Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Kucí, zase nějakej malej dotaz k řešení......převodovka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Kucí, zase nějakej malej dotaz k řešení......převodovka
Autor Zpráva
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek Z na sněhu Citovat
Já myslím, že když budeš mít dobré pneumatiky (hooodně dobré) a klidnou nohu na plynu tak můžeš se Z-tkem jezdit i v zimě, ale nesmí být vánice atd, nebo pak to klouže samo o sobě, a když je náledí tak to už vůbec (dokonce i naše škodárna 130L nekdy ustřelí v zatáčce, už sme si 2x udělali výlet do závěje), ale nemůžu tady srovnávat 130L s 350Z, prostě v mírném sněhu a tak by se to mohlo dát uřídit, ale chce to se hodně soustředit. Na zimu sou lepší přece čtyřkolky, ale nemusí to být zrovna offroad (ty taky moc nemusim)
so Zář 08, 2007 3:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
Cimboss: No uvidime, zalezi aj od toho, aka bude zima, ked chladna, ale sucha, tak myslim, ze jazda v zime na Zetku robit problemy nebude. No a kedze 90% jazdim po hlavnom meste, tak pochybujem, ze toho snehu tu bude nejako vela. Nastastie mam este stale aj Civica, takze keby bol problem, Nissana na nejaky ten cas odstavim a presadnem do druheho japonca. Ale kedze som naozaj zvedavy, ako sa 350Z sprava aj v takomto pocasi, chcem to kazdopadne vyskusat. Na dazdi je to v pohode zvladatelne, uz som si na to auto celkom zvykol, takze da sa s tym sportovejsie jazdit aj za uplnej dazdovej burky, len sa samozrejme clovek musi viac sustredit. Suhlasim, ze na zimu je lepsie mat nejakeho jeepa, ale ja off-roady vseobecne moc nemusim a kupovat si auto na 2-3 mesiace mi pripada byt zbytocne. Smile

Jasně, nemyslím výměnu, Ale když musíš někam jet 200km a nesmíš se ohlížet na počasí a sníh, je dobré mít něco 4x. Žena mi svoje nepučí.
so Zář 08, 2007 5:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cimboss
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 19.5.2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plešovec

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
cimboss napsal:
Máš pravdu, ale já jsem prase.A jezdím každý den hodně, jednou bych si rozbil hubu. Na jízdu se Z na sněhu se musíš soustředit a na to není čas, raději nějakýho jeepa na zimu. A neriskovat? Není potom lepší Fabie? No, a mě připadá, teda kromě celkem dobrýho motoru, Zetko jako opravdu weekend car, ZASE SE MI KU RVA POS RALA PŘEVODOVKA.Začaly škrtat skoro všechny rychlosti a to bylo na výměnu synchronů cca před 3 měs.

A divíš se ? Jezdíš jak prase, nemáš ani čas se soustředit na jízdu, asi není příjemné nikomu z clubu číst tvé příspěvky, mě tedy rozhodně ne. Měl byl jsi pochopit, že jsi na klubových stránkách Z clubu, který si zachovává jistou úroveń a má své příznivce. Tak si to nech do putyky Twisted Evil

Nudíš-li se? Kup si Zetko!! Twisted Evil Very Happy
so Zář 08, 2007 5:50 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
vlastik.vitek: No 350Z ma asi jednu malu vyhodu naviac, ma ESP, ale teda hlavne trakciu, co asi Skodarna 130L nema. Smile Ja viem, ze na snehu to asi moc nepomoze, ale trochu mozno predsa len ano, ked to pomaha pri uplne mokrej ceste za silneho dazda. No a co povazujes za hooodne dobre zimne pneumatiky? Niekto tu myslim odporucal PIRELLI SOTTO ZERO, ale v zimnych sa az tak nevyznam. Ja som v zime doposial jazdil na Civicu na DUNLOP WINTERSPORT M3 a tie boli vcelku v pohode. Samozrejme, ked uz je naledi, tak to neni sranda na ziadnom aute, ani s prednym nahonom a asi ani so 4x4 ne. Ale ako vravim, taketo pocasie v Bratislave velmi neocakavam, pretoze to by bol vseobecny dopravny kolaps v celom meste, to by som uz asi skor vytiahol toho Civica, pretoze ked budu posypat cesty, tak to si lak auta urcite nechcem nechat znicit.

cimboss: Zena jazdi na com, ze ti to nechce pujcit? Very Happy Ja 200 km v zime za den urcite nenajazdim, maximalne po meste a to kebyze mam v takomto pocasi ist niekam dalej, tak urcite nejdem so Zetkom, to je jasne.
ne Zář 09, 2007 12:25 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
cimboss napsal:
pipni napsal:
IvoNinja napsal:
pipni: A ako si to zistil? Po akej dlhej dobe sa to zacalo prejavovat, ze si nadobudol pocit, ze to proste menej taha?


Nejdriv na maximalce na rovny dalnici, pak v porovnani s ostatnima zetkama na okruhu na rovince. Kolik si z toho vytah maximalku? Driv hned sem se dostal na 260kmh i do mirnejsiho kopce , kdy zasah omezovac a tedka stezi udelam 240kmh po rovince.

pak napiš čím to bylo. Wink


Tak mi uz auto po 4 mesicich zase poradne jezdi... vymenili mi meric vzduchu vah.
ne Zář 16, 2007 9:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
pipni: Meric vzduchu vah? To pocujem prvykrat, to je co? A co to stalo? Wink
po Zář 17, 2007 1:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
pipni: Meric vzduchu vah? To pocujem prvykrat, to je co? A co to stalo? Wink


Nic, bylo to na zaruku, nevim presne co to je... Jen nejakej meric vzduchy, aby pak byla presna vaha vzduchu.
po Zář 17, 2007 7:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz