarilo se mi za 2tis km vetsi cast keramicke spojky, tedy oblozeni poslat a priskvarit na setrvak. Za Lhotou jsem tam nacpal petku a na tu jsem mazal az domu. Druhy den uz bylo Zetko v Pruhonicich na odpocinku. Poslali spatnej pritlacak, no na mrtvici. Jinak jsi mel zamrkat, urcite bych zpomalil, jinak by jsi musel atakoval rychlost bezmala 300km, aby jsi cejtil smrad z laufuu. No fakt, jak prd. Nekolikrat se mi podarilo dorazit tachac a vono to jeste vesele zrychlovalo. Ale konec chvaly, auto ma par dulezitych nedostatku, za 24tis km ma ctvrtou spojku, to je dan za vykon, takze se na nem maka. Vetsi brzdy, KW podvozekl, chladič oleje, vetsi vzduch.filtry, sije se i nova kapota, povodni karbonová se pri vysoké rychlosti nafukovala jak sprcka, no co ti budu psát. Mej se hezky, mozna ve Lhote, tak se prihlas. Cauky Kojak
st Led 17, 2007 9:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awatar
branec


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
2 Kojak: Tak až příště zas uvidim tvojí černou Zetku tak o sobě dám vědět. Cool

_________________
NISSAN SILVIA S12 - Grand Prix edition - Drift isn't cheap.
Škoda Fabia RS
st Led 17, 2007 11:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Awatar napsal:
2 Kojak: Tak až příště zas uvidim tvojí černou Zetku tak o sobě dám vědět. Cool
Jasan, uz aby bylo jaro
ne Led 21, 2007 3:28 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz