Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
webík

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
webík
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek webík Citovat
můj milý přecedo..
vim že toho máte moc ale když se neutrální člověk podívá na náš web tak už měsíc mlčí a před tim taky žádná sláva...
neohlašujou se noví členi a tak bych si myslel že už se klub rospadl nebo už nemá zájem o aktualizace..
jednou povídal že by si chtěl aby lidi víc koukali tak je to tim že nejsou žádný novinky..
nedavno sem ti nabídl že rád s čimkoli co zvládnu pomůžu.. ke skouškám mě nepustí tak stejně nemám co dělat..tak bych aspon trochu pomohl..
a ještě jedna malá prozbička.. když sem ještě nebyl ve fan klubu tak sem vás dal jako odkaz ke mě na stránku a tys povídal že co nevidět budu tady v odkazech taky....a zatim jedinej kdo tam je je girlforspeed která už vás ve vodkazech stejně nemá..
spousty pozdravů a milion pusinek posílá Viktůrek

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Čer 08, 2007 3:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: webík Citovat
viktůrek napsal:
můj milý přecedo..
vim že toho máte moc ale když se neutrální člověk podívá na náš web tak už měsíc mlčí a před tim taky žádná sláva...
neohlašujou se noví členi a tak bych si myslel že už se klub rospadl nebo už nemá zájem o aktualizace..
jednou povídal že by si chtěl aby lidi víc koukali tak je to tim že nejsou žádný novinky..
nedavno sem ti nabídl že rád s čimkoli co zvládnu pomůžu.. ke skouškám mě nepustí tak stejně nemám co dělat..tak bych aspon trochu pomohl..
a ještě jedna malá prozbička.. když sem ještě nebyl ve fan klubu tak sem vás dal jako odkaz ke mě na stránku a tys povídal že co nevidět budu tady v odkazech taky....a zatim jedinej kdo tam je je girlforspeed která už vás ve vodkazech stejně nemá..
spousty pozdravů a milion pusinek posílá Viktůrek


Nesouhlas: nové členky a členové se jen hrnou, mrkni do fora.....
girlsforspeed nás v odkazech má, minulý týden jsem to zkouknul
do fora chodí i nečleni a docela se diskutuje
na to, že fungujeme půl roku na webu, jsou výsledky skvělé

Souhlas: tento víkend ti dáme odkaz, to ti opravdu dlužíme.

A taky tě miluju Wink
pá Čer 08, 2007 4:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: webík Citovat
Drag napsal:
viktůrek napsal:
můj milý přecedo..
vim že toho máte moc ale když se neutrální člověk podívá na náš web tak už měsíc mlčí a před tim taky žádná sláva...
neohlašujou se noví členi a tak bych si myslel že už se klub rospadl nebo už nemá zájem o aktualizace..
jednou povídal že by si chtěl aby lidi víc koukali tak je to tim že nejsou žádný novinky..
nedavno sem ti nabídl že rád s čimkoli co zvládnu pomůžu.. ke skouškám mě nepustí tak stejně nemám co dělat..tak bych aspon trochu pomohl..
a ještě jedna malá prozbička.. když sem ještě nebyl ve fan klubu tak sem vás dal jako odkaz ke mě na stránku a tys povídal že co nevidět budu tady v odkazech taky....a zatim jedinej kdo tam je je girlforspeed která už vás ve vodkazech stejně nemá..
spousty pozdravů a milion pusinek posílá Viktůrek


Nesouhlas: nové členky a členové se jen hrnou, mrkni do fora.....
girlsforspeed nás v odkazech má, minulý týden jsem to zkouknul
do fora chodí i nečleni a docela se diskutuje
na to, že fungujeme půl roku na webu, jsou výsledky skvělé

Souhlas: tento víkend ti dáme odkaz, to ti opravdu dlužíme.

A taky tě miluju Wink

muj chytrý holohlavý kamaráde..
je pravda že na foru to začíná ožívat ale to je asi tak všechno.. dit na webu je ohlášeno jen 13členů ne? ale to je jedno..
jinak když se se mnou chceš o něčem dohadovat jestli vás má v odkazech nebo ne tak se laskavě koukni protože sem tam čuměl dneska.. mě už tam samozdřejmě taky nemá ale to mi srdce netrhá..
tak se tam jukni a pak se mi pěkně omluv ju:-)?
měj se kocoure

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Čer 08, 2007 5:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Viki, omlouvám se.
Asi je to hodně nevyrovnaná osoba, nic neřekla, a prostě to smázla. Bléééééééé
To se nedělá Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

OK. Dnes to budu řešit s Pipni i v souvislosti s tvým webíkem.....
út Čer 19, 2007 9:29 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Viki, omlouvám se.
Asi je to hodně nevyrovnaná osoba, nic neřekla, a prostě to smázla. Bléééééééé
To se nedělá Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

OK. Dnes to budu řešit s Pipni i v souvislosti s tvým webíkem.....

šikulka..
jinak možná to ona neudělala ...občas se mi tam taky něco smázne samo aniž bych o tom věděl... tak nevim.. ale to je jedno..
díky...
viktůrek II. Z boží vůle moderátor..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Čer 19, 2007 10:47 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz