Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Renault nebude konkurovat Zetku

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Renault nebude konkurovat Zetku
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Renault nebude konkurovat Zetku Citovat
Dobrá zpráva: rencek nebude vyrábět konkurenci pro Nissan 350Z!!!
Více na: http://www.super.cz/autonovinky/19578-renault-alpine-legenda-je-zpatky.html


Naposledy upravil Drag dne čt Led 10, 2008 8:37 am, celkově upraveno 1 krát.
út Led 08, 2008 2:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Ono bohatě stačí, že svou technikou devalvuje některé modely Nissan Confused

Na druhou stranu myšlenka na postavení auta velikosti předchozí Miaty není vůbec špatná. Minulá MX-5 je super zábavné auto. Ta současná je už moc velká (na to aby byla MX-5) a nějak mi utekla z vnímání MX-5.

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
st Led 09, 2008 12:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
No jeste aby jo ... kazdopadne sem zvedav na ty GT-Rka zda to budou co se tyce servisu smejdy nebo ne ... asi koupim prasatko a zacnu setrit Laughing Laughing
st Led 09, 2008 2:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
komar napsal:

zacnu setrit Laughing Laughing


Na servis? Laughing Cool

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
st Led 09, 2008 3:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
No jeste aby jo ... kazdopadne sem zvedav na ty GT-Rka zda to budou co se tyce servisu smejdy nebo ne ... asi koupim prasatko a zacnu setrit Laughing Laughing
Prasátko nepotřebuješ, pumpa bude Very Happy Very Happy , ještě poslední souhlas. Koupíš si vychytaný zetko, příští rok už budou za tři kila, lepčí než novej krám. Skyliny se pý sraly taky..motor dobrej, zbytek dodělat Crying or Very sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Led 09, 2008 7:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak: To je to z ceho mam strach ze ty novejsi auta proste sou sice spica vzhledove a po jizdnich vlastnostech ... ale ty soucastky houby vydrzej ... dost se divim ze to GT-Rko ma cenu 1.33 .. i kdyz prej pro evropskej trh budou jeste drazsi ... ale to sem jen cetl ...
st Led 09, 2008 9:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Kojak: To je to z ceho mam strach ze ty novejsi auta proste sou sice spica vzhledove a po jizdnich vlastnostech ... ale ty soucastky houby vydrzej ... dost se divim ze to GT-Rko ma cenu 1.33 .. i kdyz prej pro evropskej trh budou jeste drazsi ... ale to sem jen cetl ...
Zaplať pámbu nejsou jen Nissánci Very Happy , ale spousta jinejch krámů Very Happy . U mě Ni jednou a naposled. Z původního Z, tedy teda mimo boudy už moc nezůstane. Už tam jsou věci české, britské, od nácků, emeričanů Razz , tak už to bude snad po tříletém snažení a investování v cajchu. Jo a eště si tam dam čínskou vopici. Razz

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Led 11, 2008 6:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
Kojak: To je to z ceho mam strach ze ty novejsi auta proste sou sice spica vzhledove a po jizdnich vlastnostech ... ale ty soucastky houby vydrzej ... dost se divim ze to GT-Rko ma cenu 1.33 .. i kdyz prej pro evropskej trh budou jeste drazsi ... ale to sem jen cetl ...
Zaplať pámbu nejsou jen Nissánci Very Happy , ale spousta jinejch krámů Very Happy . U mě Ni jednou a naposled. Z původního Z, tedy teda mimo boudy už moc nezůstane. Už tam jsou věci české, britské, od nácků, emeričanů Razz , tak už to bude snad po tříletém snažení a investování v cajchu. Jo a eště si tam dam čínskou vopici. Razz



Tak ono uz to nebude japonske auto Very Happy ale takovej celosvetovej mix Very Happy jak rikam mi z branze Disc Jokeju tedy Deeedzejuu Very Happy proste WOOORLDreeeemix Very Happy
so Led 12, 2008 1:01 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Buďme rádi, že nemám Jaguáry.
Být majitelem Jaguše, plakal bych ze změny majitele - nový majitel Jaguáru bude Tata industry, indická továrna na plechovky, mimo jiné budou vyrábět "autí" za 45000,- Kč. Když jsem viděl jak to má kola, snad 12" a šířku předního kola motorky, já bych se bál do toho sednout, crash testy radši nechci vidět Laughing Laughing Laughing

Zaplať bůh za to, že mám Nissana, ten spolupracuje s tak vybranou společností jako je Renault, Dacia, Vaz Bléééééééé
so Led 12, 2008 12:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
[quote="Drag"]Buďme rádi, že nemám Jaguáry.
Být majitelem Jaguše, plakal bych ze změny majitele - nový majitel Jaguáru bude Tata industry, indická továrna na plechovky, mimo jiné budou vyrábět "autí" za 45000,- Kč. Když jsem viděl jak to má kola, snad 12" a šířku předního kola motorky, já bych se bál do toho sednout, crash testy radši nechci vidět Laughing Laughing Laughing Třeba si ho na zimu koupíš Very Happy , pořád lepčí než MHD

Zaplať bůh za to, že mám Nissana, ten spolupracuje s tak vybranou společností jako je Renault, Dacia, Vaz Bléééééééé[/quote

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Led 12, 2008 10:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz