Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nový člen Fan clubu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nový člen Fan clubu
Autor Zpráva
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
jestli tenhle topic slouží opravdu jao seznam člení Fan Clubu, tak se sem připisuji Smile
ne Zář 02, 2007 5:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
jestli tenhle topic slouží opravdu jao seznam člení Fan Clubu, tak se sem připisuji Smile

ahoj ondro vítám

_________________
NISSAN FOREVER
ne Zář 02, 2007 9:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
Ondra. napsal:
jestli tenhle topic slouží opravdu jao seznam člení Fan Clubu, tak se sem připisuji Smile

ahoj ondro vítám


hehe díky .... můžu se na něco zeptat? je tady někde na foru topic, kam dáváte fotky z akcí, lae ne úplně skvělý fotky, takový průměr co se nehodí do galerie? třeba kam by se dali fotky ze včerejškaze Všechova u Tábora kde jsem byl
ne Zář 02, 2007 9:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
mobileus napsal:
Ondra. napsal:
jestli tenhle topic slouží opravdu jao seznam člení Fan Clubu, tak se sem připisuji Smile

ahoj ondro vítám


hehe díky .... můžu se na něco zeptat? je tady někde na foru topic, kam dáváte fotky z akcí, lae ne úplně skvělý fotky, takový průměr co se nehodí do galerie? třeba kam by se dali fotky ze včerejškaze Všechova u Tábora kde jsem byl


My do fora moc fotky nedáváme, na to máme gallery.z-club
Pokud bys mi ty fotky poslal na predseda.350Z@seznam.cz, nechám je tam dát, a sem půjde odkaz.
ne Zář 02, 2007 11:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
HOoooojky taky víítááám Wink Wink
po Zář 03, 2007 10:25 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
mobileus napsal:
Ondra. napsal:
jestli tenhle topic slouží opravdu jao seznam člení Fan Clubu, tak se sem připisuji Smile

ahoj ondro vítám


hehe díky .... můžu se na něco zeptat? je tady někde na foru topic, kam dáváte fotky z akcí, lae ne úplně skvělý fotky, takový průměr co se nehodí do galerie? třeba kam by se dali fotky ze včerejškaze Všechova u Tábora kde jsem byl

všechno směřuj do galerie je jedno na kvalitě pokud to neni rozmazany Wink a da se na to koukat

_________________
NISSAN FOREVER
po Zář 03, 2007 3:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
díky za přivítání
fotky pošlu Dragovi,dáš na ně logo ty, nebo mi ho pošleš? jaký chceš rozlišení?
(na mých fotkách mi docela záleží)
po Zář 03, 2007 3:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Ondro,tak tě tady taky vítám! Wink
po Zář 03, 2007 4:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
změnil jsem si ikonku, abych tu mezi vámi nevypadal jako šílenec.
Sluník: díkys Laughing
po Zář 03, 2007 5:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
nechce se mi zakládat nový topic tak to napíšu sem - nemohli byste mi někdo poradit proč mi nejde otevřít Open Forum?
Vždycky když na to kliknu tak mi to napíše tohle:
Promiňte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávněním mohou číst témata v tomto fóru.

nepomáhá ani odhlášení a znovupřihlášení nebo restart prohlížeče Sad
čt Lis 22, 2007 8:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
nechce se mi zakládat nový topic tak to napíšu sem - nemohli byste mi někdo poradit proč mi nejde otevřít Open Forum?
Vždycky když na to kliknu tak mi to napíše tohle:
Promiňte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávněním mohou číst témata v tomto fóru.

nepomáhá ani odhlášení a znovupřihlášení nebo restart prohlížeče Sad
Mě to dělá taky,alebuď v klidu,předpokládám,že se pracuje na vzhledu stránek,takže je asi kapku chyba v Matrixu. Razz Buď statečný a vydrž! Wink (No,nakonec nám ani nic jiného nezbývá)
čt Lis 22, 2007 10:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Smile díky .. .aspoň vim že se v tom nevezu sám Laughing
čt Lis 22, 2007 10:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Wally
zobák


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Nevezeš! Zachlastáme kámo ! Já si toho dneska taky všim, aspoň nebudu otravovat dák... Váš Zelenáč! Mr. Green Razz
pá Lis 23, 2007 1:15 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kabajazan
zobák


Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Citovat
Cau lidi.sem fakt rad ze sem se dostal do fanklubu.Mam otazku na Draga.Mam par fotek zetka-i ze zahranici.Tak na jaky email je mam poslat a jakou maji mit velikost.Zatim cau


Naposledy upravil kabajazan dne ne Lis 25, 2007 6:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
so Lis 24, 2007 7:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
kabajazan: tak tě tu vítám, jak ses sem dostal do FanClubu?
ne Lis 25, 2007 5:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz