Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nissan 350Z
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nissan 350Z
Autor Zpráva
girlforspeed
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 13

Příspěvek Nissan 350Z Citovat
na mým blogu můžete omknout další Zetko v republice...
http://girlforspeed.blog.cz/0703/nissan-350z
Cool Zdarec...
so Bře 17, 2007 1:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
mno tohle Zetko jsem viděl v časáku v sekci Bazar, bylo na prodej nebo ještě je, nevim........jinak zajímavý styling
tak šup, hned se přidat do klubu, jak jsem ho viděl v tom časáku, tak jsem si říkal: 'ten ještě není v klubu, hm......'
so Bře 17, 2007 4:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
girlforspeed
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 13

Příspěvek Club... Citovat
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
so Bře 17, 2007 4:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Club... Citovat
girlforspeed napsal:
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
Fakt krasne auto, skoda ze se nekamaradi, asi je na karku zarlivej. Treba se nekdy ukaze jako host. Vono taky bejt furt s nacelnikem, to je nekdy na hlavu Confused
so Bře 17, 2007 6:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Re: Club... Citovat
Kojak napsal:
girlforspeed napsal:
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
Fakt krasne auto, skoda ze se nekamaradi, asi je na karku zarlivej. Treba se nekdy ukaze jako host. Vono taky bejt furt s nacelnikem, to je nekdy na hlavu Confused


Jo tak tuhle karku znam, byl sem se na ni podivat teho casu, kdyz bylo na prodej kousek za olomoucem, ale nakonec jsme vybrali jine zetko.

Smile
so Bře 17, 2007 10:54 pm
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: Club... Citovat
Anonymous napsal:
Kojak napsal:
girlforspeed napsal:
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
Fakt krasne auto, skoda ze se nekamaradi, asi je na karku zarlivej. Treba se nekdy ukaze jako host. Vono taky bejt furt s nacelnikem, to je nekdy na hlavu Confused


Jo tak tuhle karku znam, byl sem se na ni podivat teho casu, kdyz bylo na prodej kousek za olomoucem, ale nakonec jsme vybrali jine zetko.

Smile

so Bře 17, 2007 10:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Dragu, clovece ja navim co s tou SPZTKOU SANTY je nejak velka a nevejde se do rameckou a to jsem zkousel i jiny ramecek,,,((( Takze nevim co stim? Jeste zkusim sehnat jiny ramecek, ale nevim.
so Bře 17, 2007 10:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
ja bych řek že je furt na prodej tady je inzerát:
http://www.nissanclub.cz/classifieds_detail.php?id=1038
ne Bře 18, 2007 5:42 pm
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
ja bych řek že je furt na prodej tady je inzerát:
http://www.nissanclub.cz/classifieds_detail.php?id=1038


_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 6:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Dragu, clovece ja navim co s tou SPZTKOU SANTY je nejak velka a nevejde se do rameckou a to jsem zkousel i jiny ramecek,,,((( Takze nevim co stim? Jeste zkusim sehnat jiny ramecek, ale nevim.


Rámečky na to mám, chceš černý nebo stříbrný. On je to formát Německý...., rozdíl je cca 1mm na každé straně, dá se to i upravit.

Mě to pasuje do rámečku, znáš je - jsou stříbrné....
ne Bře 18, 2007 7:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Santy napsal:
Dragu, clovece ja navim co s tou SPZTKOU SANTY je nejak velka a nevejde se do rameckou a to jsem zkousel i jiny ramecek,,,((( Takze nevim co stim? Jeste zkusim sehnat jiny ramecek, ale nevim.


Rámečky na to mám, chceš černý nebo stříbrný. On je to formát Německý...., rozdíl je cca 1mm na každé straně, dá se to i upravit.

Mě to pasuje do rámečku, znáš je - jsou stříbrné....


No asi ten cerny, je bez reklam? Je vyklapeci, ze se to da snadno prohazovat, totiz to nacvakavani je hrozny ( Mas obrazek toho ramecku, bych ho asi chtel Smile
ne Bře 18, 2007 7:13 pm
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: Club... Citovat
Kojak napsal:
girlforspeed napsal:
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
Fakt krasne auto, skoda ze se nekamaradi, asi je na karku zarlivej. Treba se nekdy ukaze jako host. Vono taky bejt furt s nacelnikem, to je nekdy na hlavu Confused


Zdar, jak se vede? Uz mas vse vyladene na Ztku? Na pristi srazik uz pojedes zetkem Smile
ne Bře 18, 2007 7:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Zdar, co delas o vikednu, ze bych se zastavil rpo ten cerny ramecek pro znacku,,,,tedy pokud je to ta nemecka verze ze je trochu vetsi a odklapeci, abych mohl snadno vymenovat znacku Smile
pá Bře 30, 2007 9:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
tak tohle Z teda na prodej je !!! celkem se mi líbí a pan majitel jak mi řek tak do klubu zřejmně zatím půjde.....v sobotu se vnem svezu na sprintíku na renocaru, snad tak uvidíme !!!! Wink
út Dub 03, 2007 1:20 pm
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Club... Citovat
Santy napsal:
Kojak napsal:
girlforspeed napsal:
Ne...není na prodej...a do clubu nechce...nerad se přidružuje:o))
Fakt krasne auto, skoda ze se nekamaradi, asi je na karku zarlivej. Treba se nekdy ukaze jako host. Vono taky bejt furt s nacelnikem, to je nekdy na hlavu Confused


Zdar, jak se vede? Uz mas vse vyladene na Ztku? Na pristi srazik uz pojedes zetkem Smile
Čau Santíku, čoveče ta hlin.kapota se při vaření pěkně zkroutila, pytel práce, ale snad v pátek vyjedu. Doufám,že se na tom nevysere nákej nedodělek, což je už pravidlo u většich předělávek.
út Dub 03, 2007 5:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz