Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Hlasování moderátora..
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Hlasování moderátora..
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Hlasování moderátora.. Citovat
no, každej sem napíše jméno koho chce za novýho mederátora a jak už řekl Drag tak komára vynecháváme kvůli tomu že už má svuj klub (teda jesi jsem to pochopil) Jinak můj názor je že by měl hlasovat i drag společně s námi...
Tak pište:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 7:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
já sem pro viktůrka Cool

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 7:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Hlasování moderátora.. Citovat
viktůrek napsal:
no, každej sem napíše jméno koho chce za novýho mederátora a jak už řekl Drag tak komára vynecháváme kvůli tomu že už má svuj klub (teda jesi jsem to pochopil) Jinak můj názor je že by měl hlasovat i drag společně s námi...
Tak pište:-)


Viktore, promiň, trochu to upravím: HLASUJTE:

Viktůrek: 3 hlasy

Linda: 1 hlas

Girlsforspeed: 1 hlas

Hlasování bude beze mne. Hlasovat můžete např. odpovědí s textem: "hlasuju pro...................." a já to doplním. Každý si přečete, kdo hlasovala pro koho. Hlasování sám pro sebe není zakázáno Laughing

Hlasovali: Mobi, GfS, Viktor, Komár,


Naposledy upravil Drag dne po Bře 19, 2007 6:06 pm, celkově upraveno 7 krát.
ne Bře 18, 2007 7:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
tak upravuju a hlasuju pro girlforspeed

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos

Naposledy upravil viktůrek dne ne Bře 18, 2007 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
ne Bře 18, 2007 7:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
girlforspeed
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 13

Příspěvek prej hlas Citovat
mobileus
ne Bře 18, 2007 8:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
dragu jelikoz si to nezapocital tak to pisu jeste jednou
hlasuju pro Viktůrek

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 8:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
dragu jelikoz si to nezapocital tak to pisu jeste jednou
hlasuju pro Viktůrek

tak ja se chci všem omluvit ale s osobních důvodu nechci tuto funkci vykonávat, omlouvam se tem co me zvolili a tem co me chteli zvolit, pokud nevite koho misto me dejte viktůrka Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 8:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: prej hlas Citovat
girlforspeed napsal:
mobileus


Vzhledem k tomu, že hlasuješ pro Mobiho, a ten z osobních důvodů nemůže, hlasuj prosím znovu.....
ne Bře 18, 2007 8:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
girlforspeed
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 13

Příspěvek tak jo Citovat
tak Viktůrek
ne Bře 18, 2007 8:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Ha a kde som ja! Laughing

Sranda, ano mám svuj klub a tohle by byla dalsi prace na moji halvu ceka me matura takze bych to nezvladl, a proto je to jasne, no muj osobni nazor:

HLAS: Linda Smile

Ta slecna se mi moc libila (samozrejme po strance FAN Club)

Ale dost srandy: hlasuju pro ni protoze, mit v cele zenu je nekdy lepsi nez chapa, vikturku nezlob se na me, mam te rad Smile Ale zeny sou zeny
ne Bře 18, 2007 10:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no teda dragu.. to sme to vymysleli skvěle co?
ale docela jsem počítal s tím že nevyhraje nikdo a že někdo bude mít dva a někdo jeden..ale tři asi nedostane nikdo..
vím.. že jsi chytrý a spolehlivý tak by mě ted zajímalo jak to rozsoudíš Smile
jinak kdyby náhodou si chtěl tenhle týden z jakýho koliv doůvodu volat tak volej od 18:00-18:30 a pak až po desátý.. sme v práci.. jo a dopoledne taky nemůžeš.. to jsem v práci ve škole..Smile
zatím ahoj
Viktůrek..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Bře 19, 2007 12:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no teda dragu.. to sme to vymysleli skvěle co?
ale docela jsem počítal s tím že nevyhraje nikdo a že někdo bude mít dva a někdo jeden..ale tři asi nedostane nikdo..
vím.. že jsi chytrý a spolehlivý tak by mě ted zajímalo jak to rozsoudíš Smile
jinak kdyby náhodou si chtěl tenhle týden z jakýho koliv doůvodu volat tak volej od 18:00-18:30 a pak až po desátý.. sme v práci.. jo a dopoledne taky nemůžeš.. to jsem v práci ve škole..Smile
zatím ahoj
Viktůrek..Smile


Ještě nehlasovala Linda a Kuba, ti to můžou rozhodnout...
Neboj, ono se to vyřeší Laughing
po Bře 19, 2007 12:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
téda.. no jo já bych na ně úplně zapoměl..Smile
věděl jsem že si pašák a že to nák vyřešíš ale že až takhle rychle to jsem nečekal.. máš moje uznání Very Happy Laughing

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Bře 19, 2007 1:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
téda.. no jo já bych na ně úplně zapoměl..Smile
věděl jsem že si pašák a že to nák vyřešíš ale že až takhle rychle to jsem nečekal.. máš moje uznání Very Happy Laughing


Ty mě chválíš, jako bys něco chtěl Laughing
po Bře 19, 2007 2:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Ha a kde som ja! Laughing

Sranda, ano mám svuj klub a tohle by byla dalsi prace na moji halvu ceka me matura takze bych to nezvladl, a proto je to jasne, no muj osobni nazor:

HLAS: Linda Smile

Ta slecna se mi moc libila (samozrejme po strance FAN Club)

Ale dost srandy: hlasuju pro ni protoze, mit v cele zenu je nekdy lepsi nez chapa, vikturku nezlob se na me, mam te rad Smile Ale zeny sou zeny


dekuji za hlas Wink já bych to ráda vzala ale newím jestli to na mne není příliž zodpovědný a navíc brno je trošku daleko od prahy takže bych se tam asi nedostala tak často jak by bylo třeba tak hlasuju pro viktora

po Bře 19, 2007 5:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz