Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Ahoj všichni!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Ahoj všichni!
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek tydýt Citovat
Wally napsal:
Kojak: jo, tak to bude mít maminka radost... A ona by si ani nemusela prázdnit kapsy, protože se mi už kolikrát stalo, že si cizí lidi mysleli, že je to moje žena... Confused A to je už průser, pač neváím, jestli tak hrozně vypadám já nebo ona tak dobře... Vytřeštěnec Mr. Green Shocked Shocked už se těšíme Very Happy

Sluník: hele tím líp, budeš dělat TAXI, aby si se mnou Tom mohl dát zase panáka... Laughing Ubytování totiž asi nebudu schopen zajistit... Neutral Crying or Very sad Proto - mimopražští budou v nevýhodě...


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Lis 18, 2007 7:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Wally napsal:
Kojak: jo, tak to bude mít maminka radost... A ona by si ani nemusela prázdnit kapsy, protože se mi už kolikrát stalo, že si cizí lidi mysleli, že je to moje žena... Confused A to je už průser, pač neváím, jestli tak hrozně vypadám já nebo ona tak dobře... Vytřeštěnec Mr. Green

Sluník: hele tím líp, budeš dělat TAXI, aby si se mnou Tom mohl dát zase panáka... Laughing Ubytování totiž asi nebudu schopen zajistit... Neutral Crying or Very sad Proto - mimopražští budou v nevýhodě...
Oki,na to jsem zvyklá,že dělám řidiče.takže když si to domluvíš s Tomem,já se přizpůsobím.jak taky jinak,že?
ne Lis 18, 2007 10:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Wally
zobák


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Kojak: no to bude mít radost, že se na ní někdo bude těšit... Razz Tak jí hold přivezu ukázat! Laughing

Sluník: ale já to tak nemyslel... Sežeňte si pak třetího - řidiče, ať je prdel... Wink Alexxx bude mít radost! Vytřeštěnec Mr. Green
ne Lis 18, 2007 11:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Wally napsal:
A to je už průser, pač neváím, jestli tak hrozně vypadám já nebo ona tak dobře... Vytřeštěnec Mr. Green

ja bych ti to řek ty ...... ale ty by si mi to akorat odsouhlasil takze to nema cenu Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Lis 19, 2007 11:41 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Wally napsal:
A to je už průser, pač neváím, jestli tak hrozně vypadám já nebo ona tak dobře... Vytřeštěnec Mr. Green

ja bych ti to řek ty ...... ale ty by si mi to akorat odsouhlasil takze to nema cenu Laughing Laughing Laughing

teda pan mobileus se taky ozval jo? co zase potřebuješ že tu píšeš? my už se bez tebe obejdeme ty jeden vlezdoprdelko... udělali jsme si vlastní klub "antimobiovců" tak se sem nepokoušej znova srát Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Lis 19, 2007 10:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Wally napsal:
Kojak: no to bude mít radost, že se na ní někdo bude těšit... Razz Tak jí hold přivezu ukázat! Laughing

Sluník: ale já to tak nemyslel... Sežeňte si pak třetího - řidiče, ať je prdel... Wink Alexxx bude mít radost! Vytřeštěnec Mr. Green
Já vážně nepiju,takže další řidič netřeba.
po Lis 19, 2007 11:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
jejik chudák mobileus Laughing Laughing Laughing Laughing
út Lis 20, 2007 6:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz