Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Turbo kit, prosím poraďte.

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Turbo kit, prosím poraďte.
Autor Zpráva
ajakub



Založen: 8.5.2010
Příspěvky: 1

Příspěvek Turbo kit, prosím poraďte. Citovat
Jsem nový majiítel Z350 a auto je podle mě pěkně ovladatelné a chová se jako docela dobrý sporťák, akorát mi přijde že by si zasloužilo trošku více koní a hlavně krouťák! Pročetl jsem vaše pěkný fórum, hlavně se mi líbil upgrade Z na twin turbo, bylo tam ipěkný video ze zkušebny, jak to ukazovalo na vyndanym motoru ty krásný parametry (cca 600PS a 800NM). Je mi jasný že auto není stavěno na žádný tyto výkony a je když už tak potřeba počítat s úpravami hlavně spojky, pak asi brzd atd., trošu bych se teda bál převodovky.
Našel jsem si na netu singl turbo kit, za cca 5000usd, ale nevím když se rozhodnu a koupím si ho, jestli mě nečeká nějaká velká průda s instalací, případně s nekompatibilitou, když se jedná o kit z usa.
Taky jsem četl, že po instalaci (nějakého twin turba) se auto chovalo divně - že pod půl nádrže cukalo, nebo co a že průběh výkonu nebyl optimální.
Prostě se někoho zkušeného potřebuju zeptat, jestli to mám risknout a jít do toho, nebo jsou s tím spíš poťíže, než očekávaná radost!
Auto je konec 2004, když jsem ho koupil mělo 59000km, hned jsem musel vyměnit spojku (orig. Nissan-přítlačák, ložisko, lamelu), komplet destičky-nějaké Ferrodo plus, nebo co, pak samo olej a filtry pro pocit atd. Akorát při výměně spojky mi servisák řekl, že je načatej i setrvák, tak bych rád případně s tím turbo kitem objednal nějakej lepší a nevím, jestli bude kompatibilní s tou orig. novou spojkou, která má najeto ani ne 1000km!
Budu velmi rád za vaše dobrý rady!
Přikládám stránky na ten turbo kit: http://www.turbo-kits.com/350Z_turbo_kits.html

http://www.turbo-kits.com/images/350z_turbonetics_turbo_kit.jpg
út Kvě 11, 2010 10:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Turbo kit, prosím poraďte. Citovat
Neturbovat, jen ti to prinese starosti... Very Happy
so Kvě 15, 2010 10:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz