Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Akce klubu a Fan klubu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Akce klubu a Fan klubu
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
hele dragu.. zítra by jsme se mohli nák domluvit jak to teda bude ne?
v pátek mám úplně nabitej tak nebudu mít moc času...
jinak nevím jesi ti došla ta správa s tim tričkem..
jesi to výjde a pojedu tam tak mi prosím vem triko XL jo? něco jsem si ušetřil..
díky moc..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 14, 2007 10:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
hele dragu.. zítra by jsme se mohli nák domluvit jak to teda bude ne?
v pátek mám úplně nabitej tak nebudu mít moc času...
jinak nevím jesi ti došla ta správa s tim tričkem..
jesi to výjde a pojedu tam tak mi prosím vem triko XL jo? něco jsem si ušetřil..
díky moc..


Triko Ti vezmu, to je v pohodě. A info dostaneš v pátek formou sms, nebo ti zavolám. Prostě musím počkat, kdo potvrdí účast, a jaké bude obsazení aut. Možná pojedou i 4 Zetka....
st Bře 14, 2007 10:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ok Citovat
paráda...
zatim díky..
jdu spát..mějte se všichni přepichověSmile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Bře 14, 2007 10:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
To je hezký přístup....

Nebojím se, že by to nepřežil Very Happy

Navíc večer budeš zpátky doma, pokud budeš chtít Very Happy Very Happy Very Happy

Ted vážně, by lo by dobré dorazit na Florenc okolo 9.°°, tak snad tam bude spojení...
Pokud ne, napiš nějaké jiné spojení, kdy dorazíš. Odjezd bez problému můžeme posunout +- půl hodiny.....


dobře, beru na vědomí, kolem devátý na florenci, já ješte zítra písnu kdy teda přesně.
Hele co tu řešíte za ty trička ?? já bych si taky jedno objednala....prosím velikost co nejmenčí Laughing , mám to poslat přes ten formulář ???
čt Bře 15, 2007 6:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
Drag napsal:
To je hezký přístup....

Nebojím se, že by to nepřežil Very Happy

Navíc večer budeš zpátky doma, pokud budeš chtít Very Happy Very Happy Very Happy

Ted vážně, by lo by dobré dorazit na Florenc okolo 9.°°, tak snad tam bude spojení...
Pokud ne, napiš nějaké jiné spojení, kdy dorazíš. Odjezd bez problému můžeme posunout +- půl hodiny.....


dobře, beru na vědomí, kolem devátý na florenci, já ješte zítra písnu kdy teda přesně.
Hele co tu řešíte za ty trička ?? já bych si taky jedno objednala....prosím velikost co nejmenčí Laughing , mám to poslat přes ten formulář ???


Nemusíš přes formulář, vemu ho...... Very Happy
čt Bře 15, 2007 7:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
linda350z napsal:
Drag napsal:
To je hezký přístup....

Nebojím se, že by to nepřežil Very Happy

Navíc večer budeš zpátky doma, pokud budeš chtít Very Happy Very Happy Very Happy

Ted vážně, by lo by dobré dorazit na Florenc okolo 9.°°, tak snad tam bude spojení...
Pokud ne, napiš nějaké jiné spojení, kdy dorazíš. Odjezd bez problému můžeme posunout +- půl hodiny.....


dobře, beru na vědomí, kolem devátý na florenci, já ješte zítra písnu kdy teda přesně.
Hele co tu řešíte za ty trička ?? já bych si taky jedno objednala....prosím velikost co nejmenčí Laughing , mám to poslat přes ten formulář ???


Nemusíš přes formulář, vemu ho...... Very Happy



díííky
Wink
čt Bře 15, 2007 8:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: ehm.. Citovat
viktůrek napsal:
tak myslim že tohle téma by jsme měli hodně rychle zamluvit..Smile))


Určitě nechci zamluvit jednu věc...
Tohle je Vaše forum, tak by bylo skvělé, kdyby někdo z Vás napsal pár vět o sobotě - jakýsi článek, já dodám fotky a připravíme to na edit na web do složky Fan Club.....
ne Bře 18, 2007 2:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
Drag napsal:
linda350z napsal:
Drag napsal:
To je hezký přístup....

Nebojím se, že by to nepřežil Very Happy

Navíc večer budeš zpátky doma, pokud budeš chtít Very Happy Very Happy Very Happy

Ted vážně, by lo by dobré dorazit na Florenc okolo 9.°°, tak snad tam bude spojení...
Pokud ne, napiš nějaké jiné spojení, kdy dorazíš. Odjezd bez problému můžeme posunout +- půl hodiny.....


dobře, beru na vědomí, kolem devátý na florenci, já ješte zítra písnu kdy teda přesně.
Hele co tu řešíte za ty trička ?? já bych si taky jedno objednala....prosím velikost co nejmenčí Laughing , mám to poslat přes ten formulář ???


Nemusíš přes formulář, vemu ho...... Very Happy



díííky
Wink


Čekám na Vaše ohlasy, zhodnocení, nadšené výkřiky Very Happy Very Happy Very Happy
ne Bře 18, 2007 2:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
článek a výkřiky?
no.. článek budu psát na svojí stránku ale ještě nemám fotky takže je to stejně na nic..
no a výkřiky??Smile
já myslim že to bylo moc fajn.. až na to počasí a že sme vám kapku nestíhali...
ale v pohodě..
fakt sem byl překvapenej... čekla jsem že ne všichni maijtlé 350z budou tak nadšení z naší přítomnosti jako ty dragu..
ale mile sem se zmýlil:-)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 4:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
článek a výkřiky?
no.. článek budu psát na svojí stránku ale ještě nemám fotky takže je to stejně na nic..
no a výkřiky??Smile
já myslim že to bylo moc fajn.. až na to počasí a že sme vám kapku nestíhali...
ale v pohodě..
fakt sem byl překvapenej... čekla jsem že ne všichni maijtlé 350z budou tak nadšení z naší přítomnosti jako ty dragu..
ale mile sem se zmýlil:-)


Viktore, napíšeš článek k sobě, a nakopíruješ ho do Fan clubu.
Byla to oficiální akce Fan clubu, takže jako majitel "práv" by měl být Fan klub. A když mě žádáš o souhlas, tak ano, souhlasím s tím, že o akci Z klubu a Fan klubu napíšeš i k sobě Very Happy
ne Bře 18, 2007 4:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
jj.. už sem vše napsal do téma: moderátor..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Bře 18, 2007 4:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
ty jo škoda že sem nemoh přijet ale příště i kdybych mel dojit pěšky tak fakt přídu dragu, fakt. Slysel sem ze se akce vydařila tak to sem velmi rád Smile
Těšim se na další srázek, abych vas taky videl konecne Cool

_________________
NISSAN FOREVER
ne Bře 18, 2007 5:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Takže jen par veci:

Diky moc za Vasi ucast, moc jste me potesili, sem rad ze sem vas poznal, doslo i k nejakym nedorozumenim ale to brzy vyresime vid Dragu Smile kazdopadne diky za ukazku skvelich brzd Zetek Smile

Co se tyce toho clanku pripravuju na svuj web celkovej clanek, tak pokud chcete hodim se ten clanek taky na forum, jinak doufam ze obed se vam libil, a pokud Vam nechutnalo tak priste Vas vemu k sobe a uvarim protoze tohle je asi nej restaurace v Sokolove.

Ahoj a uz se tesim priste, jen skoda ze sem na Vas nemel vice casu ... jak sem rekl nezvladl sem to nak ... priste se polepsim Smile
ne Bře 18, 2007 11:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Takže jen par veci:

Diky moc za Vasi ucast, moc jste me potesili, sem rad ze sem vas poznal, doslo i k nejakym nedorozumenim ale to brzy vyresime vid Dragu Smile kazdopadne diky za ukazku skvelich brzd Zetek Smile

Co se tyce toho clanku pripravuju na svuj web celkovej clanek, tak pokud chcete hodim se ten clanek taky na forum, jinak doufam ze obed se vam libil, a pokud Vam nechutnalo tak priste Vas vemu k sobe a uvarim protoze tohle je asi nej restaurace v Sokolove.

Ahoj a uz se tesim priste, jen skoda ze sem na Vas nemel vice casu ... jak sem rekl nezvladl sem to nak ... priste se polepsim Smile


Prosím tě, článek mi pošli na můj mail: predseda.350Z@seznam.cz, zveřejním to na Fan clubu, fotky od nás pošle Hardy ve čtvrtek....

Jinak nemáme problém s obědem Very Happy , došlo jen k malému nedorozumění, Milan chtěl steak medium a dostal úplně propečený. Ale on je už zvyklý, na Křivoklátě ho polili omastkem a potom vodou s citronem, takže tentokrát to ustál Very Happy Very Happy Very Happy

Ano akce s brzdama byla "super" - vydám závazná pravidla pro ježdění na dráze a ve skupině.....
po Bře 19, 2007 12:14 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek srázek Citovat
mno byl to moooooc fajn den, až na to už zmíněný počasý který bylo vážně hrozný.....už se teším na další setkání....a Dragu, já ti říkala že se mi o tom v noci bude zdát Very Happy
po Bře 19, 2007 4:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz