Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
for Mobi

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
for Mobi
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek for Mobi Citovat
Normálně to funguje.....

Jestli jsi schopen to přečíst, zavolej....
pá Úno 23, 2007 8:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Takze se do toho zitra nebo v pondeli pustime Smile)
so Úno 24, 2007 11:36 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
chvála Z-CLUBU a jeho provozovatelům, uz mi to funguje, nebýt mě tak ve fanklubu nemate skoro zadne tema pac se menuje FOR MOBI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Úno 26, 2007 5:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
chvála Z-CLUBU a jeho provozovatelům, uz mi to funguje, nebýt mě tak ve fanklubu nemate skoro zadne tema pac se menuje FOR MOBI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Hehe, no zacnem to nak rozhejbavat mobi, jsou pry i dalsi clenove tak hrrr do toho
po Úno 26, 2007 11:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
komar napsal:
mobileus napsal:
chvála Z-CLUBU a jeho provozovatelům, uz mi to funguje, nebýt mě tak ve fanklubu nemate skoro zadne tema pac se menuje FOR MOBI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Hehe, no zacnem to nak rozhejbavat mobi, jsou pry i dalsi clenove tak hrrr do toho


Ted jsem si psal s Viktorem z vikturek.blog, taky asi bude členem, e to fajn kluk....
po Úno 26, 2007 11:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
hele martine zas to neprehanej aby nam zbyly naky cisla toho maxituningu Laughing Laughing "joke"

_________________
NISSAN FOREVER
po Úno 26, 2007 11:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
hele martine zas to neprehanej aby nam zbyly naky cisla toho maxituningu Laughing Laughing "joke"


Co se bojíš....
Můžeš si pro něj přijet zítra na Chodov v 19 hod. Abys měl klidný spánek Smile
út Úno 27, 2007 12:13 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
mobileus napsal:
hele martine zas to neprehanej aby nam zbyly naky cisla toho maxituningu Laughing Laughing "joke"


Co se bojíš....
Můžeš si pro něj přijet zítra na Chodov v 19 hod. Abys měl klidný spánek Smile


me to staci na tom srazu komarovym pac zejtra asi budu vyndavat hudbu s auta a vubec se mi to nechce delat ale jindy na to nemam cas

_________________
NISSAN FOREVER
út Úno 27, 2007 12:15 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
No ja sem kazdopadne moc rad ze dorazite Smile ja bych vletel na auto chtel sem delat neco na tom mem moturku, ale jak si taksi pocasi je na prd a v garazi elektriku nemam :/
st Úno 28, 2007 2:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz