Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Reklamní předměty..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Reklamní předměty..
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-( Citovat
viktůrek napsal:
teda dragu.. tobě zase někdy něco poradím..
vím že jsem ošklivý, oslizlý, mám kopyto a chlupatý uši.. ale nemusíš mi to říkat tak moc narovinu Laughing
dělam si srandu.. už sem si u hovada na to zvykl.. tak to beru jako každodení potřbu slyšet že sem ošklivej:-)
jinak jsm rád že uznáváš můj skvělý nápad.. taky si ymslim že je dokonalej, fenomenální a grandiózní..
děkuju Very Happy


Sám jsi tady napsal, že jsi blbý, ošklivý a mladý..........
No a ostatní to říkaj taky Very Happy Very Happy Very Happy
Já tě beru za slovo, beru tě vážně .
Nápad je to dobrý.
st Bře 21, 2007 7:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
téééda.. to až řeknu ve třídě že sem měl nápad kterej se ujal..Smile
no.. budu přemejšlet dál..třeba se to ujme..Smile
jinak hele.. můžu tady ted sledovat náký změny když sem ten moderátor? že žádný nevidímVery Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 21, 2007 8:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
hele dragu.. netušíš jesi někdo tady z členů jede na tuning do brna?
nebo kdokoli kdo má hodné srdce a vzal by jendoho krásného klučinu sebou? moc bych se tam chtěl podívat a nevím jistě jeis pavel pojede.. nemá ted zrovna moc dobrý dny...
zatíííím...ahoj

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 21, 2007 10:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
hele dragu.. netušíš jesi někdo tady z členů jede na tuning do brna?
nebo kdokoli kdo má hodné srdce a vzal by jendoho krásného klučinu sebou? moc bych se tam chtěl podívat a nevím jistě jeis pavel pojede.. nemá ted zrovna moc dobrý dny...
zatíííím...ahoj


Nejlíp uděláš, když se na Open foru zeptáš....
Já myslím, že nikdo nejede.....
st Bře 21, 2007 10:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
to jako dragu dokazou i treba ten balzám na rty, svítilnu, kratasy se znakem Z-clubu????
ptam se jenom orintacne jestli to jde fakt na vsechno co maj v katalogu


Když jdou kalhotky.... (doufám, že si to Linda nerozmyslí, to bude trhák, ty fotky Mr. Green )
Ano, všechno, coje v tom katalogu, se dá potisknout logem klubu. Jen se to asi nevyplatí....
U kraťasů je to v poho, ale svítilna může být dražší o 100%.


ale neboj nerozmyslím.... Wink jo a tev vršek pokud pujde tak černý též, tak mam dojem 80B
čt Bře 22, 2007 4:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
No já pro mladou taky objednaam Laughing ale koukat na to a kochat se tim budu jen ja, leda ze by se tim dali potisknout treba plavky Smile
čt Bře 22, 2007 4:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
já se přidím a nechám si potisknout moje tanga..
a budu s nima machrovat v Pinokio baru:-)
teda tady padaj návrhy:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 4:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
No já pro mladou taky objednaam Laughing ale koukat na to a kochat se tim budu jen ja, leda ze by se tim dali potisknout treba plavky Smile


Pokud budeš chtít kalhotky pro mladou, ok, ale musí se nechat nafotit....
Neboj, já jí neukousnu, ale musíme mít materiál na to DVD, a kočky v klubových tangách bude absolutní bomba. Klidně i s Viktorem.....
čt Bře 22, 2007 6:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Kurna Nacelniku, ty furt co to stoji. Vis, ze se musi dorost podporovat a koor zetackej dorost. Stejne na tech fotkach neco trhnes. Este nejakej klubovej snuptichl. Jezis, von by setril na katatkach.
čt Bře 22, 2007 6:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
ale já to nemyslel tak že je koupim svojí holce..ale soběSmile ne..dělam si srandu.. bych si připadal jak jeden z 4% můžů v naší republice... E!E
Teda ty jsi to VDD vzal nák moc fofrem a hodně sportovně co?
no to je dobře.. dám si na ten nápad patent..Smile a nebo rači dva kdyby se jeden patent utrhnul..Smile
a co všecko tam chceš dávat?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 6:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
ale já to nemyslel tak že je koupim svojí holce..ale soběSmile ne..dělam si srandu.. bych si připadal jak jeden z 4% můžů v naší republice... E!E
Teda ty jsi to VDD vzal nák moc fofrem a hodně sportovně co?
no to je dobře.. dám si na ten nápad patent..Smile a nebo rači dva kdyby se jeden patent utrhnul..Smile
a co všecko tam chceš dávat?

řikal že tam dá i tvoje hlášky viktůrku prej at neremcas Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
čt Bře 22, 2007 6:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
teda kojaku ta poznámka s tim snuptichlem se it fakt povedla Very Happy Very Happy
jinak je to rpavda.. smrzak do zetackýho kapesníku by bylo sice snobácký ale hustý,,

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 6:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
moje hlášky???
ježiš... já si nák nevzpomínam že bch prohlásil něco důležitýho..natož něco co by se hodilo k autu jako je zetko:-)))

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 6:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
moje hlášky???
ježiš... já si nák nevzpomínam že bch prohlásil něco důležitýho..natož něco co by se hodilo k autu jako je zetko:-)))

no jako vobčas s tebe padaj dobrý perly no jako pobavení proc ne Laughing Laughing Laughing ale musel by si je namluvit Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
čt Bře 22, 2007 7:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
je sice pěkný že je to sranda ale nevím co přesně za hlášky máš namysly..
a ještě ke všemu ráčkuju takže kdyby mě někdo slyšel tak si asi o mě pomyslí svoje..Smile)))))))

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 22, 2007 7:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz