Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
vzájemná výpomoc :)

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
vzájemná výpomoc :)
Autor Zpráva
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek vzájemná výpomoc :) Citovat
Jako správkyně a webmaster místnosti Tuning na www.lide.cz a jejich webových stránek www.tuning-lide.wz.cz jsem se chtěla zeptat na možnost spřátelení vašeho webu s naším...www stránky jsou boužel ještě částečně ve výstavbě ale místnost funguje asi tři roky, je hojně navštěvovaná, dokonce i nejedním majitelem 350Z !!! díky za odpověď Zachlastáme kámo !
út Dub 10, 2007 1:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
se mnou můžeš počítat .. že si tě tam dám.. chvíli muj blog mlčí ale zase se do toho pustim..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Dub 10, 2007 1:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
se mnou můžeš počítat .. že si tě tam dám.. chvíli muj blog mlčí ale zase se do toho pustim..


supr, stebou taky počítám, dám ti vedet až na tebe příjde řada !!!!...ted jeste jak se ktomu vyjádří Z Club.... Laughing
út Dub 10, 2007 1:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: vzájemná výpomoc :) Citovat
linda350z napsal:
Jako správkyně a webmaster místnosti Tuning na www.lide.cz a jejich webových stránek www.tuning-lide.wz.cz jsem se chtěla zeptat na možnost spřátelení vašeho webu s naším...www stránky jsou boužel ještě částečně ve výstavbě ale místnost funguje asi tři roky, je hojně navštěvovaná, dokonce i nejedním majitelem 350Z !!! díky za odpověď Zachlastáme kámo !


Lindo, odkaz na web místnosti dáme rádi, ale počkal bych až to bude fungovat, koukl jsem tam, a moc toho k vidění není......

Na místnost samotnou asi odkazovat nebudeme, reklamu pro "Lidé.cz" dělat nehodlám....
út Dub 10, 2007 4:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






Příspěvek Re: vzájemná výpomoc :) Citovat
Drag napsal:
linda350z napsal:
Jako správkyně a webmaster místnosti Tuning na www.lide.cz a jejich webových stránek www.tuning-lide.wz.cz jsem se chtěla zeptat na možnost spřátelení vašeho webu s naším...www stránky jsou boužel ještě částečně ve výstavbě ale místnost funguje asi tři roky, je hojně navštěvovaná, dokonce i nejedním majitelem 350Z !!! díky za odpověď Zachlastáme kámo !


Lindo, odkaz na web místnosti dáme rádi, ale počkal bych až to bude fungovat, koukl jsem tam, a moc toho k vidění není......

Na místnost samotnou asi odkazovat nebudeme, reklamu pro "Lidé.cz" dělat nehodlám....


tone na lide.cz kašlu, jen na naši místnost respektive stránky....jasný já to napřed musím dodělat, takže tak... Very Happy
út Dub 10, 2007 4:38 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz