Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Brzdy GALFER- první zkušenost

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Brzdy GALFER- první zkušenost
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Brzdy GALFER- první zkušenost Citovat
Tak brzdy Galfer na autě a v sobotu vyzkoušeno. První dojmy dobre, velmi přijemné, že mají od začátku intenzivnějsi nastup a jsou ostřejší.ˇŠmejdili jsme kopce, vingle, brzda-plyn, po vadnutí ani známka. Vadou je, že trochu pískají, ale může to být na zadku, kde to není jednotné. Kotouč původni a desky Feroda. Ale to se odposlechne.Podvozek KW, je super, při druhé douře me z huby vylitla plomba, tak nastavení bude ok. Jestě doladím prav. před. výšku, vobčas si to s mou váhou škrtne,guma -podběh. Tak že, Galfry na mé ježdíní a to je vostrý, fakt dobry, jsem zatím spokojen. Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Dub 08, 2007 8:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Brzdy GALFER- první zkušenost Citovat
Kojak napsal:
Tak brzdy Galfer na autě a v sobotu vyzkoušeno. První dojmy dobre, velmi přijemné, že mají od začátku intenzivnějsi nastup a jsou ostřejší.ˇŠmejdili jsme kopce, vingle, brzda-plyn, po vadnutí ani známka. Vadou je, že trochu pískají, ale může to být na zadku, kde to není jednotné. Kotouč původni a desky Feroda. Ale to se odposlechne.Podvozek KW, je super, při druhé douře me z huby vylitla plomba, tak nastavení bude ok. Jestě doladím prav. před. výšku, vobčas si to s mou váhou škrtne,guma -podběh. Tak že, Galfry na mé ježdíní a to je vostrý, fakt dobry, jsem zatím spokojen. Very Happy


Jsi náš průkopník, a my za to máme rádi, a abys neřekl, že se opičíme, tak jsme změnili barvu.....
po Dub 09, 2007 1:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Brzdy GALFER- první zkušenost Citovat
Drag napsal:
Kojak napsal:
Tak brzdy Galfer na autě a v sobotu vyzkoušeno. První dojmy dobre, velmi přijemné, že mají od začátku intenzivnějsi nastup a jsou ostřejší.ˇŠmejdili jsme kopce, vingle, brzda-plyn, po vadnutí ani známka. Vadou je, že trochu pískají, ale může to být na zadku, kde to není jednotné. Kotouč původni a desky Feroda. Ale to se odposlechne.Podvozek KW, je super, při druhé douře me z huby vylitla plomba, tak nastavení bude ok. Jestě doladím prav. před. výšku, vobčas si to s mou váhou škrtne,guma -podběh. Tak že, Galfry na mé ježdíní a to je vostrý, fakt dobry, jsem zatím spokojen. Very Happy


Jsi náš průkopník, a my za to máme rádi, a abys neřekl, že se opičíme, tak jsme změnili barvu.....


Prd vopičky, šetříš na barvě Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Dub 10, 2007 8:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Tak jsem mluvil s Tomem, ten to má udělaný dnes....
A říkal, že mu taky pořád pískají....
A že jsou ostrý jak břitva Laughing

Tak jsem zvědav na zítřek, až je budu mít hotový i já.....
út Dub 10, 2007 8:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Tak jsem mluvil s Tomem, ten to má udělaný dnes....
A říkal, že mu taky pořád pískají....
A že jsou ostrý jak břitva Laughing

Tak jsem zvědav na zítřek, až je budu mít hotový i já.....


Mám brzdy hotové.....
Opravdu příjemný pocit z mírného brzdění, při intenzívním brzdy mírně pulsují ( vlivem drážek na kotouči), a zadní příšerně pískají - to musíme vyřešit!!! N.O.C. - 350Z
Asi bude nejlepší pořídit i Galfer zadní kotouče....
st Dub 11, 2007 12:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Jo, brzdy jsou bomba. Ani jsem moc nepřeháněl, když jsem měl strach o zuby Smile.
čt Dub 12, 2007 9:53 am
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Drag napsal:
Tak jsem mluvil s Tomem, ten to má udělaný dnes....
A říkal, že mu taky pořád pískají....
A že jsou ostrý jak břitva Laughing

Tak jsem zvědav na zítřek, až je budu mít hotový i já.....


Mám brzdy hotové.....
Opravdu příjemný pocit z mírného brzdění, při intenzívním brzdy mírně pulsují ( vlivem drážek na kotouči), a zadní příšerně pískají - to musíme vyřešit!!! N.O.C. - 350Z
Asi bude nejlepší pořídit i Galfer zadní kotouče....
Čečenačelníku, píská předek, nic s tím asi udělat nejde, je to tvrdostí matroše v destičkách. Je to tu zase, něco za něco, ale mě to nesere. Když se pěkně zahřejou, nepískají. Měl bys slyšet keram br na Porsche Shocked

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Dub 12, 2007 11:33 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Mě předek nepíská, ale zadek je drsný píská to i melodie Laughing

Je pravda, že je zatím šetřím, dle doporučení fabriky.....

Ale jinak naprostá spokojenost N.O.C. - 350Z
čt Dub 12, 2007 11:50 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Mě předek nepíská, ale zadek je drsný píská to i melodie Laughing

Je pravda, že je zatím šetřím, dle doporučení fabriky.....

Ale jinak naprostá spokojenost N.O.C. - 350Z
Nešetři, jsou to brzdy i na Vokruh, jinak to jsou fabr. kecy. Maj tím asi na mysli, aby po montáži nevlítly rovnou do závodu, aby si stačily sednout naplno ke kotouči a nenabil si hubu. Jako s pneu. To čučíš, jak jsem chytrej. A to sem jen podnačelník.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Dub 12, 2007 1:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz