Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
3. akce klubu - Karlovy Vary
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
3. akce klubu - Karlovy Vary
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ehm.. Citovat
no.. k vašemu rozhovoru se snad ani nebudu vyjadřovat....
mimochodem..co jsem ti řekl o jejích přednostech?? já náký znám??? Wink

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 14, 2007 7:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
girlforspeed
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 13

Příspěvek hmm...hmmm...hmmm Citovat
Jsi drzí Viktore...budeš pykat Twisted Evil
st Bře 14, 2007 7:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek hm.. Citovat
co nadělám no...

dragu... tak už je skoro čtvrtek a já sem nákej zmatenej z tý soboty..
no..to ej ted asi jedno co?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 14, 2007 7:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek srázek Citovat
zdrawím a též potvrzuju účast..jen bych potřebovala už nejaký ty podrobnosti, kde, v kolik a tak podobne Cool lin
st Bře 14, 2007 8:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-)))) Citovat
hele lindí..z toho si nic nedělej.. já jediný co vim tak že je to v sobotu...
Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 14, 2007 8:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tom
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 34

Příspěvek Citovat
Milý pane presidente, tak my asi jedem taky. Už mám letní (na dojezd z loňska), tak by mohla bejt legrace. Jinak ses tu docela rozjel, ty jeden četaři (chataři) Smile. Tom
čt Bře 15, 2007 5:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: :-)))) Citovat
viktůrek napsal:
hele lindí..z toho si nic nedělej.. já jediný co vim tak že je to v sobotu...
Very Happy


jo to já do ted vedela uplne to stejný co ty....už vím zase neco víc...a co ty, jedeš teda?? Question
čt Bře 15, 2007 6:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
Jestli pojedu lindo???
no..to záleží na hodně věcech.. třeba na povětrnostních podmínkách... na kvalitě vody v tichym oceánu a taky na a nebo na tuhosti porcelánu na hrnčířských trhách v berouně...
ne kecam nesmysly..fakt nevim jesi pojedu..vypadá to že jo..ale záleží jne na tom kdo bude takovej blázen a nechá si za cestu se mnou vykecat díru do hlavy..Smile
sem moc ukecanej...
ne..fakt netušim..ale doufáááááááám...
měj se..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Bře 15, 2007 7:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: 3. akce klubu - Karlovy Vary Citovat
Drag napsal:
Ohlašuji třetí letošní akci klubu.
Půjde o vyjíždku do Carlsbadu a Sokolova - tam jsme zváni na oběd členem Fan klubu a Tuning klubu Sokolov.
Prohlídneme si Lázně a projedeme se na letišti Laughing

Zatím přislíbil účast Drag, Milan, Tom,
Z Fan clubu: Komár, Linda, Viktor
Pro členy klubu budu mít CD s fotkama ze Ženevy.
Zatím se mějte, potvrzujte účast...
Drag


Po aktualizaci....
čt Bře 15, 2007 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
Jestli pojedu lindo???
no..to záleží na hodně věcech.. třeba na povětrnostních podmínkách... na kvalitě vody v tichym oceánu a taky na a nebo na tuhosti porcelánu na hrnčířských trhách v berouně...
ne kecam nesmysly..fakt nevim jesi pojedu..vypadá to že jo..ale záleží jne na tom kdo bude takovej blázen a nechá si za cestu se mnou vykecat díru do hlavy..Smile
sem moc ukecanej...
ne..fakt netušim..ale doufáááááááám...
měj se..Smile


Very Happy jasný chápu
pá Bře 16, 2007 8:02 am
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Jak sem rekl omlouvam se za to nedorozumeni an tom obede a poresime to co nejdrive, moc vam dekuju za vasi ucast...

Moc jste mi pomohli, a jak sem rekl, pokud je v mych silach, kdykoliv, jakkoliv, kdekoliv, cokoliv. Ahoj
ne Bře 18, 2007 11:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Jak sem rekl omlouvam se za to nedorozumeni an tom obede a poresime to co nejdrive, moc vam dekuju za vasi ucast...

Moc jste mi pomohli, a jak sem rekl, pokud je v mych silach, kdykoliv, jakkoliv, kdekoliv, cokoliv. Ahoj


Neboj, my si to vyberem zpátky, v květnu - asi 28. bude Z TUNING DAY v Příbrami, my to zorganizujeme a potřebujeme pomoc od Fan clubu Very Happy

Bude to tuning sraz, profi organizace, takže se i přiučíš Laughing
Disciplíny: showcar, sprint, drift, gumy. Bude to i s občerstvením, a ohrazením - holt máme větší možnosti....

Ale neboj, k tobě si pro pohár v květnu dojedu Laughing
po Bře 19, 2007 12:20 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Drag Citovat
jak už sem řekl.. se mnou můžete počítat..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Bře 19, 2007 12:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
komar napsal:
Jak sem rekl omlouvam se za to nedorozumeni an tom obede a poresime to co nejdrive, moc vam dekuju za vasi ucast...

Moc jste mi pomohli, a jak sem rekl, pokud je v mych silach, kdykoliv, jakkoliv, kdekoliv, cokoliv. Ahoj


Neboj, my si to vyberem zpátky, v květnu - asi 28. bude Z TUNING DAY v Příbrami, my to zorganizujeme a potřebujeme pomoc od Fan clubu Very Happy

Bude to tuning sraz, profi organizace, takže se i přiučíš Laughing
Disciplíny: showcar, sprint, drift, gumy. Bude to i s občerstvením, a ohrazením - holt máme větší možnosti....

Ale neboj, k tobě si pro pohár v květnu dojedu Laughing

dragu 28.května je pondělí a jestli to chces dat na ten víkend tak fakt newim jestli mi to nedelas naschval pač 25.-27.května je sraz nissanclubu a ten vikend pred tim taky nemuzu pac budu mit tesne pred maturitama Shocked

_________________
NISSAN FOREVER
po Bře 19, 2007 4:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Drag napsal:
komar napsal:
Jak sem rekl omlouvam se za to nedorozumeni an tom obede a poresime to co nejdrive, moc vam dekuju za vasi ucast...

Moc jste mi pomohli, a jak sem rekl, pokud je v mych silach, kdykoliv, jakkoliv, kdekoliv, cokoliv. Ahoj


Neboj, my si to vyberem zpátky, v květnu - asi 28. bude Z TUNING DAY v Příbrami, my to zorganizujeme a potřebujeme pomoc od Fan clubu Very Happy

Bude to tuning sraz, profi organizace, takže se i přiučíš Laughing
Disciplíny: showcar, sprint, drift, gumy. Bude to i s občerstvením, a ohrazením - holt máme větší možnosti....

Ale neboj, k tobě si pro pohár v květnu dojedu Laughing

dragu 28.května je pondělí a jestli to chces dat na ten víkend tak fakt newim jestli mi to nedelas naschval pač 25.-27.května je sraz nissanclubu a ten vikend pred tim taky nemuzu pac budu mit tesne pred maturitama Shocked


No, musíme to posunout na sobotu 2.6.2007, protože stojíme o účast Nissanů z Nissanclubu. Budeme je oficiálně zvát.
po Bře 19, 2007 5:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz