Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zimní spánek FN ?

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Zimní spánek FN ?
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Zimní spánek FN ? Citovat
Tak fanklubáci, co jee? Už jste se na stránky i na nás vyprdli. Zimní spánek je dobrej pro důchodce, ale mládí? Nemyslím si, že máte moc práce před těmi přiblblými svátky, či učení. Tak věřím, že jste všichni zdraví, a Viki si už konečně meje nohy a krčisko. Asi jo, má novou holku, Zamilovanej Kouďák......... Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Pro 15, 2007 9:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
ty taky hned všecko vyžvaníšSmile co si tady o mě asi budou myslet:) už je to asi pátá o který se tu píše...
no... už máte dárky ná vánoce? já sice už jo ale počítal jsem že dostanu penízky z mého bývalýho pracoviště...Smile a nic no..Sad((((((

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Pro 16, 2007 10:55 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Wally
zobák


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Zimní spánek - spíš problémy a stres z těch blbejch Vánoc, který bych letos nejradši zrušil!!! Vodprásknu tě 2 Ale jinak to jde, jenom se mi doma zatím válí jenom Bošácký Aerotwiny pro tatíka, který nemám do čeho zabalit a potom už nic, musím na nějakej nákup, ale nevím kdy - nesnáším nakupování a přeplněný obchoďáky. A internetový služby sou spolehlivý jako kráva... To je na ránu ! Dodací doba 3 dny a objednával sem už před dvěma týdnama, takže musím ještě zajít do centra mezi ty blbý cizince na nákupy - prostě hnus... Bléééééééé
ne Pro 16, 2007 11:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Tak předem bych chtěla o5 gratulovat Vikymu a jeho nové slečněSurprised)A Kojaku mladí taky potřebujou spánek z tý školy je jenom ,,stres a trápení" Laughing Laughing Laughing no ae s těma dárkama to já už mám na háku.....chybí mi jenom jeden a ten koupím ve středu v Německu(teda doufám)....A to jsem kupovala 11 dárků....njn peněženka to cejtila Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ne Pro 16, 2007 12:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
ty taky hned všecko vyžvaníšSmile co si tady o mě asi budou myslet:) už je to asi pátá o který se tu píše...
no... už máte dárky ná vánoce? já sice už jo ale počítal jsem že dostanu penízky z mého bývalýho pracoviště...Smile a nic no..Sad((((((
sem se to naučil od tebe. No semzvědavej,jak ti douho vydrží a kdy zdrhne. Sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Pro 16, 2007 7:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
My nespíme -jen čekáme na osobní setkání face to faci vid Wally Laughing Laughing Laughing jinak vánoce jsou vážně na hlavu - dárky -peníze a všude shon.. Bléééééééé Bléééééééé Bléééééééé hrůza Neutral Neutral

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
po Pro 17, 2007 9:47 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Hele že sem tak smělej co takhle se sjít o zimní prázdniny/volno?
někde v praze nebo tak? hm?? Ale nejen FC ale i zetkaři.. at už přijedou v čemkoli.. takže se dragu, kojaku a spol domluvte a dávejte návrhy...
zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Pro 17, 2007 8:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Tak jak to popsal WALLY, tak bych to asi napsal, navic zakopanej v praci, setrim na nejakou hezkou primeru, nejlepe P11 ale se svetlama co ma wally na P10, nejlepe cernou a nejlepe GT ale tou wallyho bych taky nepohrdl Smile
Navic kupuju notebook, takze sem musel vzit nejakou tu sichtu navic Razz
po Pro 17, 2007 9:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Wally
zobák


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
komar: koukám, že tady mi někdo dává neslušné návrhy, ale už sem to říkal miliónkrát a nic na tom neměním, že Primka má ideální barvu, aby se zárovéň stala mojí rakví... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Takže si nech zajít chuť kamaráde a vyber něco pokud možno stejně hezkýho, ať mi můžeš dát na prdel! Na holou ! Na holou ! Na holou !

Very Happy Very Happy Very Happy Jinak hodně štěstí v hledání nového autí - mmchd co Mikruša?

_________________
Víte proč jdou majitelé Renaultů po smrti rovnou do nebe?

Protože si peklo prožili už na zemi!
út Pro 18, 2007 1:19 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Wally: Na mikruse se pracuje, pracovat bude a z duvodu meho zalaskovani do nia jak si psal i te idealni barvy se nehne z domu tu bych proste nedal ... znacky uz jsou v depu a mikruska v teple v pohodli garaze ... kazdopadne, tezko hledat tech GTcek je malo a pokud uz nejake tak nic moc stav Sad projel sem scouta a mobile a nic Sad
ne Pro 23, 2007 11:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
MysickaMandy
Člen FanClubu 350Z


Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: okres Třebíč

Příspěvek Omlouvám se Citovat
No na tom spánku něco bude... Very Happy Stávkoval mi kompl, internet, no kde co... Crying or Very sad A aby toho nebylo málo do toho ty Vánoce (no nejradši bych to zrušila Rolling Eyes ) Všechno to stojí za prd a teď ještě zkouškový... No hrůůůza... Tak vám tu aspoň přeju pořádnou oslavu Silvestra (Vánoce už se nějak nehoděj Embarassed ) a hodně toho štěstí, zdraví, a tak dál do novýho roku... no a taky benzín v krvi (nebo naftu?) No a přidávám jeden odkaz, co jsem včera našla Very Happy http://www.super.cz/testy/19506-nissan-z-juniorsky-sportak-.html (jestli už se tu někde objevil, tak se omlouvám, že to tu zas strkám Very Happy )

_________________
Pac a Pusu Mandy
čt Pro 27, 2007 8:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Re: Omlouvám se Citovat
vypada to že nejen Fan Clubu Very Happy

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
po Pro 31, 2007 3:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz