Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Oprava motoru 350Z

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Oprava motoru 350Z
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Oprava motoru 350Z Citovat
Jak jse si mohli všimnout, Jedno zetko je nepojízdné, důvodem je lágr na ložisku ojnice pod šestým válcem. Motor má najeto 45000 km, ale od začátku spotřebovával cca 2l oleje na 10000km, což je přece jenom trochu moc.......
V galerii Naše zkušenosti je i rozebraný motor Patrola, tak vidíte, že problémy s motorem může mít i jiné auto než Zetko Razz

Dobře si ty fotky prohlédněte, v této republice ho rozebrali poprvé...
so Pro 23, 2006 9:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PetrS
branec


Založen: 23.12.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Vysočina

Příspěvek :-( Citovat
prohlížím,prohlížím a nestačím se divit,zajímavej bude asi i účet za opravu,ne Rolling Eyes ?
ne Pro 24, 2006 12:23 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Anonymní





Příspěvek Motor Citovat
...no spotreba oleje 2l na 10 tisic to celkem jeste jde, me druhe vozitko Alfa GTV bere 1l na 1 tisic km, coze je opravdu hodne (
pá Pro 29, 2006 7:09 pm
Anonymní






Příspěvek Re: Motor Citovat
Santy napsal:
...no spotreba oleje 2l na 10 tisic to celkem jeste jde, me druhe vozitko Alfa GTV bere 1l na 1 tisic km, coze je opravdu hodne (



To je opravdu hodně, i když o italských autech se to tvrdí, že jsou vybaveny sportovními motory a na spotřebu benzínu, oleje a motoru se nehledíSmile).
Kamarád má Barchettu a ta mu taky baští 2,5 l oleje na 10000km.
Ale u japonců jsem neslyšel o tak velké spotřebě....
pá Pro 29, 2006 8:35 pm
Santy
Anonymní





Příspěvek Spotraba Citovat
.. presne tak italove na spotrebu jak oleje tak benzinu nehledi..., ale i tak je mam rad maji neco dosebe...) Japnci zas spotrebu maj hodne optimalizovanou..) to je fakt
ne Pro 31, 2006 4:59 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek oprava motoru Citovat
Vážení,
oznamuju, že se Nissan pochlapil, motor je v ČR, oprava je hotová, takže pohoda..... Very Happy Very Happy Very Happy
út Led 09, 2007 11:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: oprava motoru Citovat
Tak jaka byla prvni projizdka s novym motorem, musi rict ze NISANU to opravili operativne, rychle )
čt Led 11, 2007 1:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: oprava motoru Citovat
Santy napsal:
Tak jaka byla prvni projizdka s novym motorem, musi rict ze NISANU to opravili operativne, rychle )


Je to paráda, sedět v sedadle, které drží tělo, a ne v křesle Almery...
Jenom musím opatrně, je to úplně nový motor. Cena opravy byla mimochodem cca 330 tis. a fakturu opravdu platí Budapešť....

Dveře mi budou montovat až 22.1. a budu celou dobu v servisu, mám povolení Laughing
čt Led 11, 2007 4:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Libas
vojín


Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: u Iglau

Příspěvek Citovat
Zajímalo by mě, jak k té poruše na motoru došlo....zda už z výroby došlo k chybě a to ložisko odešlo, či špatný olej nebo studené jízdy naplno....poreferujte prosím trochu více
Díky moc
čt Led 11, 2007 5:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Libas napsal:
Zajímalo by mě, jak k té poruše na motoru došlo....zda už z výroby došlo k chybě a to ložisko odešlo, či špatný olej nebo studené jízdy naplno....poreferujte prosím trochu více
Díky moc


Studené jízdy absolutně ne, trochu asi z výroby - větší spotřeba už od začátku, a určitě mu nedodalo poměrně drsné zacházení - myslím časté používání na hranicích možností vozu, okruh, dlouhé rychlé jízdy - do Brna jsem jezdil 1x týdně za cca za 55 minut. Prostě asi chybička od začátku a jízdy na doraz....
Ono ještě není jasné, jak to bude u ostatních, protože u nás je jedno auto s najetými 80tis km, a moje 45tis. km. Většina lidí jezdí jen v létě a má po 3 letech okolo 30tis km.....
čt Led 11, 2007 8:29 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Libas napsal:
Zajímalo by mě, jak k té poruše na motoru došlo....zda už z výroby došlo k chybě a to ložisko odešlo, či špatný olej nebo studené jízdy naplno....poreferujte prosím trochu více
Díky moc


Studené jízdy absolutně ne, trochu asi z výroby - větší spotřeba už od začátku, a určitě mu nedodalo poměrně drsné zacházení - myslím časté používání na hranicích možností vozu, okruh, dlouhé rychlé jízdy - do Brna jsem jezdil 1x týdně za cca za 55 minut. Prostě asi chybička od začátku a jízdy na doraz....
Ono ještě není jasné, jak to bude u ostatních, protože u nás je jedno auto s najetými 80tis km, a moje 45tis. km. Většina lidí jezdí jen v létě a má po 3 letech okolo 30tis km.....


Ja mam nejeto take cca 30 tisic, ale nemyslim, ze by jak ty rikas ostrejsi jizda mela byt snad pricinou selhani motoru, vzdyt ty vozy jsou na toto dymenzovane "na ostrejsi jizdu" a motor ma urcite rezervy, vzdyt proto si ty vozy kupujem... tyhle auta na tyto jizdni podminky jsou konstruovane, nebo snad ceka tato prihoda kazdeho kdo jezdi vice sportovne Smile
Spise mislim ze byla uz nejaka vyda materialu od zacatku a proste po cese uzivani nevydrzel, myslim.
čt Led 11, 2007 9:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Santy napsal:
Drag napsal:
Libas napsal:
Zajímalo by mě, jak k té poruše na motoru došlo....zda už z výroby došlo k chybě a to ložisko odešlo, či špatný olej nebo studené jízdy naplno....poreferujte prosím trochu více
Díky moc


Studené jízdy absolutně ne, trochu asi z výroby - větší spotřeba už od začátku, a určitě mu nedodalo poměrně drsné zacházení - myslím časté používání na hranicích možností vozu, okruh, dlouhé rychlé jízdy - do Brna jsem jezdil 1x týdně za cca za 55 minut. Prostě asi chybička od začátku a jízdy na doraz....
Ono ještě není jasné, jak to bude u ostatních, protože u nás je jedno auto s najetými 80tis km, a moje 45tis. km. Většina lidí jezdí jen v létě a má po 3 letech okolo 30tis km.....


Ja mam nejeto take cca 30 tisic, ale nemyslim, ze by jak ty rikas ostrejsi jizda mela byt snad pricinou selhani motoru, vzdyt ty vozy jsou na toto dymenzovane "na ostrejsi jizdu" a motor ma urcite rezervy, vzdyt proto si ty vozy kupujem... tyhle auta na tyto jizdni podminky jsou konstruovane, nebo snad ceka tato prihoda kazdeho kdo jezdi vice sportovne Smile
Spise mislim ze byla uz nejaka vyda materialu od zacatku a proste po cese uzivani nevydrzel, myslim.


Já si taky myslím, že tam byla chybička už od začátku, i ředitel Nissanu mi říkal, že to auto je na velké výkony stavěné, a navíc se s reklamací absolutně necukali....
pá Led 12, 2007 10:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz