Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Most 28.9.2007
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Most 28.9.2007
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Most 28.9.2007 Citovat
Právě jsem se vrátil z Mostu....
A mé dojmy: masakr. Jízdu v dešti - průměrnou rychlostí 91km/h - po okruhu v permanentním smyku, to je zážitek....

Bylo dost bouraček: lehce Speedster, Mustang, těžce Ferrari.....
Viz foto.
Mimochodem: jsou natočeny min. dvě videa. Laughing Laughing Laughing

pá Zář 28, 2007 6:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
okruh byl super.. i přez to že bylo hnusně tak to aspon bylo zajímavý... až budu mít ovladače na počítač ke kameře tak to sem naházim...
jinak Drag se docela držel..až na to že ho předjel fiátek Very Happy Very Happy Very Happy
jel sem v pár porshácích a pod.. fakt super..
už se těšim na příště...
jen organizace okruhu byla tak trochu na kopanec....

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Zář 28, 2007 7:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
ještě pár fotek....

Fakt jsem si to užil, svezl jsem se 4x půl hodky, díky Nikolasi Cool

A kromě M. Pavlíka, který měl nové gumy - Bridgestone 50 - jsem byl nejlepší ze zetkařů Laughing - na sjetých Bridgestonech na vyhození....
pá Zář 28, 2007 8:00 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
ještě pár fotek....

Fakt jsem si to užil, svezl jsem se 4x půl hodky, díky Nikolasi Cool

A kromě M. Pavlíka, který měl nové gumy - Bridgestone 50 - jsem byl nejlepší ze zetkařů Laughing - na sjetých Bridgestonech na vyhození....

druhej ze čtyř.. to neni špatný na to že ten jeden byl amatér z klubu 300ne? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ale ne..musim uznat že sem čekal že to bude horší...držel ses pěkně na tý vodě..
ale když sem tě předháněl v tom Porshe turbo tak si ani nezaregistroval muj prostředníkSmile...(samozdřejmě v dobrym pro štouraly...)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Zář 28, 2007 8:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Filip
Anonymní





Příspěvek Citovat
pridam taky jedno kolo:D


pá Zář 28, 2007 8:58 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
ještě pár fotek....

Fakt jsem si to užil, svezl jsem se 4x půl hodky, díky Nikolasi Cool

A kromě M. Pavlíka, který měl nové gumy - Bridgestone 50 - jsem byl nejlepší ze zetkařů Laughing - na sjetých Bridgestonech na vyhození....

druhej ze čtyř.. to neni špatný na to že ten jeden byl amatér z klubu 300ne? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ale ne..musim uznat že sem čekal že to bude horší...držel ses pěkně na tý vodě..
ale když sem tě předháněl v tom Porshe turbo tak si ani nezaregistroval muj prostředníkSmile...(samozdřejmě v dobrym pro štouraly...)


Jsi na omylu, resp. neumíš počítat - ty poučenče..... Laughing Laughing Laughing
M.Pavlík - 24. - oranžové
Drag - 49.
P.Pavlík - 5?. - červené
klub 300 - ??. - žluté
??? - ??. - černé

Takže zetek tam bylo pět!!! Laughing Laughing Laughing
A ten žlutej nebyl amatér....
pá Zář 28, 2007 9:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
dnešek v rámci možností docela dobrý, poprvé jsem se svezl po okruhu v Mostě. Na to, že vytrvale pršelo se sjelo poměrně dost aut, v čele s dvojicí Lamborghini Murciélago a Porsche 959 !!! Snad úplně každý vylétl mimo trať, nebylo ušetřeno ani Lambo SuperLeggera společnosti autoExner ... co se týče fotografií, nemám jich moc kvůli dešti. Vše co mám, zítra předám panu řediteli Wink
pá Zář 28, 2007 9:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
tady jsou moje fotky, dával jsem si poměrně záležet. ale kvůli dešti (neměl jsem ani deštník) jsem se o fotáky bál a fotil jenom minimálně. Pokud je budete chtít dát do Zet galerie, budu rád. klidně je pipnimu (doufám že jsem tě napsal správně) pošlu. pro Draga mám doma připravené vypálené DVD





















so Zář 29, 2007 7:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
administr.
Anonymní





Příspěvek výsledky Citovat
zde jsou výsledky z Mostu.....
ne Zář 30, 2007 3:54 pm
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
hele kdyz sem byl s vama minule v moste tak taky byl crash speedster Laughing jeste rekni ze ten stejnej Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
ne Zář 30, 2007 6:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Ondra:Moooc pěkný fotečky! Wink
ne Zář 30, 2007 6:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Ondra:Moooc pěkný fotečky! Wink

díky, ale bál jsem se fotit aby mi nenamokl foták, těšil jsem se že si s focením udělám žně a ono nic Sad doufám že mě vezmete na nějakou podzimní vyjížďku, rád bych nějaké fotky s žluto oranžovými stromy, kupou spadaného listí atd... jen nějaké to pěkné auto mi schází Sad
ne Zář 30, 2007 7:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
hele kdyz sem byl s vama minule v moste tak taky byl crash speedster Laughing jeste rekni ze ten stejnej Laughing Laughing Laughing


Nebyl to ten samý, já se ho šel škodolibě zeptat - jestli je to jeho tradice, on říkal, že minule boural kamárád, kolega se Speedstrem Laughing
Ale nevím, nevím, jestli se jen nevymlouval......

Bouraček bylo víc, Evo, Ferrari, Mustang 2x, Speedster, Lambo, Corvette,.......

Fotky už se vkládají.... Cool
ne Zář 30, 2007 7:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
myslím že mimo trat lítal snad každý... ale zase se bylo aspoň na co dívat (ne že bych byl nějak škodolibý)
ne Zář 30, 2007 7:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní






Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
myslím že mimo trat lítal snad každý... ale zase se bylo aspoň na co dívat (ne že bych byl nějak škodolibý)


já nemyslel lítat mimo trať, ale tukesy a škrábance....
ne Zář 30, 2007 7:18 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz