Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Reklamní předměty..
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Reklamní předměty..
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Reklamní předměty.. Citovat
tenhle dotaz je hodně směřovanej na draga jakožto prezidenta..
Co všecko plánuješ jako reklamu na klub?
trička a mikiny jsou.. říkal jsi že se dělají i nálepky.. a co dál??
náký kluby prodávají a modely aut ve znaku
je to jenom nápad..
ale zajímalo by mě na co všecko si mám šetřit:) Very Happy
díky

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Bře 20, 2007 9:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
ještě něco.. sem na to zapoměl..
Kdyby jsi chtěl dělat i nášivky a nemáš zatím žádnou firmu tak mám kámoše co to dělá.. tak by sme se domluvili a já bych ti na něj dal kontakt...
uvažuju moc ekonomicky co? už mlčim..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Bře 20, 2007 10:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
jo no dragu, prosím pošli mi ten odkaz na ty reklamní předmněty.....díky (si necham potisknout kalhotky Very Happy ) a napiš jeste pls do kdy ti mám dát vědět o co mam zájem....
st Bře 21, 2007 8:21 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
jo no dragu, prosím pošli mi ten odkaz na ty reklamní předmněty.....díky (si necham potisknout kalhotky Very Happy ) a napiš jeste pls do kdy ti mám dát vědět o co mam zájem....


Necháváme potisknout z katalogu na www.dgtip.cz
Když si něco vybereš, napiš kod (číslo) zboží a zbytek zařídím...

Pokud si necháš potisknout kalhotky, budeš muset pozovat na reklamní fotky Very Happy Very Happy Very Happy
Ale je fakt, že potom tě kluci asi sežerou Laughing
st Bře 21, 2007 8:46 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
linda350z napsal:
jo no dragu, prosím pošli mi ten odkaz na ty reklamní předmněty.....díky (si necham potisknout kalhotky Very Happy ) a napiš jeste pls do kdy ti mám dát vědět o co mam zájem....


Necháváme potisknout z katalogu na www.dgtip.cz
Když si něco vybereš, napiš kod (číslo) zboží a zbytek zařídím...

Pokud si necháš potisknout kalhotky, budeš muset pozovat na reklamní fotky Very Happy Very Happy Very Happy
Ale je fakt, že potom tě kluci asi sežerou Laughing


Já jí klidně sním Smile ostatní ať si škubnou Laughing nechám je maximálně se dívat
st Bře 21, 2007 2:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
ještě něco.. sem na to zapoměl..
Kdyby jsi chtěl dělat i nášivky a nemáš zatím žádnou firmu tak mám kámoše co to dělá.. tak by sme se domluvili a já bych ti na něj dal kontakt...
uvažuju moc ekonomicky co? už mlčim..


Viktore, firmu mám.....

všechno bude s tímto logem


st Bře 21, 2007 2:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
ok.. jen sem se ptal..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 21, 2007 3:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
to jako dragu dokazou i treba ten balzám na rty, svítilnu, kratasy se znakem Z-clubu????
ptam se jenom orintacne jestli to jde fakt na vsechno co maj v katalogu

_________________
NISSAN FOREVER
st Bře 21, 2007 4:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
to jako dragu dokazou i treba ten balzám na rty, svítilnu, kratasy se znakem Z-clubu????
ptam se jenom orintacne jestli to jde fakt na vsechno co maj v katalogu


Když jdou kalhotky.... (doufám, že si to Linda nerozmyslí, to bude trhák, ty fotky Mr. Green )
Ano, všechno, coje v tom katalogu, se dá potisknout logem klubu. Jen se to asi nevyplatí....
U kraťasů je to v poho, ale svítilna může být dražší o 100%.
st Bře 21, 2007 4:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
to jako dragu dokazou i treba ten balzám na rty, svítilnu, kratasy se znakem Z-clubu????
ptam se jenom orintacne jestli to jde fakt na vsechno co maj v katalogu


Když jdou kalhotky.... (doufám, že si to Linda nerozmyslí, to bude trhák, ty fotky Mr. Green )
Ano, všechno, coje v tom katalogu, se dá potisknout logem klubu. Jen se to asi nevyplatí....
U kraťasů je to v poho, ale svítilna může být dražší o 100%.

jasan ja se jen ptal a k ty cene co je v katalogu tak kolik se tak přičte za potisk znaku????

_________________
NISSAN FOREVER
st Bře 21, 2007 4:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Drag napsal:
mobileus napsal:
to jako dragu dokazou i treba ten balzám na rty, svítilnu, kratasy se znakem Z-clubu????
ptam se jenom orintacne jestli to jde fakt na vsechno co maj v katalogu


Když jdou kalhotky.... (doufám, že si to Linda nerozmyslí, to bude trhák, ty fotky Mr. Green )
Ano, všechno, coje v tom katalogu, se dá potisknout logem klubu. Jen se to asi nevyplatí....
U kraťasů je to v poho, ale svítilna může být dražší o 100%.

jasan ja se jen ptal a k ty cene co je v katalogu tak kolik se tak přičte za potisk znaku????


U trik, mikin, apod to je okolo 50 kaček, na kšiltovce vyšívání do 100 kaček, jinak je to hodně různý.....
st Bře 21, 2007 4:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no.. je pěkný pánové jak si povídáte.. a co takhle náký klubový DVD?? nebo nejen kluboý ale prostě o zetkách jako takovejch a pak o udělaných? nemáš náký dragu? myslim že by to byl dobrej kšeft...
řekni komu v dnešní době se nelíbí zetko... kromě mojí mámy která říká že je to škodovka co jede 300 a líp se v ní zabiješVery Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 21, 2007 5:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no.. je pěkný pánové jak si povídáte.. a co takhle náký klubový DVD?? nebo nejen kluboý ale prostě o zetkách jako takovejch a pak o udělaných? nemáš náký dragu? myslim že by to byl dobrej kšeft...
řekni komu v dnešní době se nelíbí zetko... kromě mojí mámy která říká že je to škodovka co jede 300 a líp se v ní zabiješVery Happy


Hele Viktore, to vůbec není špatný nápad, pořizovací náklady jsou skoro za nulu, na srazech se to prodá.....
Ty nejsi tak blbej....., jak vypadáš Laughing Laughing Laughing
st Bře 21, 2007 6:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
Drag napsal:
viktůrek napsal:
no.. je pěkný pánové jak si povídáte.. a co takhle náký klubový DVD?? nebo nejen kluboý ale prostě o zetkách jako takovejch a pak o udělaných? nemáš náký dragu? myslim že by to byl dobrej kšeft...
řekni komu v dnešní době se nelíbí zetko... kromě mojí mámy která říká že je to škodovka co jede 300 a líp se v ní zabiješVery Happy


Hele Viktore, to vůbec není špatný nápad, pořizovací náklady jsou skoro za nulu, na srazech se to prodá.....
Ty nejsi tak blbej....., jak vypadáš Laughing Laughing Laughing

to potěší viktore co Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
st Bře 21, 2007 6:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
teda dragu.. tobě zase někdy něco poradím..
vím že jsem ošklivý, oslizlý, mám kopyto a chlupatý uši.. ale nemusíš mi to říkat tak moc narovinu Laughing
dělam si srandu.. už sem si u hovada na to zvykl.. tak to beru jako každodení potřbu slyšet že sem ošklivej:-)
jinak jsm rád že uznáváš můj skvělý nápad.. taky si ymslim že je dokonalej, fenomenální a grandiózní..
děkuju Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 21, 2007 7:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz