Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Upravy fora
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Upravy fora

Mam pravdu?
Ano
80%
 80%  [ 8 ]
Ne
20%
 20%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Take by me zajimalo, proc je takovej klid po pesine tady ...? ANi nechci vedet kolik platite Smile Jinak ja naky to zetko v klubu klidne uvitam .. uz tam vlastne i jedno mam Smile Vid Jarousi.
po Úno 11, 2008 1:13 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Take by me zajimalo, proc je takovej klid po pesine tady ...? ANi nechci vedet kolik platite Smile Jinak ja naky to zetko v klubu klidne uvitam .. uz tam vlastne i jedno mam Smile Vid Jarousi.
To víš, jen to bude chvíli trvat. Mám ted ještˇchuťna jedno autíčko,má víc ne 400ps,no možná,možná ho do týdne přivezu. Ve stř. to jdu vokouknout Very Happy Vosmihrnec-bublifuk Very Happy v

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Úno 11, 2008 7:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Tak jak sem rikal drtim palce zitra zavolam a povis mi jak to dopadlo Smile Cool
út Úno 12, 2008 9:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
Take by me zajimalo, proc je takovej klid po pesine tady ...? ANi nechci vedet kolik platite Smile Jinak ja naky to zetko v klubu klidne uvitam .. uz tam vlastne i jedno mam Smile Vid Jarousi.
To víš, jen to bude chvíli trvat. Mám ted ještˇchuťna jedno autíčko,má víc ne 400ps,no možná,možná ho do týdne přivezu. Ve stř. to jdu vokouknout Very Happy Vosmihrnec-bublifuk Very Happy v
tak co?už je doma?
pá Úno 15, 2008 9:05 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek bublifuk Citovat
No, už jsme si plácli, bylo to jen o penězích. Je to Corvette r.v.1980, po kompletní repasi, mimo laku / doloženo účty asi za 23t usd, emerickej magar, jako českej Very Happy /. Brutální výkon, zvuk i spotřeba. Tak to po neděli přivezu, sem nadšenej, moc práce už na ní nebude. A co tvé vstřiky, doufám, že všechny starosti máš za sebou, jaro přede dveřmi, tak at zase svítí Sluníčko.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Úno 15, 2008 6:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Jůůů,tak to už se těším až jí uvidím.To zase bude mazet.Běžímnakoupit pár bryndáků,abych si neposlintala klubové tričko. Wink Jinak moje vstřiky jsou na tom stále tak jak byly,ale už tolik nezlobí.Budu je muset vyměnit,ale teď na to nemám ani čas a ani penízky,ale to neva,bude líp. Wink Teda doufám. Laughing
so Úno 16, 2008 9:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Tak jak sem rikal drtim palce zitra zavolam a povis mi jak to dopadlo Smile Cool
Tak Vette je doma, v noci jsem jí přitáhl.Pár drobných oprav, šup na vet čísla a jezdit. Jsem v tom nacpanej, jak vepřový maso v konzervě Laughing je to prima jet v autě mého mladí, kde chybí samosvor dif, abs, prostě žádná elektronika. Předek je dlouhej jak půlka příbram. letiště Very Happy , vejfuky neskutečnej kravál, vobčaas tam bouchne zbytkovej benzín, rozjíždí se to tak, že čumíš do zrcátek, kde máš zadek, vpravo, či vlevo, pohupuje seto na list. péru jak loďka na vlnách. Rozjel jsem to na nějakejch 200km, čéče to by jsi koukal, co to dělalo s palivoměrem, jak dyby ta nádrž měla ´douru Wink A brzdy, kouzlo samo, 2x sem to prošláp na podlahu, asi je ta, víc vzduchu než vmejch plicích. No prostě každá jízda s tím emerickým krámem bude exluzivním zážitkem. A to jsem popsal stručně zážitek asi po 30 km jízdy. Jo a eště jeden zážitek. Jel za mnou nějakej fajer s bavorem, vetta přeřadila na trojku /víc kvaltů automat nemá /, řachlo to ve vejfukách Shocked , člověče ten frajer se asi lek, přibrzdil a pak čekal na douru a hurá pryč. Těším se na teplo, až schodim střechu a to si to teprve vychutnam. Tam zatim čágo bzuku

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Úno 21, 2008 9:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
Tak jak sem rikal drtim palce zitra zavolam a povis mi jak to dopadlo Smile Cool
Tak Vette je doma, v noci jsem jí přitáhl.Pár drobných oprav, šup na vet čísla a jezdit. Jsem v tom nacpanej, jak vepřový maso v konzervě Laughing je to prima jet v autě mého mladí, kde chybí samosvor dif, abs, prostě žádná elektronika. Předek je dlouhej jak půlka příbram. letiště Very Happy , vejfuky neskutečnej kravál, vobčaas tam bouchne zbytkovej benzín, rozjíždí se to tak, že čumíš do zrcátek, kde máš zadek, vpravo, či vlevo, pohupuje seto na list. péru jak loďka na vlnách. Rozjel jsem to na nějakejch 200km, čéče to by jsi koukal, co to dělalo s palivoměrem, jak dyby ta nádrž měla ´douru Wink A brzdy, kouzlo samo, 2x sem to prošláp na podlahu, asi je ta, víc vzduchu než vmejch plicích. No prostě každá jízda s tím emerickým krámem bude exluzivním zážitkem. A to jsem popsal stručně zážitek asi po 30 km jízdy. Jo a eště jeden zážitek. Jel za mnou nějakej fajer s bavorem, vetta přeřadila na trojku /víc kvaltů automat nemá /, řachlo to ve vejfukách Shocked , člověče ten frajer se asi lek, přibrzdil a pak čekal na douru a hurá pryč. Těším se na teplo, až schodim střechu a to si to teprve vychutnam. Tam zatim čágo bzuku

Páni, tak gratuluju ke koupi a ať dobře slouží Smile Wink Když tak potom sem můžeš dát nějaký fotky, když se ti bude chtít Smile
so Úno 23, 2008 1:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Tak to je fajne, dobrej pri beh Smile uuz se tesim az to uvidim na vlastni oci a povozis me Very Happy ty pardale jeden ... Very Happy
so Úno 23, 2008 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
komar napsal:
Tak jak sem rikal drtim palce zitra zavolam a povis mi jak to dopadlo Smile Cool
Tak Vette je doma, v noci jsem jí přitáhl.Pár drobných oprav, šup na vet čísla a jezdit. Jsem v tom nacpanej, jak vepřový maso v konzervě Laughing je to prima jet v autě mého mladí, kde chybí samosvor dif, abs, prostě žádná elektronika. Předek je dlouhej jak půlka příbram. letiště Very Happy , vejfuky neskutečnej kravál, vobčaas tam bouchne zbytkovej benzín, rozjíždí se to tak, že čumíš do zrcátek, kde máš zadek, vpravo, či vlevo, pohupuje seto na list. péru jak loďka na vlnách. Rozjel jsem to na nějakejch 200km, čéče to by jsi koukal, co to dělalo s palivoměrem, jak dyby ta nádrž měla ´douru Wink A brzdy, kouzlo samo, 2x sem to prošláp na podlahu, asi je ta, víc vzduchu než vmejch plicích. No prostě každá jízda s tím emerickým krámem bude exluzivním zážitkem. A to jsem popsal stručně zážitek asi po 30 km jízdy. Jo a eště jeden zážitek. Jel za mnou nějakej fajer s bavorem, vetta přeřadila na trojku /víc kvaltů automat nemá /, řachlo to ve vejfukách Shocked , člověče ten frajer se asi lek, přibrzdil a pak čekal na douru a hurá pryč. Těším se na teplo, až schodim střechu a to si to teprve vychutnam. Tam zatim čágo bzuku
Ty jo,tak to je mazec.Úplně si tě dokážu představit jak si to vychutnáváš.Přeji spoustu šťastně ujetých kilometrů a ještě víc nevšedních zážitků, Wink
čt Úno 28, 2008 3:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz