Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nissan sraz - 26.5.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nissan sraz - 26.5.2007
Autor Zpráva
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: Nejsme na západě Citovat
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
Nejsme na divokém západě. Zetka spíš evokujou atmosféru Japonska, a tam by Kojak byl Samurajem, pečovaly by o něj 4 gejši a ty bys mu Viki, mohl možná nosit meč Laughing

Náhodou to Kojakovi na tý fotce sluší, jen nevím, co tomu řekne jeho manželka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

no kojakova žena to asi neuvidí..ale co takhle krtek?? nebo hanky starej?



Krtek u toho seděl, proto taky dělal ten gesicht... Laughing Laughing Laughing

no dobře a co hanky starej?

hanky starej nemuze konkurovat nejkrasnejsimu z nejkrasnejsich Laughing Laughing Laughing
Konečně jsem oceněn, jak si zasloužím. Díky příteli Vzývám tě ó pane! Jo a Hanky starej jsem já a co její mladej je mi fuk. Very Happy

si kus vola Very Happy Very Happy Very Happy mu to povim!! a on na tebe pošle svýho zabijáckýho psa.
Klidně mu to řekni, nebojim se,mám Siga. Naposled jsem si to rozdal s krtkem a už doryl.

jardo.. o tom krtkovi můžeme dyskutovat... možná ještě žije.. a její mladej se prej moc nebojí..Smile jeho šarm tě přemůžeSmile

šarm????????? Shocked Laughing Laughing Laughing on to má????
jo a hlavne jeji mladej ani nemuze ven takze muze bejt jarda v klidu

ty anonyme zamr.... neříkáš si náhodou mobileus??
a on je taky nastydlej?? to sme na tom stejně..Smile

no tak se nepo sem se zapomnel regnout ty šarmisto

_________________
NISSAN FOREVER
po Kvě 28, 2007 8:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: Nejsme na západě Citovat
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Kojak napsal:
mobileus napsal:
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
viktůrek napsal:
Anonymous napsal:
Nejsme na divokém západě. Zetka spíš evokujou atmosféru Japonska, a tam by Kojak byl Samurajem, pečovaly by o něj 4 gejši a ty bys mu Viki, mohl možná nosit meč Laughing

Náhodou to Kojakovi na tý fotce sluší, jen nevím, co tomu řekne jeho manželka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

no kojakova žena to asi neuvidí..ale co takhle krtek?? nebo hanky starej?



Krtek u toho seděl, proto taky dělal ten gesicht... Laughing Laughing Laughing

no dobře a co hanky starej?

hanky starej nemuze konkurovat nejkrasnejsimu z nejkrasnejsich Laughing Laughing Laughing
Konečně jsem oceněn, jak si zasloužím. Díky příteli Vzývám tě ó pane! Jo a Hanky starej jsem já a co její mladej je mi fuk. Very Happy

si kus vola Very Happy Very Happy Very Happy mu to povim!! a on na tebe pošle svýho zabijáckýho psa.
Klidně mu to řekni, nebojim se,mám Siga. Naposled jsem si to rozdal s krtkem a už doryl.

jardo.. o tom krtkovi můžeme dyskutovat... možná ještě žije.. a její mladej se prej moc nebojí..Smile jeho šarm tě přemůžeSmile

šarm????????? Shocked Laughing Laughing Laughing on to má????
jo a hlavne jeji mladej ani nemuze ven takze muze bejt jarda v klidu

ty anonyme zamr.... neříkáš si náhodou mobileus??
a on je taky nastydlej?? to sme na tom stejně..Smile

no tak se nepo sem se zapomnel regnout ty šarmisto

ale hovno..jen si netušil že muj instynkt rytíře prokoukne tvou lest jak prozradit tajemství který stejně za chvíli bude vědět každej:-))
jinak MObíka chválim.. je jedinej kdo si vzpoměl a zejtra přijede!! miluju tě mobi.

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Kvě 28, 2007 8:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: Nejsme na západě Citovat
citace:
jinak MObíka chválim.. je jedinej kdo si vzpoměl a zejtra přijede!! miluju tě mobi.

ale to jeste neznamena ze me ta moje prdlavka doveze Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Kvě 28, 2007 9:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
tomaskrtek
zobák


Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 18

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
Drag napsal:
Jsem rád, že máme za členku Zdeničku, a ne Krtečka....

Na obrázku poznáte proč, ale na druhou stranu, až budete chtít strašit děti, napište si ke mě o kontakt. Laughing Laughing Laughing

p.s. Krtek se opil nealko pivem a pak takhle vyváděl Laughing

ty voe krtku to je nářez:-)
For Krtek: výbornej ksicht, jak vůl na jatkách. Dej foto krtici před pelech, to bude sexík. Jo a sereš mě, jsi hezčí než já.

Paní Krtkový, vážený člence Z-klubu to na zeď před nebo za postel nemůžu dát ani náhodou, zakrylo by to ty škrábance od nehtů jak se snaží dycinky zdrhnout-marně-a dřív nebo pozdějc by to strhla Very Happy Very Happy Very Happy
út Kvě 29, 2007 9:22 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
[/quote]
Paní Krtkový, vážený člence Z-klubu to na zeď před nebo za postel nemůžu dát ani náhodou, zakrylo by to ty škrábance od nehtů jak se snaží dycinky zdrhnout-marně-a dřív nebo pozdějc by to strhla Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

Laughing Laughing Laughing
út Kvě 29, 2007 1:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz