Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Čip tuning
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Čip tuning
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Odstraneni omezovace rychlosti 260kmh Citovat
Santy napsal:
Anonymous napsal:
Kojak napsal:
Drag napsal:
pipni napsal:
Jsem tu u jednoho prispevku cetl, ze jel 280kmh. Nabizi nejak firma u nas odstraneni tohoto omezovace? Jak je to pak se zarukou?


Já to vytáhl na 297 km/h na dig. ukazateli, na budíku to skončilo na 280,
jel jsemna nové dálnici Brno - Znojmo, byla bez kamionů.
A do omezovače jsem nešahal, jen jsem se postupně, zlehka rozjížděl...
On omezovač spíná podle otáček, ne podle rychlosti, takže když nedáš plyn k podlaze, tak se otáčky zvedají celkem pomalu.
Trojka mi jede do 165 a čtyřka přes 200

Jinak co se týče záruky, šáhneš do elektroniky a motoru a konec. Protože Nissan žádný takový zásah neschválí, a rád se záruce vyhne.
Jako každá fabrika.....
Kojak taky jezdí hodně rychle, ale at to napíše sám, abych ho nepráskl Laughing Laughing
Vis, ze jsem opatrny se chlubit, bohuzel jsou odchylky tachometru od skutecnosti primo umerne zvysujici se rychlosti. Kdysy jsem cetl nejake tabulky, nejlepe pri mereni odchylek dopadl Jag a nemec. luxusni auta, a to bylo pri 250km na tachom, tak pres GPS az 8 km mene. Ostatni vozy vcetne Japan hruza. Vim, ze tvuj motor, tedy ten povodni byl super a taky ze zkusenosti vim, ze dva nebo deset stejnych motoru maji ruzne vykony. S tim, se setkal asi kazdy. Je to asi o presnosti jednotlivych dilu, nebo serii dilu, sestaveni motoru atd, byt to sekaji masiny. No u cipovani, samozrejme dava zaruku cipujici firma, s jednou uz makem 6 let. V Nissanu poznaji prd, tak neni co resit. Aby to udelalo tvych 10%,. muselp se upravt sani, tedy alespon lepsi svody, fitr a taky to snadneji vyplachnout, tedy ladaky s resonatory, Mam s tim zkusenost z Jaga XK 8, udelali jsme zavodni svody na motor 4,2 V8, ladene vyfuky Supersprint, vyhodili jsme katal., a obrovsky sport. filtr. Jo a samo, ze se poladila jednotka. a vysledek ? puvodni vykon 300 ps, novy 315 ps, bylo to znat spis na kroutaku, byla tam lepsi krivka kroutaku, o 1000 ot nize. A votom to je. Bylo to mereno u Opel Srba 2x a pokazde to vyslo jinak. Takze mereni na brzdach take neni moc presne. A to nejvic vykonu udelaly ty svody a odstr.kat. Najdi si fi. DigiTech, maji tam tabulky na cipy a power boxy, proste u neprepl. je vysledek nevyrazny.


Svody..o tech zrovna premyslim take,myslis tyto? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-350z-Infiniti-G35-Down-Downpipe-Y-Pipe-Header_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33633QQihZ014QQitemZ330086786809QQrdZ1
To je ono a i s parohama, cena kulantni, me ty zakazkove staly 70t, motor 2x ven, nevesel se tam,pytel problemu,tyto urcite pasujou.
a jeste filtr...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISMO-NISSAN-350Z-FAIRLADY-Z-R-TUNE-COLD-AIR-INTAKE-KIT_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ38634QQihZ001QQitemZ110091860321QQrdZ1


a jeste jeden kousek...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/INJEN-COLD-AIR-INTAKE-CAI-03-06-Nissan-350Z-SP1986-Z33_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ38634QQihZ006QQitemZ160082865376QQrdZ1

pá Úno 16, 2007 12:01 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz