Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Brno..

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Brno..
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Brno.. Citovat
ahoj všichni členové i nečlenové.. Laughing
mám jednu velikou prozbu..
nevím jistě jesi se dostanu Sad do Brna a moc bych se tam chtěl podívat..
Tak jesi někdo máte přebytečný místo, a nervy na moje kecy tak mi pls dejte vědět ju? díky moc..
Viktůrek...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 1:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
m
Anonymní





Příspěvek .. Citovat
Nezná´někdo nějakého martina, hokejistu? JVM Neutral
po Bře 26, 2007 7:54 am
Anonymní






Příspěvek Re: .. Citovat
m napsal:
Nezná´někdo nějakého martina, hokejistu? JVM Neutral


Čau, taky mám rád hokej.......
po Bře 26, 2007 11:07 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Tak Renocar v Brně je za námi a bez naší účasti, resp. účast avizoval jen TornadoPepa.....

A takhle to taky může dopadnout...
út Dub 10, 2007 11:44 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
TAk v Brně jsem byl.Dojel jsem okolo 10 hod a už mě nechtěli pustit dovnitř,že prý je to plné a snad až se to uvolní.Nakonec se povedlo.Volné jízdy byli také téměř vyprodány a tak na mne došla řada až na předposlední jízdu asi kolem 16 hod.Když jsem viděl některé Kamikadze v předešlích jízdách,tak jsem dostal docela bobana o auto.To buchlé Z jelo ve stejné jízdě se mno a ještě bylo celé.Zřejmě k tomu došlo ve stejné rozjížďce.Výletů mimo trať bylo plno,spousta šutrů z kačírku na trati,mnoho žlutých vlajek, avšak toho zetka jsem si nějak nevšiml.Možná se to stalo až v poslední jízdě.To auto už jsem tam viděl i v minulích ročnících,mám pocit,že je na sloveských SPZ. .Potkal jsem tam ještě čtyři jiná Zetka a dva z nich jsem upozornil na klub,tak se třeba přidají.
út Dub 10, 2007 12:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
TAk v Brně jsem byl.Dojel jsem okolo 10 hod a už mě nechtěli pustit dovnitř,že prý je to plné a snad až se to uvolní.Nakonec se povedlo.Volné jízdy byli také téměř vyprodány a tak na mne došla řada až na předposlední jízdu asi kolem 16 hod.Když jsem viděl některé Kamikadze v předešlích jízdách,tak jsem dostal docela bobana o auto.To buchlé Z jelo ve stejné jízdě se mno a ještě bylo celé.Zřejmě k tomu došlo ve stejné rozjížďce.Výletů mimo trať bylo plno,spousta šutrů z kačírku na trati,mnoho žlutých vlajek, avšak toho zetka jsem si nějak nevšiml.Možná se to stalo až v poslední jízdě.To auto už jsem tam viděl i v minulích ročnících,mám pocit,že je na sloveských SPZ. .Potkal jsem tam ještě čtyři jiná Zetka a dva z nich jsem upozornil na klub,tak se třeba přidají.


Pepo, přesně tohle jsem čekal, já se o své auto trochu bojím a proto do Brna pojedu, spolu s kolegy, s Klubem sportovních aut. Oni mají limit cca 10 aut na trati, a dobře to organizují....
Dám Ti vědět v předstihu, abys mohl taky přijet, bude to v půli května.

Toho Slováka už jsem viděl loni na Renoc..., a měl tam být se Zetkem asi budoucí člen s karbonovou kapotou - byl i v Mimoni apod....

Díky, žes o klubu mluvil... Very Happy
Doufám, že se brzo spolu svezeme.
út Dub 10, 2007 1:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
TAk v Brně jsem byl.Dojel jsem okolo 10 hod a už mě nechtěli pustit dovnitř,že prý je to plné a snad až se to uvolní.Nakonec se povedlo.Volné jízdy byli také téměř vyprodány a tak na mne došla řada až na předposlední jízdu asi kolem 16 hod.Když jsem viděl některé Kamikadze v předešlích jízdách,tak jsem dostal docela bobana o auto.To buchlé Z jelo ve stejné jízdě se mno a ještě bylo celé.Zřejmě k tomu došlo ve stejné rozjížďce.Výletů mimo trať bylo plno,spousta šutrů z kačírku na trati,mnoho žlutých vlajek, avšak toho zetka jsem si nějak nevšiml.Možná se to stalo až v poslední jízdě.To auto už jsem tam viděl i v minulích ročnících,mám pocit,že je na sloveských SPZ. .Potkal jsem tam ještě čtyři jiná Zetka a dva z nich jsem upozornil na klub,tak se třeba přidají.


jo, musím potvrdit že tohle Z má slovenské spz a že majitel navštevuje renocar pravidelně....boužel jsem si také nevšimla jak se to stalo...mnoo uvidíme jestli sebere odvahu na podzim a opět se ukáže !!! Cool
út Dub 10, 2007 1:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Citovat
To Zetko s karbovou kapotou tam bylo,bohužel jsem u něj nikoho nezastihl.A na té květnové akci se určitě potkáme.Po okruhu jsem jezdil vždy jen na motorce.Autem to bylo teď prvně.Zcela mně to dostalo,je to nářez.
út Dub 10, 2007 1:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
TornadoPepa napsal:
To Zetko s karbovou kapotou tam bylo,bohužel jsem u něj nikoho nezastihl.A na té květnové akci se určitě potkáme.Po okruhu jsem jezdil vždy jen na motorce.Autem to bylo teď prvně.Zcela mně to dostalo,je to nářez.


jestli zase mužu rejpat, Wink tak s panem majitelem toho zetka s karbonovou kapotou jsem na srazu chvíli mluvila, a jestli se jedná o jeho případný členství v klubu tak newím jestli se to vyplatí když zekto chce prodat a pořídit si infiniti FX35 ale prý o členství uvažuje, snad i souhlasí Smile
út Dub 10, 2007 1:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
TornadoPepa napsal:
To Zetko s karbovou kapotou tam bylo,bohužel jsem u něj nikoho nezastihl.A na té květnové akci se určitě potkáme.Po okruhu jsem jezdil vždy jen na motorce.Autem to bylo teď prvně.Zcela mně to dostalo,je to nářez.


jestli zase mužu rejpat, Wink tak s panem majitelem toho zetka s karbonovou kapotou jsem na srazu chvíli mluvila, a jestli se jedná o jeho případný členství v klubu tak newím jestli se to vyplatí když zekto chce prodat a pořídit si infiniti FX35 ale prý o členství uvažuje, snad i souhlasí Smile

ja jsem na fotkách zahléel i černé zetko Shocked

_________________
NISSAN FOREVER
út Dub 10, 2007 2:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
TornadoPepa napsal:
To Zetko s karbovou kapotou tam bylo,bohužel jsem u něj nikoho nezastihl.A na té květnové akci se určitě potkáme.Po okruhu jsem jezdil vždy jen na motorce.Autem to bylo teď prvně.Zcela mně to dostalo,je to nářez.


jestli zase mužu rejpat, Wink tak s panem majitelem toho zetka s karbonovou kapotou jsem na srazu chvíli mluvila, a jestli se jedná o jeho případný členství v klubu tak newím jestli se to vyplatí když zekto chce prodat a pořídit si infiniti FX35 ale prý o členství uvažuje, snad i souhlasí Smile


Jsem s ním v kontaktu, a vzhledem k tomu, že I FX35 je v podstatě 4místné Zetko, do klubu ho vezmeme i s FX......
Navíc Zetko prodat nechce, ale musí a to je trochu rozdíl - třeba mu ten prodej při troše dobré vůle bude ještě rok trvat Laughing Laughing
út Dub 10, 2007 4:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Drag napsal:
linda350z napsal:
TornadoPepa napsal:
To Zetko s karbovou kapotou tam bylo,bohužel jsem u něj nikoho nezastihl.A na té květnové akci se určitě potkáme.Po okruhu jsem jezdil vždy jen na motorce.Autem to bylo teď prvně.Zcela mně to dostalo,je to nářez.


jestli zase mužu rejpat, Wink tak s panem majitelem toho zetka s karbonovou kapotou jsem na srazu chvíli mluvila, a jestli se jedná o jeho případný členství v klubu tak newím jestli se to vyplatí když zekto chce prodat a pořídit si infiniti FX35 ale prý o členství uvažuje, snad i souhlasí Smile


Jsem s ním v kontaktu, a vzhledem k tomu, že I FX35 je v podstatě 4místné Zetko, do klubu ho vezmeme i s FX......
Navíc Zetko prodat nechce, ale musí a to je trochu rozdíl - třeba mu ten prodej při troše dobré vůle bude ještě rok trvat Laughing Laughing

koukam dragu ze chces najmout odstrelovace aby odstrelovali zájemce na zetko Laughing Laughing Laughing Laughing
út Dub 10, 2007 4:38 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz