Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Tuning

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Tuning
Autor Zpráva
TornadoPepa
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 16

Příspěvek Tuning Citovat
Máte-li zájem o vychytávky na svého mazla tak se mrkněte na:www.japanparts.com ,jsou tam vychytávky na většinu japonských aut, Zetka nevyjímaje.Hledejte Fairlady Z Z33-tak mu zřejmě v japonsku říkají.
so Led 13, 2007 7:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Hezké stránky.
Našel jsem projekt české firmy SH motor, mimo jiné officiálního dovozce otvírání dveří LSD, v projektu Zorro mě, kromě přemrštěné ceny úpravy, zaujal kompresor pro Zetko. Přijde mi to lepší než použití turba...

Je to dobrá ispirace, těším se na jaro Very Happy Very Happy
po Led 15, 2007 9:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Santy
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 109

Příspěvek Citovat
Hned se du podivat chtel bych asi nacipovat, nebo ten kompresor Smile
út Led 16, 2007 6:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Hezké stránky.
Našel jsem projekt české firmy SH motor, mimo jiné officiálního dovozce otvírání dveří LSD, v projektu Zorro mě, kromě přemrštěné ceny úpravy, zaujal kompresor pro Zetko. Přijde mi to lepší než použití turba...

Je to dobrá ispirace, těším se na jaro Very Happy Very Happy
Otazku kompresor, nebo turbo jsem resil pred dvema lety. Vysledek je istalovana turbo sada Grredy a to servisem Nissan a se zarukou. A proc ? Cenou to vychazi zhruba stejne, ale .. Z turba dostanes vetsi vykon i kroutak, znama.f.Guzzo v Nemecku v te dobe nabizela instalaci se zarukou asi za 400t Kc a 350 PS. od Greddy instalaci cca 300t Kc 387 PS, pri plnicim tlaku jen0,4 b. A delali to doma, takze bylo rozhodnuto.Dva roky to chodi bez vady, plnici tlak jde zvednout, ale ja to povazuji zaq zbytecne. Nejakych dalsich 20 PS resi nove svody, vyfuky Supersprint. Olej W10-60 a kazdych 5 t km ven. Pisu to proto, ze navyseni vykonu temito cestami je drahe a mela by na to byt nejaka zaruka. A instalovat jen kompresor nestaci, nova jednotka, vetsi vstriky....Jo a taky vim o dvouch znicenych motorech na Z, tak Dragu nesetri, prestan parit a je to doma)))))
ne Led 21, 2007 5:15 pm
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Anonymous napsal:
Drag napsal:
Hezké stránky.
Našel jsem projekt české firmy SH motor, mimo jiné officiálního dovozce otvírání dveří LSD, v projektu Zorro mě, kromě přemrštěné ceny úpravy, zaujal kompresor pro Zetko. Přijde mi to lepší než použití turba...

Je to dobrá ispirace, těším se na jaro Very Happy Very Happy
Otazku kompresor, nebo turbo jsem resil pred dvema lety. Vysledek je istalovana turbo sada Grredy a to servisem Nissan a se zarukou. A proc ? Cenou to vychazi zhruba stejne, ale .. Z turba dostanes vetsi vykon i kroutak, znama.f.Guzzo v Nemecku v te dobe nabizela instalaci se zarukou asi za 400t Kc a 350 PS. od Greddy instalaci cca 300t Kc 387 PS, pri plnicim tlaku jen0,4 b. A delali to doma, takze bylo rozhodnuto.Dva roky to chodi bez vady, plnici tlak jde zvednout, ale ja to povazuji zaq zbytecne. Nejakych dalsich 20 PS resi nove svody, vyfuky Supersprint. Olej W10-60 a kazdych 5 t km ven. Pisu to proto, ze navyseni vykonu temito cestami je drahe a mela by na to byt nejaka zaruka. A instalovat jen kompresor nestaci, nova jednotka, vetsi vstriky....Jo a taky vim o dvouch znicenych motorech na Z, tak Dragu nesetri, prestan parit a je to doma)))))


Zítra budu celý den v Nissanu montovat LSD, předvedu ti to osobně Razz
Dostal jsem propustku do dílny jako pomocný dělník Laughing Laughing

A co se týče komp.xturbo, ještě přemýšlím, takže uvidíme....
ne Led 21, 2007 8:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Hezké stránky.
Našel jsem projekt české firmy SH motor, mimo jiné officiálního dovozce otvírání dveří LSD, v projektu Zorro mě, kromě přemrštěné ceny úpravy, zaujal kompresor pro Zetko. Přijde mi to lepší než použití turba...

Je to dobrá ispirace, těším se na jaro Very Happy Very Happy


Stale uvazujes o pridani turba - Greddy nebo APS?
ne Úno 11, 2007 10:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
pipni napsal:
Drag napsal:
Hezké stránky.
Našel jsem projekt české firmy SH motor, mimo jiné officiálního dovozce otvírání dveří LSD, v projektu Zorro mě, kromě přemrštěné ceny úpravy, zaujal kompresor pro Zetko. Přijde mi to lepší než použití turba...

Je to dobrá ispirace, těším se na jaro Very Happy Very Happy


Stale uvazujes o pridani turba - Greddy nebo APS?


Stále uvažuju, ale až po téhle začínající sezoně, chci chvíli jezdit, a už musím trochu šetřit Wink Wink - GReddy

Mimochodem, projekt Zorro zaujal Kojaka natolik, že pajcnul jejich haubnu, ode mě pajcnul barvu, a bůh ví, co pajcne zítra Razz Razz Razz
A že nekecám, uvidíte v galerii: Kojak upravy - Naše zkušenosti Very Happy
ne Úno 11, 2007 11:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz