Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Okruh v mostě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Okruh v mostě
Autor Zpráva
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-(((( Citovat
linda350z napsal:
mobileus napsal:
linda350z napsal:
viktůrek napsal:
AHOJ LIDI..
tak se tu vyskytl malý problém..
kdo jste byl v mimoni víte že mi bylo hodně špatně aže sem podcenil jízdu v kabrioletu v noci.. takže mám ted horečkua nikam nejdu..Sad
omlouvam se hlavně mobimu , lindě a haničce... chtěl sem vás vidět ale sem vůl no.. tak příště..
ahoj
Viktůrek II. Z boží vůle marod

hele jakej vůl, seš nemocnej sakra, mno newadí já se na pilotování dodávky jaksi nabídnout nemužu take nevím co dál ale proboha vubec si nic nevyčítej... Wink

lindo a ty jedes?????? jestli mam s tebou pocitat s mistem v aute???

práve to jeste řešííím zítra dám vedet stačí to?

stačí

_________________
NISSAN FOREVER
po Kvě 07, 2007 7:39 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-(( Citovat
lidičky..vypadá to celkem špatně i se sokolovem..mám pořád 38-40horečky a mám ještě jeden hodně velkej zdrav. problem.. jedu do nemocnice..Sad uvidim co mi řeknou.. jinak pokud máte kdokoli fotky z mimoně pošlete je na pavel@maxipervers.cz ... díky moc.. nák se vám za to odvděčim.. ale moc moc prosím.. máte to u mě..
ahoj a držte mi palce..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Kvě 07, 2007 11:57 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
jejjeda chudáček náš Viktůrek doufám, že to nebude nic špatnýho, hlavně se z toho dostaň!!!:-*Budu držet palečky a je mi líto, že jsi nemocnej:o(:-*
po Kvě 07, 2007 1:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Za fan club se účastní Mobi, kameraman Bordel, a ještě jeden pomocník.

Je připraven doprovodný klubový vůz - Ford Transit - který zapůjčil náš člen Ondra - díky!!!

Odjezd doprovodného vozuje po půl osmé z Budějárny.
Vezu na Most i klubové předměty....
Bude několik videí, moře fotek, takže i ti lenivci, kteří se neúčastní, nic nepropásnou.
Ale stydte se, všichni mají moře keců ( Viktor má omluvenku, nechceme aby natáhl brka), a účast slabá.....
po Kvě 07, 2007 7:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Za fan club se účastní Mobi, kameraman Bordel, a ještě jeden pomocník.

Je připraven doprovodný klubový vůz - Ford Transit - který zapůjčil náš člen Ondra - díky!!!

Odjezd doprovodného vozuje po půl osmé z Budějárny.
Vezu na Most i klubové předměty....
Bude několik videí, moře fotek, takže i ti lenivci, kteří se neúčastní, nic nepropásnou.
Ale stydte se, všichni mají moře keců ( Viktor má omluvenku, nechceme aby natáhl brka), a účast slabá.....
A já jako omluvenku nemám, či co??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
po Kvě 07, 2007 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Citovat
hele přeju vám at si okruh co nejvííc užijete....je mi to tak desne moc líto že nemužu... Crying or Very sad
po Kvě 07, 2007 8:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Sabajka napsal:
Drag napsal:
Za fan club se účastní Mobi, kameraman Bordel, a ještě jeden pomocník.

Je připraven doprovodný klubový vůz - Ford Transit - který zapůjčil náš člen Ondra - díky!!!

Odjezd doprovodného vozuje po půl osmé z Budějárny.
Vezu na Most i klubové předměty....
Bude několik videí, moře fotek, takže i ti lenivci, kteří se neúčastní, nic nepropásnou.
Ale stydte se, všichni mají moře keců ( Viktor má omluvenku, nechceme aby natáhl brka), a účast slabá.....
A já jako omluvenku nemám, či co??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad

ty???? ty si na černý listině nedoraziču na srazy Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
po Kvě 07, 2007 11:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
takze musim rict ze Most byl fakt super, Zetek tam bylo dosti, a našlo se tam i mnoho jiných pěkných aut počínaje Ferrari a konče Buggati Veyron.
Až na příhodu s výměnou kol dopadlo vše dobře. A když mě svezl drag na okruhu Zetkem tak to byla třešínka na dortu Cool

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 08, 2007 6:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
mobileus napsal:
takze musim rict ze Most byl fakt super, Zetek tam bylo dosti, a našlo se tam i mnoho jiných pěkných aut počínaje Ferrari a konče Buggati Veyron.
Až na příhodu s výměnou kol dopadlo vše dobře. A když mě svezl drag na okruhu Zetkem tak to byla třešínka na dortu Cool
Kurňa, furt nevím, kdo byl nejrychlejší. Typuju pořádí TOM, Milan, tem co neznam se vomlouvám. Tak honeem piš.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Kvě 08, 2007 7:19 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
mobileus napsal:
takze musim rict ze Most byl fakt super, Zetek tam bylo dosti, a našlo se tam i mnoho jiných pěkných aut počínaje Ferrari a konče Buggati Veyron.
Až na příhodu s výměnou kol dopadlo vše dobře. A když mě svezl drag na okruhu Zetkem tak to byla třešínka na dortu Cool
Kurňa, furt nevím, kdo byl nejrychlejší. Typuju pořádí TOM, Milan, tem co neznam se vomlouvám. Tak honeem piš.

tom tam nebyl, a zapomnel si na draga
a poradi sem da urcite drag az mu to poslou na mejla

_________________
NISSAN FOREVER
út Kvě 08, 2007 7:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Erik350Z
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Zdravim,
fakt dobra akce. Okruh je mnohem zajimavejsi nez Brne...
Odecetl jsem casy z kamery, v druhe jizde jsem jel takhle:

2:15,0
2:14,5
2:15,3
2:31,7 (zmekly brzdy, zpomalil jsem)
2:45,2 (odpocinek pro brzdy)
2:13,9
2:12,5
a pak jsem skoncil, brzdy uz to nedavaly...

Tady je nejrychlejsi kolo, kamera byla ale dost nizko (mezi sedadlem a hlavovou operkou sedadla spolujezdce), takze trat je videt jenom obcas Sad
Vysoka kvalita (27MB):
www.pterodon-download.com/erikovo/FastestLap2_12_5.wmv

Nizka kvalita (4MB):
www.pterodon-download.com/erikovo/FastestLap2_12_5lowres.wmv
út Kvě 08, 2007 9:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
tak tady par fotos pro ty co nebyli Wink


_________________
NISSAN FOREVER
so Kvě 12, 2007 10:17 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz