Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
kde nejvýhodněji koupit z-tko????

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
kde nejvýhodněji koupit z-tko????
Autor Zpráva
espem
Anonymní





Příspěvek kde nejvýhodněji koupit z-tko???? Citovat
Kluci poraďte, chci si koupit zetko, neraději 2007 ročník.Kde sehnat výhodně?? Rolling Eyes
ne Lis 04, 2007 6:15 pm
espem
Anonymní





Příspěvek tak teď nevím Citovat
Delší dobu uvažuju o koupi zetka,ale jak to tady pročítám, co se týče kvality tohoto vozu, tak teda nevím....Uklidní mě někdo?? Jsem dost překvapená Neutral
ne Lis 04, 2007 6:55 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: tak teď nevím Citovat
espem napsal:
Delší dobu uvažuju o koupi zetka,ale jak to tady pročítám, co se týče kvality tohoto vozu, tak teda nevím....Uklidní mě někdo?? Jsem dost překvapená Neutral


Já bych to tak černě neviděl, mám najeto 75tis km, a nejezdit na okruhy, nebyl by problém....

Jinak pro členy klubu je systém slev a akcí: Nissan měl pro nás fungl nové zetko v nejvyšší výbavě za 990tis, vč. dph., navigace, atd....
ne Lis 04, 2007 9:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: tak teď nevím Citovat
Drag napsal:
espem napsal:
Delší dobu uvažuju o koupi zetka,ale jak to tady pročítám, co se týče kvality tohoto vozu, tak teda nevím....Uklidní mě někdo?? Jsem dost překvapená Neutral


Já bych to tak černě neviděl, mám najeto 75tis km, a nejezdit na okruhy, nebyl by problém....

Jinak pro členy klubu je systém slev a akcí: Nissan měl pro nás fungl nové zetko v nejvyšší výbavě za 990tis, vč. dph., navigace, atd....

hele martine.. zima se blíží a ještě si tu nic neprozradil o svym plánu:)
co takhle aspon něco o tom kompresoru??

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Lis 04, 2007 11:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz