Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Sobota
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Sobota
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Sobota Citovat
V sobotu se Z club projede a s ním můžou jet někteří z Vás, já už mám v autě jednoho člena Fan klubu, ale ještě se nějaké místečko najde...
st Dub 04, 2007 1:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: Sobota Citovat
Drag napsal:
V sobotu se Z club projede a s ním můžou jet někteří z Vás, já už mám v autě jednoho člena Fan klubu, ale ještě se nějaké místečko najde...

hmm to zní zajímavě, ale newim jestli budu mit cas a s cim jet????
a kdyby to bylo tak na jak dlouho je to zdržení???? myslim tim jak dlouho tam chcete být a jestli planujete jet jeste nekam nebo alou domů

_________________
NISSAN FOREVER
st Dub 04, 2007 2:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
já jsem v sobotu jako každý rok na jaře (vlastně i na podzim) na masarykově okruhu v brně na renocaru, je to vlastně takový přivítání tuningový sezony a navíc mám náš okruh moc ráda takže chápete....a nvíc by nebylo zřejmně čím přijet, teda kdyby mi někdo neposkytl azyl v nějakém tom Z Very Happy doufám že j to dostečná výmluva, jnak bych velmi ráda jela, ale však srazů ještě bude.... Wink
st Dub 04, 2007 9:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Já se předem omlouvám, dorazil bych rád, ale jedu očíhnout nový vůz takže určitě nedorazím, bohužel :-/
čt Dub 05, 2007 10:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Dub 06, 2007 4:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked

pá Dub 06, 2007 5:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked

lidičkové já se omlouvám ale nedorazim, já to fakt nedělam naschval, ale proste to nejde

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 06, 2007 5:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: :-) Citovat
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked
Ahoj Lindo, těší mě, že svezení považuješ za čest, ale tak to není. Nerad jezdím sám a tak třeba příšte. A klapky na uši, je v tom hroznej mechan kravál. Užij si hezky Brno...............
pá Dub 06, 2007 5:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: :-) Citovat
Kojak napsal:
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked
Ahoj Lindo, těší mě, že svezení považuješ za čest, ale tak to není. Nerad jezdím sám a tak třeba příšte. A klapky na uši, je v tom hroznej mechan kravál. Užij si hezky Brno...............



díky Wink
pá Dub 06, 2007 6:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
Kojak napsal:
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked
Ahoj Lindo, těší mě, že svezení považuješ za čest, ale tak to není. Nerad jezdím sám a tak třeba příšte. A klapky na uši, je v tom hroznej mechan kravál. Užij si hezky Brno...............

kojaku ja bych rek ze by to byla cest pro kazdyho fanclubáka to tvoje zetko, a myslim ze nejen pro ně.

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 06, 2007 7:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
Ahoj všem.Je škoda,že nikdo nejedete do Brna.Mohl jsem konečně někoho osobně pozvat.No snad na nějaké jiné akci.Dle mého názoru je zablbnutí po okruhu zajímavější,než-li sraz amerik.Momentálně řeším ,jestli protáhnu Zetko nebo GSXR.Asi to nechám na ráno podle počasí.Jina vám všem přeji at si to zítra užijete.
pá Dub 06, 2007 7:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
Ahoj všem.Je škoda,že nikdo nejedete do Brna.Mohl jsem konečně někoho osobně pozvat.No snad na nějaké jiné akci.Dle mého názoru je zablbnutí po okruhu zajímavější,než-li sraz amerik.Momentálně řeším ,jestli protáhnu Zetko nebo GSXR.Asi to nechám na ráno podle počasí.Jina vám všem přeji at si to zítra užijete.

to neni pravda dva členové do brna jedou teda spis clenky Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 06, 2007 7:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
Kojak napsal:
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
no já jedu s tím kaojakem jak sme se domluvili.. těšim se úplně nejvíc!!! bude to bomba..
Linak lidi.. mám super brigádu.. řídím tam zetko, Imprezu, Alfu R. Breru, Octavii RS a pod..Smile
je to dokonalost....
mějte se krásně..


viktore ty jsi dvojnásobnej hajzlík !!! Laughing Laughing zapvý za tu tvou brigádičku a zadruhý za to že máš tu čest svíst se s kojakem.... Shocked
Ahoj Lindo, těší mě, že svezení považuješ za čest, ale tak to není. Nerad jezdím sám a tak třeba příšte. A klapky na uši, je v tom hroznej mechan kravál. Užij si hezky Brno...............

jeste sem ti chtel kojaku rict ze se mi nezobrazuje tvuj awatar

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 06, 2007 7:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Čau chlape, můj otoman je ve výměně, jenom tam jěště není. Dnes jsem vyjel z dílny a náčelník udělal pár fotek se stranickym pozdravem " JSME JEDNIČKY ", jen se s tím s..., trvá mu to prostě dlouho. Se Zetkem určítě zašmějdíme, už dnes z něj lítaly h..., teda saze, h..dně sazí. Prej se tu má psát slušně. A jinak prd čest, mladež se má podporovat a ne jí blbnout hlavy. Držím palce k matuře, hodně důležitá záležitost. Jinak ty fleky nebyly od zubů, chudák holka.
pá Dub 06, 2007 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Čau chlape, můj otoman je ve výměně, jenom tam jěště není. Dnes jsem vyjel z dílny a náčelník udělal pár fotek se stranickym pozdravem " JSME JEDNIČKY ", jen se s tím s..., trvá mu to prostě dlouho. Se Zetkem určítě zašmějdíme, už dnes z něj lítaly h..., teda saze, h..dně sazí. Prej se tu má psát slušně. A jinak prd čest, mladež se má podporovat a ne jí blbnout hlavy. Držím palce k matuře, hodně důležitá záležitost. Jinak ty fleky nebyly od zubů, chudák holka.

tak to sem rád ze tvuj awatar je ve výstavbě a ne zadna chyba na mem prijimaci Laughing nebo tvem vysilaci Laughing
tak sup sem s fotkama.
nedelali ti to nahodou v lexani racing na kutnohorsky????? ja tam obcas jezdim a videl sem jednou fotku tvyho "Z".....abijáka pred jejich dilnou.
Dík za ty palce asi je budu k tý matuře potřebovat.
a kdyz nebyli od zubu tak od ceho Question
nedavno davali film a tam znackovali krávy tak si nechat udelat znacku "Z" a pak si to kazdej muzete nechat vyrazit na přítelkyni (akorat pak nesmíte prodat auto Laughing Laughing Laughing )

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 06, 2007 8:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz