Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Viktor-profesionální tuner

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Viktor-profesionální tuner
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Viktor-profesionální tuner Citovat
Shocked Jest asi již známo, že Viki pracuje v tunig. firmě 2Mmotorsport, kde mi již drahně let upravují auta. Nynní tam mám Z na další úpravu motoru se součástkami od f Cosworths, jejímž výsledkem bude výkon kolem 600ps. Včera jsem se tam byl podívat a polil mě studený pot i na pr..... Moje Z na heveru, pod ním zapatlanej Viki se š´tastným výrazem ve ksichtě a v ruce držel ojnici z motoru a na ponku součástky, které viděl zřejmě po prvé. Majitel dílny mě rychle uv ařil kafe a snažil se mě dostal ze šoku. Ujistil mě, že to jen rozebírá. Při odchodu jsem Vikimu řekl, aby si uvědomil, že mu jde po prvé o život. Vodprásknu tě 2 No, ale osobně si myslím, že je docela šikovnej, za pár dnů co tam je,tak ještě nedostal vynadáno. Tak mu přeju, ať se dařííí Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Pro 04, 2007 8:31 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
jeejik tak koukám že musíš být Viky opatrnej:DNO ae tak snad všichni víme že Viktůrek je šikula Question Laughing Laughing Laughing Laughing
út Pro 04, 2007 3:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Jka už jsem říkala,přeji,ať se tam Vikimu líbí a pevně doufám,že se firma za pár let bude jmenovat po něm a to kafe bude vařit Kojakovi sám. Wink
út Pro 04, 2007 8:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
Jka už jsem říkala,přeji,ať se tam Vikimu líbí a pevně doufám,že se firma za pár let bude jmenovat po něm a to kafe bude vařit Kojakovi sám. Wink
Kdepak,když bude víc šikovnejch lidí, zařídím vlastní tunerskou firmu a ta se bude jmenovat po mě, vařit kafe bude sličná sekretářka Very Happy Irenko,zakázky se jen sypou a za velké peníze, tuning má velkou budoucnost. Magorů je čím dál tim víc. Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Pro 04, 2007 8:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
sluník napsal:
Jka už jsem říkala,přeji,ať se tam Vikimu líbí a pevně doufám,že se firma za pár let bude jmenovat po něm a to kafe bude vařit Kojakovi sám. Wink
Kdepak,když bude víc šikovnejch lidí, zařídím vlastní tunerskou firmu a ta se bude jmenovat po mě, vařit kafe bude sličná sekretářka Very Happy Irenko,zakázky se jen sypou a za velké peníze, tuning má velkou budoucnost. Magorů je čím dál tim víc. Very Happy
kafe vařit umím,bohužel nejsem sličná,no nic budu hledat dál............... Wink
st Pro 05, 2007 6:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
hele jardíku.. sem rád že to takhle pěkně vyprávíš ale ojnici sem už párkrát vidět tk ze mě nedělej většího vola než jsem Very Happy Very Happy Very Happy
jinak bud rád...tak pečlivě na tvym autě nikdo nedělal... jinak už mi docela leze krkem:-D vyndavam motor a kvůli tý zasr. řídící jednotce musim odpojit celou elektriku z motoru..kdo trochu ví o čem je řeč tak mi nezávidíVery Happy
jinak celkově s prací jsem naprosto spokojenej ..kolektiv víc než skvělej a ty auta... prostě nádhera...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Pro 05, 2007 8:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek tydýt Citovat
Ten Jag E type, to je nádhera, 12 hrnců, 300ps. poslední model a ten zvuk............ Laughing Je v jak nový, to by byla dovolená po Jihu s hezkou prdelkou..... jejda. Když jsem ho viděl a slyšel, no erekce Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Pro 05, 2007 9:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Re: Viktor-profesionální tuner Citovat
Kojak napsal:
Shocked Jest asi již známo, že Viki pracuje v tunig. firmě 2Mmotorsport, kde mi již drahně let upravují auta. Nynní tam mám Z na další úpravu motoru se součástkami od f Cosworths, jejímž výsledkem bude výkon kolem 600ps. Včera jsem se tam byl podívat a polil mě studený pot i na pr..... Moje Z na heveru, pod ním zapatlanej Viki se š´tastným výrazem ve ksichtě a v ruce držel ojnici z motoru a na ponku součástky, které viděl zřejmě po prvé. Majitel dílny mě rychle uv ařil kafe a snažil se mě dostal ze šoku. Ujistil mě, že to jen rozebírá. Při odchodu jsem Vikimu řekl, aby si uvědomil, že mu jde po prvé o život. Vodprásknu tě 2 No, ale osobně si myslím, že je docela šikovnej, za pár dnů co tam je,tak ještě nedostal vynadáno. Tak mu přeju, ať se dařííí Very Happy



Surprised))))))))) preju hodne stesti tobe i jemu Laughing

_________________
350Z, vortech, hks, ...
st Pro 05, 2007 10:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek V12 Citovat
Kojak: nj, ten dvanáctiválec musí mít nádherný zvuk, to porsche turbo co tam bylo na těch fotkách je taky dost dobré, a říkal jsi že to tvoje zetko bude mít něco kolem 600 koní? Jaké nové součástky tam budou?
so Pro 08, 2007 12:49 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: V12 Citovat
[quote="vlastik.vitek"]Kojak: nj, ten dvanáctiválec musí mít nádherný zvuk, to porsche turbo co tam bylo na těch fotkách je taky dost dobré, a říkal jsi že to tvoje zetko bude mít něco kolem 600 koní? Jaké nové součástky tam budou?[/ Ahoj Vítku, to Porsche na obrázku je 20 let staré RS, s výkonem přes 300 ps, posílené NOS, rovněž zrekonstrované u zmíněné firmy. Představ si, že majitelemn je také již tuner prďuch, mimo jíné senátor ČR, kterého jsem před lety do 2M dovedl. No teď k ému motoru. Bude zcela nový, zůstane jen blok s hřídelí. Tzn přepracované hlavy motoru, kanály, sání, veltily s t vrdšimi pery, větší písty s vložkami na objem cca 4000ccm a pro nižší kompresi, háčkové ojnice, ostré vačky, celé komlet s novými lágry a přetěsnit spec. těsněními. Dále nové svody s elektron. řízenými blof off ventily a ještě nějaké sarapatičky. Současné turba by měla stačit.Důležité součástky jsou z titanu a dle výrobce vydrží 1000ps Shocked , takže by neměl být problém se 600sty ps. k tomu závod. setrvačník a spojka ze slinutých karbidůl. No ještě nové šesti pístové Bremba, aby se to dalo zastavit. No už se těším, jak zaříznu první Porsche Turbo Ahoj kamaráde! No bude to nářez. Jo a motor bude ladit s novou jednotkou známá veličina závod. motorů pan Brázdil. Motor bude na brzdé, na stolici, rád bych to na závěr natočil. Už aby bylo jaro Very Happy Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Pro 08, 2007 5:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek Re: V12 Citovat
Kojak napsal:
vlastik.vitek napsal:
Kojak: nj, ten dvanáctiválec musí mít nádherný zvuk, to porsche turbo co tam bylo na těch fotkách je taky dost dobré, a říkal jsi že to tvoje zetko bude mít něco kolem 600 koní? Jaké nové součástky tam budou?

Ahoj Vítku, to Porsche na obrázku je 20 let staré RS, s výkonem přes 300 ps, posílené NOS, rovněž zrekonstrované u zmíněné firmy. Představ si, že majitelemn je také již tuner prďuch, mimo jíné senátor ČR, kterého jsem před lety do 2M dovedl. No teď k ému motoru. Bude zcela nový, zůstane jen blok s hřídelí. Tzn přepracované hlavy motoru, kanály, sání, veltily s t vrdšimi pery, větší písty s vložkami na objem cca 4000ccm a pro nižší kompresi, háčkové ojnice, ostré vačky, celé komlet s novými lágry a přetěsnit spec. těsněními. Dále nové svody s elektron. řízenými blof off ventily a ještě nějaké sarapatičky. Současné turba by měla stačit.Důležité součástky jsou z titanu a dle výrobce vydrží 1000ps Shocked , takže by neměl být problém se 600sty ps. k tomu závod. setrvačník a spojka ze slinutých karbidůl. No ještě nové šesti pístové Bremba, aby se to dalo zastavit. No už se těším, jak zaříznu první Porsche Turbo Ahoj kamaráde! No bude to nářez. Jo a motor bude ladit s novou jednotkou známá veličina závod. motorů pan Brázdil. Motor bude na brzdé, na stolici, rád bych to na závěr natočil. Už aby bylo jaro Very Happy Very Happy

Jj, to budou grády. a plánuješ s tím někdy vyjet i na okruh? samozřejmě až se to trochu zajede
so Pro 08, 2007 8:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Koukam, ze za tu dobu co sme tam nebyli s Lencou, co nas tam Jarda vzal (za co mu strasne dekujem byli sme PAF jeste druhej den) tak tam pribuduli dalsi kousky Smile nejake to proschatko koukam atd Smile

Jinak viki gratuluju, treba tam brzo bude pracovat na micruse, uz se na tom rpacuje Very Happy

PS: Delame to pro lidi prece ne? Smile
po Pro 17, 2007 9:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
ahoj lidičky..
tak už přišli věci do kojakovo motoru..a můžu říct...krááááása!!!
fakt nádherný....jinak nevim jestli se o tom ví ale byly prasklý svody a bude s tim docela problem... no... až budu mít čas tak sem hodim náký nový fotky..Smile zatim ahooooj
Viktůrek II. z boží vůle král

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Led 03, 2008 7:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Uz se tesime ... Razz
čt Led 03, 2008 9:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz