Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Porsche Cayman S x Nissan 350Z
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Porsche Cayman S x Nissan 350Z
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Porsche Cayman S x Nissan 350Z Citovat
Dnes proběhl srovnávací test v režii serveru Automix.cz.
Náš klub byl osloven s prosbou o spolupráci, jenže vzhledem k počasí a datumu, byl problém sehnat v klubu pojízdné Zetko Laughing
Test se uskutečnil díky Zdenymu, který poskytl své stříbrné Zetko. Díky.

Hodnotitelem byl závodník Jarek Janiš, a ten prohlásil, že Zetko je sice míň luxusní, ale jízdně čitelnější, rozdíl ve výkonu je dle něj zanedbatelný...
Větší požitek a pobavení z jízdy měl dle jeho slov v Zetku!!! Cool
Což je výborné hodnocení.
st Lis 21, 2007 3:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Pár fotek:
st Lis 21, 2007 3:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat




přidávám se k Dragovi s fotkama, foti lje kamarád, já jsem bohužel neměl kvůli škole čas Sad podle všeho sme se z automixu neobrátili na draga naposled, po vánocích bude v plánu BMW Z4M coupe, myslím že Zetko by se do testu hodilo .... každopádně sem během večera nahraj usnad víc fotek pro ty, kteří se nemohou dočkat premiéry na centrumu Twisted Evil

Samozřejmě velké díky Zdenymu a Dragovi
st Lis 21, 2007 8:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Tak já viděla jak fotografie, tak video Wink a musím říct, že moc pěkný Wink doufám, že v budoucnu budu mít možnost se na nějakou takovou akci podívat na živo Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
st Lis 21, 2007 9:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Noooo,tak to dopadlo podle očekávání! Wink Wink Wink
st Lis 21, 2007 10:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Malá ochutnávka, první video: http://uk.youtube.com/watch?v=vlusqe7eX9A
st Lis 21, 2007 10:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Super.Škoda jen že není slyšet co nám chtěl pan prezident říct. Razz
st Lis 21, 2007 10:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Fotky od Draga - http://gallery.z-club.cz/index.php?cesta=2007.11.21+-+Cayman+x+Zetko
st Lis 21, 2007 11:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek :) Citovat
Pěkné, je vidět Zetko je stále na úrovni Cool
čt Lis 22, 2007 11:50 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Porsche Cayman S x Nissan 350Z Citovat
Drag napsal:
Dnes proběhl srovnávací test v režii serveru Automix.cz.
Náš klub byl osloven s prosbou o spolupráci, jenže vzhledem k počasí a datumu, byl problém sehnat v klubu pojízdné Zetko Laughing
Test se uskutečnil díky Zdenymu, který poskytl své stříbrné Zetko. Díky.

Hodnotitelem byl závodník Jarek Janiš, a ten prohlásil, že Zetko je sice míň luxusní, ale jízdně čitelnější, rozdíl ve výkonu je dle něj zanedbatelný...
Větší požitek a pobavení z jízdy měl dle jeho slov v Zetku!!! Cool
Což je výborné hodnocení.
Tak jsem si to prohlédl, o Testu tu není ani vidno, nepochopil co by se mělo hodnotit a jakým způsobem. Byla to ukázka "mistrovského " řízení obou vozidel, zvláště se mi líbily "řízené ", smyky. Shocked , ale třeba nebyl závodník ouplně ve své kůži. A jeho subjektivnímu hodnocení Čitelnosti vozidel se můžu jen usmát, možná si ani nevšiml, že Cayman má motor uprostřed. Co se týče hudebního doprovodu ukázky, asi bylo lepší slyšet kvílelení pneu, řev motorů a nadávky řidiče z projíždějící dodávky. Very Happy Snad mě omluví věk, ale nedošlo mi, o co šlo, ale jistě ne o test Crying or Very sad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Lis 22, 2007 8:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APTV



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Citovat
Ahoj všem Laughing
Vhledem ke skutečnosti že jsem měl tu čest číst zdejší píspěvky....rozhodl jsem se reagovat a proto vznikl 2 díl videa z testu...aby bylo jasné co vlastně chtěli Drag a Janiš říci Very Happy
Pro větší přehled připojuji nové odkazy na obě videa:

http://www.stream.cz/video/11/18729-aptv-test-porsche-vs-nissan-dil-1

http://www.stream.cz/video/11/18736-aptv-test-porsche-vs-nissan-dil-2


No a když už tady jsem tak ještě připojím pár fotografií které jsem na místě akce také pořídil...snad se bude tento malý výběr líbit...

Zdraví Vašek - APTV


pá Lis 30, 2007 4:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
pěkné fotky

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
so Pro 08, 2007 5:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
dnes konečně vyšel článek, doporučuji přečíst ..
Exclamation Odkaz: http://automix.centrum.cz/testy/clanek.phtml?id=11180
pá Led 11, 2008 8:14 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Zda se mi to? Nebo je to zetko trosku pochroumany ...? asi uz toho dost zazilo Laughing jeste sem sice neprojel vsechny videa, ale Kojak ma pravdu misto muziky bych tam dal to kvileni penu ... urcite by se clovek dokazal vice vzit do situace byt ridicem daneho vozu ... Rolling Eyes

A nechapu teda proc 2 min videa tvori reklama na APTV Laughing :REPJPE:
a je tam jen ten cayman Very Happy nejaka DE sracka me moc nebere Laughing :REJP:
pá Led 11, 2008 2:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
v novem myslim že autohitu je teďkom srovnávací test Porsche Cayman vs . Nissan 350z

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
pá Led 11, 2008 4:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz