Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Sokolovská Ilegal tuning party...

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Sokolovská Ilegal tuning party...
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Sokolovská Ilegal tuning party... Citovat
Ahoj lidičky.
Milenky,milenci, alkohol, mejdany a rvačky už nás s Kojakem nebaví..
Tak jsme si v sobotu dali rande v Praze pod účelem že se pojedem podívat na Autoshow... asi tak na půlce cesty do Holešovic jsme si vzpoměli na našeho fanklubáka a kámoše Komára který má v Sokolově svůj pravidelný a čím dál větší tuning sraz. A protože už jsme byli na půlce cesty na Autoshow tak nejsme blázni ject za komárem žejo....
Na prvním kruháči jsme to otočili a hurá do sokolova:)
Kolem poledne jsme byli na místě a po přivítání se Sabajkou a Komárem jsme si začali prohlížet místní úpravy...
POdotýkam že zetko je v servisu takže jsme jeli Jardovou 3litrovou 6ti válcovou audinou o asi 300koních.. no..to bych nebyl já abych Jardíkovi nák nepoděkoval za ten výlet. Tvářil se hodně udiveně když pořadatel nahlásil že má jít Kojak s číslem 150 a jeho audi na sprint... Very Happy Very Happy Very Happy
No...já jsem samozdřejmě o ničem nevěděl..to bude asi nákánáhoda... Abych to neprodlužoval... o tunu lehčí Fabie RS, BMW, docela nařechanej Passat a ani spouty dalších neměli moc šancí... Hodně zvláštní obličeje měli místní tuneři když je tam rozmetával kombík s chlápkem co si po cestě z okna odklepával cigáro a většinou ještě zaspal na startu...
A protože to byla tuning akce jak má být tak nechyběl ani pohár za 1.místo ve sprintech!!!!
A ted mi dožte palce protože mi kojak zakázal to sem psát..v těhle věcech je až moc skromnej tak u něj musí bejt nákej ten dement co všecko rozkecá ne?Smile
Dal bych vám sem fotky poháru nebo tak podobně ale stále tady nejdou vkládat obrázky... tak musíme počkat až s tim "někdo" něco udělá..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Říj 21, 2007 8:54 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Nevím, kdo řídil auto na sprintech..... Laughing Laughing Laughing
Ale tomu pilotovi GRATULUJI!!!!

Taky jsem chtěl jet, ale ještě jsem nestihl nazout zimáky, a nechtěl jsem v té zimě hledat vyproštění ze škarpy Laughing
ne Říj 21, 2007 11:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
Shocked Ty woe,tak tomuhle říkám masakr!Sakra,ten chlap se nezdá!Samozřejmě připojuji obrovitánskou gratulaci!A Viktůrkovi přeji,aby ve zdraví přežil až si to tady Jarda přečte.
ne Říj 21, 2007 3:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Nevím, kdo řídil auto na sprintech..... Laughing Laughing Laughing
Ale tomu pilotovi GRATULUJI!!!!

Taky jsem chtěl jet, ale ještě jsem nestihl nazout zimáky, a nechtěl jsem v té zimě hledat vyproštění ze škarpy Laughing

zimálky? dit si říkal že je Mojimír nemocnej...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Říj 22, 2007 5:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz