Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Z fan oblečení

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Z fan oblečení
Autor Zpráva
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Z fan oblečení Citovat
nechce se mi pročítat historie fora, proto zakládám toto téma. (kdyžtak ho smažte když nebude vyhovovat)

včera jsem na Dragovi viděl super mikinu, ale nakonec jsme se ho vždycky zapoměl zeptat kde jí můžu i já splašit. nabízíte jí na prodej? Cena?
so Zář 29, 2007 7:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Z fan oblečení Citovat
Ondra. napsal:
nechce se mi pročítat historie fora, proto zakládám toto téma. (kdyžtak ho smažte když nebude vyhovovat)

včera jsem na Dragovi viděl super mikinu, ale nakonec jsme se ho vždycky zapoměl zeptat kde jí můžu i já splašit. nabízíte jí na prodej? Cena?


Skladem jsou: kšiltovky, mikiny L, XL, černá, červená, dámská trika S, M, L, pánská trika S, M, L, XL, 2XL, tanga 1ks, samolepky
ne Zář 30, 2007 8:53 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
já bych měla určitě zájem o klubovou mikinu v té červené barvě ale velikost L bude na mě asi veliká....dala by se zařídit menší?
po Říj 01, 2007 12:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
linda350z napsal:
já bych měla určitě zájem o klubovou mikinu v té červené barvě ale velikost L bude na mě asi veliká....dala by se zařídit menší?


jasně, jak velkou chceš?
po Říj 01, 2007 4:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
linda350z napsal:
já bych měla určitě zájem o klubovou mikinu v té červené barvě ale velikost L bude na mě asi veliká....dala by se zařídit menší?


jasně, jak velkou chceš?


mno proste tak akorát na lindu Laughing no, podle toho jesli je to pánský nebo dámský číslování... dámské by mne vyhovovalo M, aspon doufam

po Říj 01, 2007 9:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Jsou hotové klubové polokošile - černé.
út Lis 06, 2007 2:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Jsou hotové klubové polokošile - černé.


muzes foto tech tangoší? ze bych obdaroval kamaradku Wink

_________________
350Z, vortech, hks, ...
út Lis 06, 2007 8:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
Drag: chtělo by to nějakou fotku těch polokošilí N.O.C. - 350Z
st Lis 07, 2007 5:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
jj, souhlas....
po Lis 12, 2007 5:21 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz