Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Audi R8

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Audi R8
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Audi R8 Citovat
ahoj lidičky...
původně jsem si to chtěl nechat pro sebe ale musim se pochlubit...
včera ráno jsme s Jardíkem alias Kojakem uskutečnil již dlouho plánovanou věc. Jeli jsme na předváděcí jízdu nové Audi R8!!!
Kdo netuší o čem je řeč tak v krátkosti... vidlicový osmiválec o objemu 4,2litru, výkonem cca 430koní a točivým momentem 430Nm!!!!!
Každý kdo tam byl před námi nebo po nás jel pár minut a s technikem.
A protože jardík je velká osobnost a o mě ani nemluvě tak nás přivítal generální ředitel, pozval na kafíčko a pak jardovi povolil aby si zvolil svuj vlastní okruh a aby svezl manželku a mě.
No.. musim říct že je to fakt nářez... nádherný mechanický zvuk za kabinou udělá asi největší požitek z jízdy a k tomu ještě připočítám jardovu nohu na plynu a pocit že jedu v lepčim autě než je Ferrari.
Kojak z toho byl stejně vyplácenej jako já a tak usoudil že tohodle krasavce CHCE! Dokonce dostal nabídku na speciální objednávku. Jinak protože jsme informovaní mládenci tak už jsme slyšeli o kompresoru který se chystá vyrobit ABT a přidat autině tak asi o 110koní navíc.
No, ¨bylo to prostě dokonalý a už se moc těšim na konec srpna kdy máme R8slíbenou na celý den.
Takže tímto jardíkovi ještě jednou děkuju..
zatim ahoj


_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Črc 19, 2007 10:33 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Tohle je úplně mooc krásný autíčko, zrovna nedávno mi strejda říkal, že si ho chce pořídit ale pořád neví jak mu to všechno výjde, snad si ho pořídí, pač takovýhle autíčko mít v rodině, je mňamka Laughing Laughing Laughing
čt Črc 19, 2007 7:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
sluník
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 198
Bydliště: SluníGoW

Příspěvek Citovat
WAU! Shocked To autí je ale mazlík.
čt Črc 19, 2007 11:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Žluťásek
branec


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Pardubice

Příspěvek Citovat
Jardíku, no tak to doufám, že nás se Sluníkem koncem toho srpna povozíš v té krásné R8 Wink Wink Wink
pá Črc 20, 2007 2:01 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
wooffy
vojín


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
to jeslusny delo Vytřeštěnec
pá Črc 20, 2007 3:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
sluník napsal:
WAU! Shocked To autí je ale mazlík.
Ne ne žluťásku, zatí sena to čeká rok a pul,dělají jich jen 20 denně a příštíb rok se má objevit desetiválec a to bude teprve pno, Tato R, no výkon,n jede to stejně jako moje Z, Počkám.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Črc 21, 2007 9:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz