Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
akce 2007
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
akce 2007
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek akce 2007 Citovat
ahoj všichni.. je ještě náká akcička než bude padat to hnusný bílý bláto?
někam bych ještě vyrazil..co vy na to? a nebo aspon malej sraz fan klubu... hm??
pište a navrhujte:)
Viktůrek II. Z boží vůle moderátor..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Říj 28, 2007 2:03 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Re: akce 2007 Citovat
viktůrek napsal:
ahoj všichni.. je ještě náká akcička než bude padat to hnusný bílý bláto?
někam bych ještě vyrazil..co vy na to? a nebo aspon malej sraz fan klubu... hm??
pište a navrhujte:)
Viktůrek II. Z boží vůle moderátor..


Ahooj Zlato Smile bylo by to fajn - tak kladno a praha jsou blízko - ale co ti ostatní - hlavně to naplánujte nějak rozumně - jsem doma nemocná...tak na mě hlavně nezapomeňte Laughing Laughing Laughing

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
ne Říj 28, 2007 4:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
tak kdyby to bylo někdy v rozumnej den a tak:o)tak bych nějak dorazila, určitě bych vás chtěla vidět!!!Ae myslím si, že by se to mělo udělat co nejdříve, pač ten sníh tu bude brzy:(SadSad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ne Říj 28, 2007 7:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek tydýt Citovat
Je mi divný,že se Viki nepochlubil. Už si pořídil kárku,tak své holubičky může objíždět Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Říj 29, 2007 6:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
no to se nepochlubil!Copak to je??? Wink Wink Wink Wink
po Říj 29, 2007 9:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
no, jak se to vezme pořídil.... ale prostě mám autíčko:)
Jardík s nim má hodně co dočinění a moc mu za to děkuju..
kapku sem na to zapoměl ty víš proč jardí..tak Ti před nastoupenou jednotkou děkuju za úplně všecko..
je to Ford Fiesta 1.8 v naftičce takže si jedu za parádních 5litrů a docela to i jede... jel jsem do Benešova a na takový dlouhý rovince sem tam měl 170..a nák sem to ani nevnímal.. až pak sem se kouknul a docela sem se podivil..na dálnici s tim ted jezdit nebudu.. nemam dálničku a pokutu fakt riskovat v mojí finanční situaci nemínim.. tak si počkam na novej rok a koupim si jíí..doufam..
ale jinak sem s nim moc spokojenej.. brzdí to, jede to a prostě fajn autíčko.. ještě si do toho seženu nákej ten reprák a rádio, náký kola a bude to fešák..ale to až na jaře.. blíží se vánoce a nerad bych doma nadělil ostatnim oloupaný brambory...
Hodil bych sem fotku ale stále nás zúžuje ten samý problém..
mějte se všichni moc fajn..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Říj 29, 2007 10:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
no, jak se to vezme pořídil.... ale prostě mám autíčko:)
Jardík s nim má hodně co dočinění a moc mu za to děkuju..
kapku sem na to zapoměl ty víš proč jardí..tak Ti před nastoupenou jednotkou děkuju za úplně všecko..
je to Ford Fiesta 1.8 v naftičce takže si jedu za parádních 5litrů a docela to i jede... jel jsem do Benešova a na takový dlouhý rovince sem tam měl 170..a nák sem to ani nevnímal.. až pak sem se kouknul a docela sem se podivil..na dálnici s tim ted jezdit nebudu.. nemam dálničku a pokutu fakt riskovat v mojí finanční situaci nemínim.. tak si počkam na novej rok a koupim si jíí..doufam..
ale jinak sem s nim moc spokojenej.. brzdí to, jede to a prostě fajn autíčko.. ještě si do toho seženu nákej ten reprák a rádio, náký kola a bude to fešák..ale to až na jaře.. blíží se vánoce a nerad bych doma nadělil ostatnim oloupaný brambory...
Hodil bych sem fotku ale stále nás zúžuje ten samý problém..
mějte se všichni moc fajn..
Ty jo,tak to teeeeeda gratuluji k přibližovadlu (i když už to vím delší dobu,ale čekala jsem,kdy se pochlubíš).Přeji ať autíko slouží k plné spokojenosti a hlavně jezdi opatrně. Wink
út Říj 30, 2007 11:58 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
jj taky gratuluju

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
út Říj 30, 2007 6:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Fiesta je pěkný autí, to gratuluji!!! Wink Wink Wink A jen tak jsem se chtěla zeptat jestli teda bude ten srazík????
út Říj 30, 2007 7:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
Fiesta je pěkný autí, to gratuluji!!! Wink Wink Wink A jen tak jsem se chtěla zeptat jestli teda bude ten srazík????

to se ptam já vás.. ne vy mě.. tak navrhněte místo a datum a já se nák podřídim.. pochybuju že zetkaři pojedou...tak aspon my..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Říj 31, 2007 5:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
No jako mě by samozřejmě napadl jedině Liberec Laughing Laughing Laughing takže bych to nechala na vás a určitě bych se chtěla na vás juknout:-*
st Říj 31, 2007 6:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
No jako mě by samozřejmě napadl jedině Liberec Laughing Laughing Laughing takže bych to nechala na vás a určitě bych se chtěla na vás juknout:-*

hm..tak to se budem asi jen dohadovat a nikdo nci nenavrhne.. tka co takhle třeba 17.11. dávam to záměrně za dlouho aby si každej udělal čas... někde v praze...pište a neodmlouvejte.. ne se nepřipouští.. omlouvá se nepřítomnost z těchto důvodů... těžkké krvácení, zvracení, umírání nebo porod... takže Mobi..jestli nezvracíš, nekrvácíš a nemáš ted někdy termín tak Tě tam chci vidět!!!

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Říj 31, 2007 10:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Planujeme oslavu narozenin klubu Tuning Sokolov a rok zalozeni akci ...
st Říj 31, 2007 11:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
o.k. já bych zkusila nějak dorazit, ae zatím nemůžu nic slibovat:o)Zatím to tak vidím na těch 85% což je dobrý:-*
čt Lis 01, 2007 2:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Já uvidím Smile neb jsem nemocná se zánětem průdušek a není mi moc fajn:-) tak uvidím, jak se budu cítit - každopádně Viktůrkovi gratulace k autíčku ;Wink my víme, ne Viki Wink Wink Wink Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
čt Lis 01, 2007 7:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz