Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Co takhle sraz Fan klubu?

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Co takhle sraz Fan klubu?
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Co takhle sraz Fan klubu? Citovat
Zdárek všichni.. už zase otravuju..
tak mě napadlo že už se známe nákej ten pátek a polovina z nás se ještě neviděla.. tak co takhle se někde sejít? Domluvit se aby to měli všichni dálkově a cenověstejně a hlavně aby byla co největší účast...
Jinak samozdřejmě N.O.C. 350Z je zván s otevřenou náručí...
takže čekám na vaše návrhy a připomínky...
Exclamation Viktůrek II. Z boží vůle moderátr Exclamation

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 09, 2007 10:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek sraz fanclubu Citovat
mno jako myslím že celkem dobrej nápad.....ale sme všichni z jinýho koutu republiky, tak bude celkem sranda to zorganizovat.... Very Happy ale souhlasím
út Dub 10, 2007 8:12 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: sraz fanclubu Citovat
linda350z napsal:
mno jako myslím že celkem dobrej nápad.....ale sme všichni z jinýho koutu republiky, tak bude celkem sranda to zorganizovat.... Very Happy ale souhlasím

a co to spojit s tou návštěvou motorový brzdy v nissanu, očekáváno je 10 ZETEK a to je mazec uz v takovymhle počtu. Jinak ted nak nestiham ty vikendy dycinky je nakej srazek. A navic se mi blizej maturity takze to je docela LOL. Ja bych řek že na mimoňskejch válkách se potkáme. Ale pokud budu mit cas, pac nalada na to je Cool tak urco dorazim Cool Cool Cool pokud to nebude v brně Laughing Laughing Laughing teda spis ne moc daleko

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 10, 2007 2:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: sraz fanclubu Citovat
mobileus napsal:
linda350z napsal:
mno jako myslím že celkem dobrej nápad.....ale sme všichni z jinýho koutu republiky, tak bude celkem sranda to zorganizovat.... Very Happy ale souhlasím

a co to spojit s tou návštěvou motorový brzdy v nissanu, očekáváno je 10 ZETEK a to je mazec uz v takovymhle počtu. Jinak ted nak nestiham ty vikendy dycinky je nakej srazek. A navic se mi blizej maturity takze to je docela LOL. Ja bych řek že na mimoňskejch válkách se potkáme. Ale pokud budu mit cas, pac nalada na to je Cool tak urco dorazim Cool Cool Cool pokud to nebude v brně Laughing Laughing Laughing teda spis ne moc daleko


jako vidím akorát problém v tom že ted startuje sezona a pořád jsou nekde nejaký srazy, takže bych to viděla v rámci nejaký akce, jo treba mimon, nebo tak....

út Dub 10, 2007 2:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: sraz fanclubu Citovat
linda350z napsal:
mobileus napsal:
linda350z napsal:
mno jako myslím že celkem dobrej nápad.....ale sme všichni z jinýho koutu republiky, tak bude celkem sranda to zorganizovat.... Very Happy ale souhlasím

a co to spojit s tou návštěvou motorový brzdy v nissanu, očekáváno je 10 ZETEK a to je mazec uz v takovymhle počtu. Jinak ted nak nestiham ty vikendy dycinky je nakej srazek. A navic se mi blizej maturity takze to je docela LOL. Ja bych řek že na mimoňskejch válkách se potkáme. Ale pokud budu mit cas, pac nalada na to je Cool tak urco dorazim Cool Cool Cool pokud to nebude v brně Laughing Laughing Laughing teda spis ne moc daleko


jako vidím akorát problém v tom že ted startuje sezona a pořád jsou nekde nejaký srazy, takže bych to viděla v rámci nejaký akce, jo treba mimon, nebo tak....

presne tak bud mimon nebo jak se pojede koncem dubna na tu motorovou brzdu bude hodne zetek tak bude na co koukat

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 10, 2007 2:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
hele lidi jsem pro 21.4. na srazu v letnanech (praha)..
tak se pokuste dorazit všichni..
ještě bych měl jede návrh.. pokud je někdo z veliký dálky jako třeba linda, kuba a hanka tak jsem ochotnej jim jednu cestu zaplatit.. našel sem dobrou brigádu... sice to neni nic moc ale jednou za čas můžu vypomoct... chci aby byla účast co největší..
jinak by bylo dobrý i vyjádření N..O.C jesi by někdo přijel..
zatim ahoj..
Exclamation Viktůrek II. Z boží vůle vůl Exclamation

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 11, 2007 1:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
hele lidi jsem pro 21.4. na srazu v letnanech (praha)..
tak se pokuste dorazit všichni..
ještě bych měl jede návrh.. pokud je někdo z veliký dálky jako třeba linda, kuba a hanka tak jsem ochotnej jim jednu cestu zaplatit.. našel sem dobrou brigádu... sice to neni nic moc ale jednou za čas můžu vypomoct... chci aby byla účast co největší..
jinak by bylo dobrý i vyjádření N..O.C jesi by někdo přijel..
zatim ahoj..
Exclamation Viktůrek II. Z boží vůle vůl Exclamation

vikturku toho 21.4. me tam potkas urco
a ja myslel spis na ty motorovy brzde, pac linda rikala ze by mozna prijela a hanka taky neco takovyho rikala ze pokud strejda pojede tak by jela Wink

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 11, 2007 2:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no právě.. jenže ona nejspíš pojede jen když tam bude strejda..
myslim že tam moc velká účas N.O.C nebude.. spíš teda žádná.. a tak se asi bude milan mezi námi nudit..
a hlavně hanka se spíš těší na to že bud eprojíždka.. a aby se nerozhodla když zjistí že tam nikdo nebude..
bylo by fajn kdyby byla projíždka..ale vem si že nás tam bude tak 5.. já ty (mobi) , hanka a linda.. doufám v kubu ale pochybju.. o girlforspeed nevim..a komár se nevyjadřuje..
tak si vem že by museli přijet 4-5zetek.. a nemyslim že budou jezdit jak já pískám.. nemyslim to vůči nim špatně ..ale moc tomu nevěřim..
Jinak hanka se nejspíš nedostaví pokud nepojede strejda.. a strejda nepojede pokud tam nebude drag a spol..
hance sem nabídl že pro ní přijedu do slanýho kam jí jede přímák z liberce a pak že jí tam zas vyhodim.. ale moc nadšeně nevypadá...
No, jak tak koukám tak se tam sejdeme jen my dva..
chtěl sem aby jsme se všichni poznali ale moc se to nevede..
tak se měj..(te)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 11, 2007 2:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no právě.. jenže ona nejspíš pojede jen když tam bude strejda..
myslim že tam moc velká účas N.O.C nebude.. spíš teda žádná.. a tak se asi bude milan mezi námi nudit..
a hlavně hanka se spíš těší na to že bud eprojíždka.. a aby se nerozhodla když zjistí že tam nikdo nebude..
bylo by fajn kdyby byla projíždka..ale vem si že nás tam bude tak 5.. já ty (mobi) , hanka a linda.. doufám v kubu ale pochybju.. o girlforspeed nevim..a komár se nevyjadřuje..
tak si vem že by museli přijet 4-5zetek.. a nemyslim že budou jezdit jak já pískám.. nemyslim to vůči nim špatně ..ale moc tomu nevěřim..
Jinak hanka se nejspíš nedostaví pokud nepojede strejda.. a strejda nepojede pokud tam nebude drag a spol..
hance sem nabídl že pro ní přijedu do slanýho kam jí jede přímák z liberce a pak že jí tam zas vyhodim.. ale moc nadšeně nevypadá...
No, jak tak koukám tak se tam sejdeme jen my dva..
chtěl sem aby jsme se všichni poznali ale moc se to nevede..
tak se měj..(te)

mluvíš o motorový brzde nebo o letnanech????
pac na motorovy brzde drag rikal ze bude mozna 10 zetek Wink

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 11, 2007 2:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
coo? jako fakt? já myslel v letnanech jak tam je každej rok takovej ten nesmysl jak to s tebou ve 25km/h zastaví..taky se tomu řká brzda
tak to je super.. hned je o hodooodně lepčé nálada.. oba víme proč...
i dkyž si od toho nic neslibuju

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 11, 2007 2:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
coo? jako fakt? já myslel v letnanech jak tam je každej rok takovej ten nesmysl jak to s tebou ve 25km/h zastaví..taky se tomu řká brzda
tak to je super.. hned je o hodooodně lepčé nálada.. oba víme proč...
i dkyž si od toho nic neslibuju

jo pac uvidime zetka a konecne se pozname Wink
jo a o ty motorovy brzde najde info zde:
http://forum.z-club.cz/viewtopic.php?t=76

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 11, 2007 2:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
vikturku co se tohohle tyce, tak jak sem uz psal zvani ste na 12.5.07 a Drag mi potvrdil ucast o5 nekterych na 3.Ilegal action Tuning Sokolov, tentokrat na vas budu mit mooooc casu protoze veci zaridim a pak uz budu jen lehce dohlizet Smile
čt Dub 12, 2007 9:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
Nepojede někdo na Tuninga sraz na Rozkoši?
st Dub 18, 2007 12:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz