Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Infiniti G 35

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Infiniti G 35
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Infiniti G 35 Citovat
Tak jsem měl dnes za sebou rozhulenou třícet pětku, stříbrnou. Jel po Strakonické, červený, rozpálený laufy, vostrej chlápek, tak jsem se vydal za ním. Při společném kvapíku asi 25 km mu to šlapalo něco přes 200km/hod, trochu to vadlo ve větším stoupání.Krásná a rychlá kára. Ukončil jsem to tím, že jsem mu ropou zahulil čtyřna loufama před ksichtem a zmizel. Ale fakt dobrý, zatáčky prd naklony, i to slušně brzdí, moc se mi to líbilo. Shocked Wink

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Srp 23, 2007 7:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
tak se mi zda ze tohle provokovani je zamereni na urcite osoby v klubu! Jak jsem rikal Dragovi po Brne, jeste podvozek, vyfuk, turbo, sem tam nejaky upravy a rozdam si to s kymkoliv Wink Wink Laughing Laughing
I kdyz motory jsou stejny, prevodovka je trosicku jinak nastavena, a srovnavat to s tvoji karou je asi hovadina Laughing Laughing
Takze nekdy na okruhu Laughing

_________________
We only live once........
čt Srp 23, 2007 10:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Kamikaze napsal:
tak se mi zda ze tohle provokovani je zamereni na urcite osoby v klubu! Jak jsem rikal Dragovi po Brne, jeste podvozek, vyfuk, turbo, sem tam nejaky upravy a rozdam si to s kymkoliv Wink Wink Laughing Laughing
I kdyz motory jsou stejny, prevodovka je trosicku jinak nastavena, a srovnavat to s tvoji karou je asi hovadina Laughing Laughing
Takze nekdy na okruhu Laughing

ještě auto, udělaný, co nejvíc a taky si to rozdam s kymkoliv:-)
a do tý doby mam doma šipky... Cool Cool chce mě někdo vyzvat??? Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Srp 23, 2007 10:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Kamikaze napsal:
tak se mi zda ze tohle provokovani je zamereni na urcite osoby v klubu! Jak jsem rikal Dragovi po Brne, jeste podvozek, vyfuk, turbo, sem tam nejaky upravy a rozdam si to s kymkoliv Wink Wink Laughing Laughing
I kdyz motory jsou stejny, prevodovka je trosicku jinak nastavena, a srovnavat to s tvoji karou je asi hovadina Laughing Laughing
Takze nekdy na okruhu Laughing
Čéče chlape, čekal jsem jinou reakci. Samozřejmě se nejednalo o G 35, ale o SUV FX 35.Na Géčko by to bylo trochu málo, jo a nejel jsem zetkem. Okruhy, no ještě uvidím, čekám na závod. setrvák už 4 měsíce a nic. Nějak se mi ho tam nechce ničit, dal jsem do něj háfo škváry. Mám pro něj jiné využití. Ale rozdat si to s čím koliv, jdu do toho.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Srp 24, 2007 3:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
ale sranda musi bejt i kdyby na chleba nebylo! Cece koukam ze to taky pekne stridas s tema autama! Jinak FX35 jako zadna stika, to uz by stalo za rec FX45 ktera ma osmi valec a nejakejch 315 koni! Zatim!

_________________
We only live once........
po Srp 27, 2007 1:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenickakrtkova
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Prostějov

Příspěvek Citovat
Kdo tu haní FX35ku??? Evil or Very Mad na jaře jí chceme kupovat, výkonovej rozdíl není oproti 45ce tak velkej ale váha těch dvou válců navíc určo bude znát... nehledě na to že v 35ce je i vejfukovej systém shodnej se zetkem, možná by tam šel dát i kompresor nebo turbo, což u 45ky ani omylem..ale je fakt že kdyby byla pěkná 45ka v bílé za good peníz asi neváháme Very Happy

_________________
It´s better to burn out than fade away....
pá Srp 31, 2007 12:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
zdenickakrtkova napsal:
Kdo tu haní FX35ku??? Evil or Very Mad na jaře jí chceme kupovat, výkonovej rozdíl není oproti 45ce tak velkej ale váha těch dvou válců navíc určo bude znát... nehledě na to že v 35ce je i vejfukovej systém shodnej se zetkem, možná by tam šel dát i kompresor nebo turbo, což u 45ky ani omylem..ale je fakt že kdyby byla pěkná 45ka v bílé za good peníz asi neváháme Very Happy

35 a komporesor a ja ti na nej napisu Z Wink Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
pá Srp 31, 2007 9:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
zdenickakrtkova napsal:
Kdo tu haní FX35ku??? Evil or Very Mad na jaře jí chceme kupovat, výkonovej rozdíl není oproti 45ce tak velkej ale váha těch dvou válců navíc určo bude znát... nehledě na to že v 35ce je i vejfukovej systém shodnej se zetkem, možná by tam šel dát i kompresor nebo turbo, což u 45ky ani omylem..ale je fakt že kdyby byla pěkná 45ka v bílé za good peníz asi neváháme Very Happy
Ahoj Zdeničko, osma bude lepčejší,nepůjde o výkon, ale naroste tam krouták a o tom u těžkých aut jde hlavně. U šestky přeplńovadlo, no gut, ale co aut. převodovka, tu těžko někdo přenastaví a hlavně na to není postavené a že bylo FS v manuálu nevím. Počkej až až si dá Dráček kompresor, to si bude užívat dalších starostí, já už je mám téměř vyřešené. Téměř. Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Zář 01, 2007 3:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenickakrtkova
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Prostějov

Příspěvek Citovat
Ahoj Jaroušku, buď si jistej že ani jedno prznit nebudeme, uvidíme jak a co ale asi ho necháme takový jaký je: krásný Very Happy to jsou jenom Krtkovo úvahy, ale až bude mít zetko na hraní tak ho to přejde. Máš pravdu s tím krouťákem, navíc 45ky jsou u nás méně oblíbené než 35ka, takže by tam mohla být lepší cenovka-teoreticky. Jen netušíme co je to za motor...

_________________
It´s better to burn out than fade away....
ne Zář 02, 2007 12:18 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
tak na tu FX45 motor je: 4.5-liter (4,494 cc) 32-valve V8, aluminum-alloy block and heads. Low-friction molybdenum-coated pistons.Double overhead cam (DOHC), 4 valves per cylinder with microfinished camshafts. Titanium intake and exhaust valves. Continuously Variable Valve Timing Control System (CVTCS) optimizes opening of intake valves.

rozdil mezi FX 35 a 45 ve vykonu je nasledovne:
FX 35: 275koni a kroutak 268
FX45: 320 Koni a kroutak 335

takze kroutak da lepsi zrychleni, ps, FX35 delaji v klassice nebo 4kolka, kdezto FX45 je jenom ve 4kolce.
Doporucuju mozna neco dovezt ze statu nebo z kanady, vyjde to na dobrej peniz a ma clovek klid co si kupuje! Laughing

_________________
We only live once........
po Zář 03, 2007 4:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Kamikaze napsal:
tak na tu FX45 motor je: 4.5-liter (4,494 cc) 32-valve V8, aluminum-alloy block and heads. Low-friction molybdenum-coated pistons.Double overhead cam (DOHC), 4 valves per cylinder with microfinished camshafts. Titanium intake and exhaust valves. Continuously Variable Valve Timing Control System (CVTCS) optimizes opening of intake valves.

rozdil mezi FX 35 a 45 ve vykonu je nasledovne:
FX 35: 275koni a kroutak 268
FX45: 320 Koni a kroutak 335

takze kroutak da lepsi zrychleni, ps, FX35 delaji v klassice nebo 4kolka, kdezto FX45 je jenom ve 4kolce.
Doporucuju mozna neco dovezt ze statu nebo z kanady, vyjde to na dobrej peniz a ma clovek klid co si kupuje! Laughing

Čéče, v čem te ktou´ták je, určitě ne Nm

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Zář 03, 2007 8:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Citovat
pardon, vloudila se mensi chybicka v hodnotach.......lb-ft a NM, asi jsem si spletl kde jsem....stava se to holt.... Laughing
takze FX35 ma v NM 363
a FX 45 ma v NM 454
Diky Kojaku....

_________________
We only live once........
po Zář 03, 2007 10:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenickakrtkova
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Prostějov

Příspěvek Citovat
Kamikaze napsal:
tak na tu FX45 motor je: 4.5-liter (4,494 cc) 32-valve V8, aluminum-alloy block and heads. Low-friction molybdenum-coated pistons.Double overhead cam (DOHC), 4 valves per cylinder with microfinished camshafts. Titanium intake and exhaust valves. Continuously Variable Valve Timing Control System (CVTCS) optimizes opening of intake valves.

rozdil mezi FX 35 a 45 ve vykonu je nasledovne:
FX 35: 275koni a kroutak 268
FX45: 320 Koni a kroutak 335

takze kroutak da lepsi zrychleni, ps, FX35 delaji v klassice nebo 4kolka, kdezto FX45 je jenom ve 4kolce.
Doporucuju mozna neco dovezt ze statu nebo z kanady, vyjde to na dobrej peniz a ma clovek klid co si kupuje! Laughing

Díky za info, uvažovali jsme o dovozu ale trochu nás odrazují trable s převozem, přihlášením, clem, DPH atd... Zase na druhou stranu je fakt že dovozci jako Denker a pod. mají rabat na kuse cca 500.000,- a zdůvodňují to nutností držet záruku, takže se indiv. dovozem člověk dostane na úplně jinou cenu...Vycházím z ceny 35ky cca 40tis USD, pak by nová na značkách vyšla na max. 1.2 mega

_________________
It´s better to burn out than fade away....
út Zář 04, 2007 12:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz