Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Vítáme nového Fan klubáka..
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Vítáme nového Fan klubáka..
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Vítáme nového Fan klubáka.. Citovat
Tak už je nás 6.. již zmiňovaný Kuba je mezi náma už zaregistrovaný jako trny666 ..
Tímto ho vítám....
Exclamation Exclamation Viktůrek II. z boží vůle moderátor. Exclamation Exclamation

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 1:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Zdravim vsecky zetacky dorostence. Jsem rad, ze tam jste, špecielne zdravim a vitam Jakuba. Znam ho, je to pima kluk i kamos. A pro Kubu: dnes jsme s Dragem prodrbali Nissan Kaskaj, asi to bude dobra volba a cenu ukecame. Zaridime zapujceni karky, uz jim dlouho nikdo nic nerozbil a prubnem lehky teren na hrebenech Shocked Very Happy
čt Bře 22, 2007 3:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Zdravim vsecky zetacky dorostence. Jsem rad, ze tam jste, špecielne zdravim a vitam Jakuba. Znam ho, je to pima kluk i kamos. A pro Kubu: dnes jsme s Dragem prodrbali Nissan Kaskaj, asi to bude dobra volba a cenu ukecame. Zaridime zapujceni karky, uz jim dlouho nikdo nic nerozbil a prubnem lehky teren na hrebenech Shocked Very Happy


Tady halsim se, ja mooooc chci toho kaskaje zkusit ... prosim prosim.

Jinak zdarim Kubu vítej mezi náma Smile
čt Bře 22, 2007 4:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
ja tez zdravím kubu nemyslim sebe ale toho kubu co je tu novej. Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
čt Bře 22, 2007 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Kojak napsal:
Zdravim vsecky zetacky dorostence. Jsem rad, ze tam jste, špecielne zdravim a vitam Jakuba. Znam ho, je to pima kluk i kamos. A pro Kubu: dnes jsme s Dragem prodrbali Nissan Kaskaj, asi to bude dobra volba a cenu ukecame. Zaridime zapujceni karky, uz jim dlouho nikdo nic nerozbil a prubnem lehky teren na hrebenech Shocked Very Happy


Tady halsim se, ja mooooc chci toho kaskaje zkusit ... prosim prosim. Smarja chlape, zatim predvadecku nemaj,nestihaj prodavat,ceka se 4mesice, pak se uvidi , slibit ti to nejde.

Jinak zdarim Kubu vítej mezi náma Smile

čt Bře 22, 2007 7:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
já rači nic skoušet nebudu ještě bych s tim něco provedl:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 7:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
já rači nic skoušet nebudu ještě bych s tim něco provedl:-)

seš moderator ty nic zkoušet nemužeš Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
čt Bře 22, 2007 7:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
počkej ted sem nepochopil jaká je souvislost ve vyskoušení káry a tím že jsem moderátor..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 7:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
počkej ted sem nepochopil jaká je souvislost ve vyskoušení káry a tím že jsem moderátor..

žádná ale na nas by si nic zkouset nemel Laughing Laughing Laughing moderator musi jit na jisto a zadny zkouseni Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
čt Bře 22, 2007 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
si blázen Very Happy
no.. já si rači nic půjčovat nebudu..
abych řekl pravdu tak se mi kaskaj moc nelíbí..
mnohem víc se mi líbí patrol..kaskaj vypadá jak z 10.tý dimenze.. takovej moc ufounskej..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 7:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Re: :-))) Citovat
viktůrek napsal:
si blázen Very Happy
no.. já si rači nic půjčovat nebudu..
abych řekl pravdu tak se mi kaskaj moc nelíbí..
mnohem víc se mi líbí patrol..kaskaj vypadá jak z 10.tý dimenze.. takovej moc ufounskej..


To ja klidne budu delat UFO, jinak uz mam folie na aute Very Happy
čt Bře 22, 2007 9:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
taky bych dělal ufo v tvym případě... jinak nic proti tvýmu autu.. Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 9:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-))) Citovat
viktůrek napsal:
si blázen Very Happy
no.. já si rači nic půjčovat nebudu..
abych řekl pravdu tak se mi kaskaj moc nelíbí..
mnohem víc se mi líbí patrol..kaskaj vypadá jak z 10.tý dimenze.. takovej moc ufounskej..



Musím tě ujistit, že ´když si sedneš do Patrola, tak to bude taky vypadat jako UFO Very Happy
Za prvý nebudeš vidět, jseš mrňavej, vážíš 50 kilo a v tom autě se ztratíš...
Za druhý to chce klidnýho, silnýho (myslím psychicky) chlapa.....
Laughing Laughing Laughing A to ty, když chceš nosit tanga, rozhodně nejseš Laughing
čt Bře 22, 2007 10:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trny666
Člen FanClubu 350Z


Založen: 21.3.2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Citovat
Moc vám děkuji za vřelé přijetí...už se těšim až vás poznám osobně Wink
pá Bře 23, 2007 11:32 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
hele dragu velkýho chlapa?? no já to nevim jistě ale nejsem takhle náhodou větší než ty?Smile
a jinak v patrolu se sedí pěkně... a prostě je takovej hezčí na pohled...
no a s tima tangama jsem si to rozmyslel:-) nechci aby se po mě otáčeli kluci místo holek... si můžu vzít ještě krajkoví podvazky a sem jasnej:-)
Jinak Kubo.. taky se těšíme až se poznáme osobně.. snad to bude brzo..to záleží na potoze měsíce, na velikosti mraveniště, viskozitě oleje, rozsáhlosti lesního požáru a podobně....
nevšímej si toho co sem ted napsal... je pátek tak mám dobrou náladu... a nebo čtvrtek?? to by mě nasralo Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Bře 23, 2007 11:56 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz