Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Moderátor
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Moderátor
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Moderátor Citovat
Už je Vás šest, nechtece se někdo ujmout funkce moderátora???

Moderátor v podstatě bude jednat s námi, a dokud si nevyberete "šéfa" - tedy někoho z Vás, kdo bude fungovat pro kontakt s námi a na venek....

Drag
ne Bře 18, 2007 2:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no.. dkyž se t nadhodilo u obědu v sokolově tak sem myslel že je to ze srandy... Smile
jinak se ted asi moc nezvolíme páč se zatím moc neznáme..
pokud by s tím ostatní souhlasili tak se toho klidně ujmu... záleží na ostatních..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 4:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
no.. dkyž se t nadhodilo u obědu v sokolově tak sem myslel že je to ze srandy... Smile
jinak se ted asi moc nezvolíme páč se zatím moc neznáme..
pokud by s tím ostatní souhlasili tak se toho klidně ujmu... záleží na ostatních..


Vy si sami vyberete, když se navrhneš a ostatní to veřejně odsouhlasí, tedy aspoň polovina - třeba tady na webu,tak tu funkci dostaneš is právy a pravomocemi.
Naší snahou bude vám předat maximum pravomocí, ale i povinností.
A jak jsem napsal jinde. Když jseš na Akci klubu a fan klubu, máš morální povinnost brát jako jedničku Fan Klub, ne svůj blog. To by v tom případě měla být prostě dvojka.
ne Bře 18, 2007 4:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ok Citovat
jasný dragu..
jak už sem říkal.. o první akci ti napíšu hned a pošlu ti to.. jen sem tě blbě pochopil..
jinak s tim hlasováním to máme udělat jak?
založit anketu a tam dát 6nebo 5jmen a každej si ťukne na jednoho?
jinak bych teda navrhnulů aby jsi hlasoval i ty..
znáš nás všecky a myslim že do tho taky máš co mluvit.. (asi nejvíc z nás všech)
já třeba komára viděl jen jendou a podal jsem mu ruku a to je vše..
jinak v mym blogu samozdřejmě vždy uvedu zdroj fotek i všem o kom budu mluvit to první dám přečíst..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 4:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
ja myslim že to bude dobrá věc jen by mě dragu zajmalo co by musel konkretne delat (teda vlastne chtel Laughing pac to neni povinnost ale zabava Laughing ) a jaky by mel pravomoce a funkce, jestli to nechces psat sem tak to posli do IP ale řekl bych že by to zajímalo všechny případný kandidáty. A jestli si to nekam napsal tak se omlouvam Cool

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
jo a dragu si psal že 6 ja našel pouze 5 Shocked kde a kdo je 6. ???

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no.. ty pravomoce a tak by zajímaly asi každýho.. no a s tima kamdydátama.. já bych navrhnul všecky ne?
udělat naketu kde bdue 5jmen a kdo dostane nejvíc hlasů tak to dostane..
nebo sem to zase špatně pochopil?
jeis jo tak se dragu hlavně nerozčiluj.. sem už takovej.. musíš na mě pomalu a rači všecko třikrát..Smile hovado by o tom mohlo vyprávět..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 5:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
anketa neni věru špatný nápad, ale dat ji povinou klidne i verejnou to je jedno ja uz stejne kandidata mam Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
veřejnou? jako aby hlasoval každý kdo příjde na web?
to si myslim že je docela blbý.. myslel sem že budeme hlasovat jen fan klub mezi sebou a třeba i klub 350z
a nebo sem to zase nepochopil?? Sad Sad

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 5:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
veřejnou? jako aby hlasoval každý kdo příjde na web?
to si myslim že je docela blbý.. myslel sem že budeme hlasovat jen fan klub mezi sebou a třeba i klub 350z
a nebo sem to zase nepochopil?? Sad Sad

ne aby bylo videt kdo pro koho hlasoval a nebylo to tajny

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
tak to je mi tak docela jedno jesi uvidim kdo hlasoval koho..
stejně výsledek bude ten samej..
hlavně se k tomu ještě nevyjádřil Drag...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 5:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
tak to je mi tak docela jedno jesi uvidim kdo hlasoval koho..
stejně výsledek bude ten samej..
hlavně se k tomu ještě nevyjádřil Drag...

tak me to je taky jedno

takze misto ČEKÁNÍ NA GODOTA v podání Samuela Becketta ted bude ČEKÁNÍ NA DRAGA v podání Fan clubu 350Z Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
to jsem nepochopil.. Sad Sad

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
po krátkém soukromém vysvětlení jsem to pochopil!!!!!!! Exclamation Cool

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 6:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
tak to je mi tak docela jedno jesi uvidim kdo hlasoval koho..
stejně výsledek bude ten samej..
hlavně se k tomu ještě nevyjádřil Drag...


Je to jednoduchý.
Hlasovat může jen ten, kdo se přihlásil do Fan clubu.
HLASOVAT MŮŽETE VEŘEJNĚ SEM....

Uděláme to jinak. Kdo to z Vás chce dělat??? Komára vynechávám, má svůj klub a má toho skoro dost. A kumulace funkcí ničemu neprospěje.
Jinak je tu kromě Mobiho, Viktůrka, Lindy, Komára a Girlsforspeed ještě Kuba, který se přihlásí velmi brzy.
Buď se někdo z vás přihlásí sám a pokud mu dají tři z vás důvěru - je schválen, nebo dejme anketu a kdo dostane aspoň tři hlasy má fci.

Moderátor, tj. prozatímní šéf Fan clubu bude kontaktní osoba pro nás: Z club. Má právo zadávat texty a fotky Hardymu k editu na web. Měl by svolávat ostatní k akcím. U nás má právo vyhlásit akci každý, myslím, že je tak dobrý i pro Fan club. Časem by měl přijímat členy do Fan clubu. Taky vylučovat Very Happy . Zatím si další nevybavuju. Ale až začne Fan club plně fungovat, přenecháme vás svému osudu, od nás budete mít pouze podporu a akce.
ne Bře 18, 2007 6:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz