Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
run

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
run
Autor Zpráva
vlad
Anonymní





Příspěvek run Citovat
Ahojte jsem z belgie a pristi tyden jedu se svym Z do Cr muze mi nekdo rict kde se muzu s nim pobavit (letiste teren) poblis ostravy nebo teplic

diky
st Kvě 09, 2007 1:07 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: run Citovat
vlad napsal:
Ahojte jsem z belgie a pristi tyden jedu se svym Z do Cr muze mi nekdo rict kde se muzu s nim pobavit (letiste teren) poblis ostravy nebo teplic

diky


Rádi Tě potkáme a svezeme se s Tebou. Co se týče letišť: na trase dálnice na Teplice jsou dvě vyhovující letiště, na trase do Prahy je možnost blbnout na letišti v Příbrami, směr Mladá Boleslav - letiště Mimoň, Milovice.........
st Kvě 09, 2007 1:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
le vlad
Anonymní





Příspěvek run Citovat
hmm super diky za info... a muze se tam jit jen tak nebo to je hlidane vubec nevim jak to chodi.... a asfalt tam je dobry nerad bych tam nechal 4 gumy Twisted Evil

jinak se snazim najit nekoho kdo vyrabi inox vyfuky a mohl mi udelat copii catback nebo nismo... origos je dost drahy..

a take hledam nekoho kdo dava folie na okna ve setjnem regionu a ne moc drahe...

jinak vase webovky vipadaji skvele... jezdi hodne Ztek v CR??? v belgii ne a lidi se porad otaci a ziraj... Cool
st Kvě 09, 2007 3:04 pm
Anonymní






Příspěvek Re: run Citovat
le vlad napsal:
hmm super diky za info... a muze se tam jit jen tak nebo to je hlidane vubec nevim jak to chodi.... a asfalt tam je dobry nerad bych tam nechal 4 gumy Twisted Evil

jinak se snazim najit nekoho kdo vyrabi inox vyfuky a mohl mi udelat copii catback nebo nismo... origos je dost drahy..

a take hledam nekoho kdo dava folie na okna ve setjnem regionu a ne moc drahe...

jinak vase webovky vipadaji skvele... jezdi hodne Ztek v CR??? v belgii ne a lidi se porad otaci a ziraj... Cool


V Milovicích je povrch špatně vyspárovaný, Mimoň a Příbram jsou v pohodě....bez hlídání.

U nás v klubu je člen Hovado s pokovením skel, mrkni do aut členů. O foliích asi nikdo z nás neuvažuje, kvalita pokovení je podstatně vyšší....

Co se týče výfuků, např. já to budu řešit výrobou na zakázku, i se sportovním katalyzátorem a svody....
Zkus firmu 2M motosport, telefon sem napíšu až se dostanu k vizitce...
st Kvě 09, 2007 3:20 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: run Citovat
Anonymous napsal:
le vlad napsal:
hmm super diky za info... a muze se tam jit jen tak nebo to je hlidane vubec nevim jak to chodi.... a asfalt tam je dobry nerad bych tam nechal 4 gumy Twisted Evil

jinak se snazim najit nekoho kdo vyrabi inox vyfuky a mohl mi udelat copii catback nebo nismo... origos je dost drahy..

a take hledam nekoho kdo dava folie na okna ve setjnem regionu a ne moc drahe...

jinak vase webovky vipadaji skvele... jezdi hodne Ztek v CR??? v belgii ne a lidi se porad otaci a ziraj... Cool


V Milovicích je povrch špatně vyspárovaný, Mimoň a Příbram jsou v pohodě....bez hlídání.

U nás v klubu je člen Hovado s pokovením skel, mrkni do aut členů. O foliích asi nikdo z nás neuvažuje, kvalita pokovení je podstatně vyšší....

Co se týče výfuků, např. já to budu řešit výrobou na zakázku, i se sportovním katalyzátorem a svody....
Zkus firmu 2M motosport, telefon sem napíšu až se dostanu k vizitce...

st Kvě 09, 2007 3:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
le vlad
Anonymní





Příspěvek run Citovat
ok super diky za info cekam netrpelive na tu vizitku a take bych mel zajem o stejny vyfuk. jestli budou delat dva urcite to vyjde levneji....

coz se tyka tech oken nevim jaky je rozdil postupu. jestli se nemilim tak na to kovovani se musi okna odmontovat a to s emi moc nechce... zkusim spis ty folie neco jako carbon ci titan
st Kvě 09, 2007 3:55 pm
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: run Citovat
le vlad napsal:
ok super diky za info cekam netrpelive na tu vizitku a take bych mel zajem o stejny vyfuk. jestli budou delat dva urcite to vyjde levneji....

coz se tyka tech oken nevim jaky je rozdil postupu. jestli se nemilim tak na to kovovani se musi okna odmontovat a to s emi moc nechce... zkusim spis ty folie neco jako carbon ci titan
Asi mysliš, že v ČR ušetříš, omyl. Ty výfuky s kaďáky mám objednané u zmínění firmy, cca 85-90t. Se slevou moc nepočítej. Jedině, když je objedná pan prezident. Folie dělají na každém rohu, cca 15t, s bezpečnostním prvkem proti průrazu o 5 více. Vše má homologaci. Měj se chlape. Jo a opravdu dobrej katal neseženeš pod 20t za kus. Jinak si nech původní, tak špatné nejsou.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 09, 2007 4:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: run Citovat
le vlad napsal:
ok super diky za info cekam netrpelive na tu vizitku a take bych mel zajem o stejny vyfuk. jestli budou delat dva urcite to vyjde levneji....

coz se tyka tech oken nevim jaky je rozdil postupu. jestli se nemilim tak na to kovovani se musi okna odmontovat a to s emi moc nechce... zkusim spis ty folie neco jako carbon ci titan
Ještě dodatek, běžné folie zatmavené od 15-30% na Z kolem 7tisíc, omloub´vám, se ta vyšší byla na A6 Avant a bezpečnostní. I folií musí okna, která se pohybují ven.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 09, 2007 4:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
le vlad
Anonymní





Příspěvek run Citovat
no konecne nejaka profesionalni rada.... ja fakt myslel ze trochu usetrim ale asi ne... budu cekat az na ebay bude nejaky vyfuk nismo ci catback...

rikas folie na kazdem rohu delaji to kvalitne... jedem mi to nabizi za 1500montaz plus cena folie

a ve specializovanem centrum me to vyjde na 5500 takze nevim... nechci aby se to po roku zacalo odlepovat...

a jak se chovaj poldove kdyz vidi Z nejsou moc otravni ???
st Kvě 09, 2007 4:28 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: run Citovat
le vlad napsal:
no konecne nejaka profesionalni rada.... ja fakt myslel ze trochu usetrim ale asi ne... budu cekat az na ebay bude nejaky vyfuk nismo ci catback...

rikas folie na kazdem rohu delaji to kvalitne... jedem mi to nabizi za 1500montaz plus cena folie

a ve specializovanem centrum me to vyjde na 5500 takze nevim... nechci aby se to po roku zacalo odlepovat...

a jak se chovaj poldove kdyz vidi Z nejsou moc otravni ???


Ne, neboj, s policií problémy nemáme, nesmíš provokovat a hádat se, ale na dálnici nejsou problémy. Ve městech jezdíme pomalu i se Zetkama... Laughing

to Kojak: prosím Tě, napiš sem číslo na Mlčocha, já ho nemám v telefonu u sebe..............
st Kvě 09, 2007 4:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
For Vlad: folie se nikdy neodlepí, naopak je problém je sundat. Za tu cenu je to OK. Není na tom, co posrat, okna dají zpět. Pokovení je na nhovno,když to škrábneš dámskýmpodpadkem, nejde to opravit a nikdy sundat. A ještě jednu radu. S výfuky pozor. Nespočítaný amatérský výfuk nadělá často víc škody a kraválu, než výkonu a může být i výsledek horší než u org. U seriového výfuku stačí vyhodit prostřední díly a dát rezonátory, které urychlí výplach plynů a dílo je hotovo. Bude u zvuk ostřejšín a to jde.Ale zase to musí dělat profík, aby dal ty právné. To je asi pro tebé nejlepší cesta k vyššímu výkonu. A nezapomeň na lepší sání a 10-15 koníků přibude.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 09, 2007 5:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Re: run Citovat
le vlad napsal:
hmm super diky za info... a muze se tam jit jen tak nebo to je hlidane vubec nevim jak to chodi.... a asfalt tam je dobry nerad bych tam nechal 4 gumy Twisted Evil

jinak se snazim najit nekoho kdo vyrabi inox vyfuky a mohl mi udelat copii catback nebo nismo... origos je dost drahy..

a take hledam nekoho kdo dava folie na okna ve setjnem regionu a ne moc drahe...

jinak vase webovky vipadaji skvele... jezdi hodne Ztek v CR??? v belgii ne a lidi se porad otaci a ziraj... Cool


Je to dobre jen v MILOVICICH je to spatne hruby povrch a panely a spary jsou zalite asfaltem, tekze kdyz tam budes driftovat tak pocitej, ze budes od asfaltu uz jednou sem zetko cely den cistil Smile
st Kvě 09, 2007 10:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
le-vlad
Anonymní





Příspěvek run Citovat
Diky kluci jste super... Hlavne ty Kojaku... Smile

jen nevim co to je rezonator... to je katalyzator???
myslim ze si necham origos vyfuk je pekny a kdyz odelam ty prostredni dily bude to stejne vykonne jako nismoi ale s mene hlukem .. nechci moc kravalu jen o trosku vice jako carrera 4s

jinak moc dobre nechapu jak muze nejaka poskrabat me okna podpatkem Very Happy Very Happy Very Happy no i kdyz......
čt Kvě 10, 2007 10:57 am
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: run Citovat
le-vlad napsal:
Diky kluci jste super... Hlavne ty Kojaku... Smile

jen nevim co to je rezonator... to je katalyzator???
myslim ze si necham origos vyfuk je pekny a kdyz odelam ty prostredni dily bude to stejne vykonne jako nismoi ale s mene hlukem .. nechci moc kravalu jen o trosku vice jako carrera 4s

jinak moc dobre nechapu jak muze nejaka poskrabat me okna podpatkem Very Happy Very Happy Very Happy no i kdyz......
Prostřední tlumiče mají rovněž přepážky ke tlumení , rezonátor má funkci urychlit chod plynů ven, které zpomalují katalyzátory. Protože v něm nejsou přepážky, propustí i více hluku. Ale pořád to bude náš nelibozvučný hluk.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Kvě 10, 2007 6:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz