Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Kojakovo zetko už frčí..!!!

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Kojakovo zetko už frčí..!!!
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Kojakovo zetko už frčí..!!! Citovat
Ahoj lidi..
Už ani nevim po jak dlouhé přestávce je zase na silnici ale důležitý je že až na pár drobností který se doladí zetko funguje, vypadá líp než před tím a ujíždí pekelně rychle svým soupeřům..
V pátek byl první sraz Diamond race.. a protože Eleanor ještě není hotová vyrazili jsme zetkem které nikdo nečekal a ve většině případech ho ani nikdo nepozal...
Vyskytly se spekulace o 370Z nebo snad GTR?? nene klucí.. jen všudypřítomní japonci furt něco huhlali tou svojí podivnou řečí a jediný co jsem pochopil bylo slovo VeilSide Smile Což je bodykit na kojakovo Z..Smile
Oběvilo se tam pár opravdu pěkných sportáků včetně Audi RS, Porshe Turbo, Porshe GT3,
Lambo, Viper, Ferrari 430 F1 atd..
Bez jakékoli nadsázky bylo zetko nejobdivovanější auto.. samozdřejmě jako jediné v poněkud tuningové úpravě ale to se mezi takovou konkurencí taky počítá...
Dokonce si organizátoři vydupali že chtějí zetko polepit svýmy diamantovýmy logy aby se mohli pyšnit reklamou na tomhle vozítku...
Druhý den jsme jeli zetko pěkně provětrat a zaject v podstatě "nový" motor...
Můžu vám říct že řídit 600kobyl a skoro 900Nm takovým stylem jako jsme jeli několik stovek kilometrů vyžaduje hodně veliké umění.. a to podotýkám že při úpravách jednotky nebylo možné zachovat trakci .. Takže si představte ten výkon poháněný na zadní nápravu a to bez většiny elektřiny která by vám pomáhala v ovládání auta..(hlavně ve smyku)
Každýmu dojde že každá sebevíc prudší zatáčka byla prolítnuta smykem a tím bych chtěl Jardovi dodatečně poděkovat že mi před jízdou nedal moc najíst...a věděl proč...
No abych to zkrátil...rovnoceného soupeře jsem nenašli a to jsem potkali 3OOkonové porshe, 400konového jaguara a pod..
Dokonalý zážitek!!
Takže přeju hodně štastných kilometrů a at všecko funguje tak jak má..
Fotek je moc a moc a zítra se je sem pokusím dát... mojí stránku se mi nepodařilo rozběhat a nevím jak se vkládají sem... pokusim se s tim přez den něco udělat
zatim ahoj..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Črc 01, 2009 12:33 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
http://vikturek.blog.cz/galerie/kojak-nove-foto
http://vikturek.blog.cz/galerie/diamond-race-09
omlouvam se za spoždění lidičky..Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
út Črc 07, 2009 10:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
vypadá jako hračka Very Happy ale skvostná práce.. Ačkoliv tuning rád nemám, tady prospěl a nevypadá vůbec zle Shocked
út Črc 07, 2009 11:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
vypadá jako hračka Very Happy ale skvostná práce.. Ačkoliv tuning rád nemám, tady prospěl a nevypadá vůbec zle Shocked
ono o klasickej tuning nejde, po zvýšení výkonu na 400ps byl aerodynamic. kit nutností a jiný není, tedy který by splńoval svůj účel. Zetkaři by ti potrdili, že auto ve 230km má volnější řízení, ztrácí přitlak a to není dobrý pocit. Vče je tam účelně dané a nebylo mým úmyslem to " tunit " a jezdit na nějaké tun soutěže. Na to jsem už kapánek starej. A čalounění, podívej se na serii, je to hrůza, nějaké pologumové koženky, brrrrrrrr. Už tam bylo hodne korun, tk jsem si dopřál čalounění podle svého vkusu. Ber auto,jako individuál na míru pro mě. Amici pro tyto přestavby používají výraz Custom, který je přesnější, tunig je vlastně ladění a mělo by se týkat výkonu a k tomu potřebné další úpravy. Dnes už je to spíš odlišit se a tuzing. Je to velmi drahý originál, který se nemusí každému líbit. v usa jsou tyto customy veli ceněné, zejména amer. káry Mě šlo především o výkon a velmi rychlé, spolehlivé auto, vlastní výroby Laughing A vvvotom to je. Very Happy Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Črc 08, 2009 6:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Krasna prace a libivej skvost, hlavne at dlouho vydrzi a jezdi, protoze tech nervu co si s tim mel, by ti ted meli ty najezdene KM byt odmenou! Cool Wink
po Srp 10, 2009 1:48 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
komar napsal:
Krasna prace a libivej skvost, hlavne at dlouho vydrzi a jezdi, protoze tech nervu co si s tim mel, by ti ted meli ty najezdene KM byt odmenou! Cool Wink
nervy ještě nekončí,musím dát lepší turba, u těhle se taví keramika v ložizcích, tzn pakmotor znova na stolici a odladit, už mě klepne Confused Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Srp 11, 2009 6:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
co eleanor?
út Srp 11, 2009 8:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
ondra: no na tu sme zvedavi a myslim ze se dockame ale zetko je mazec Smile Smile
st Srp 12, 2009 11:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
co eleanor?
Ela ještě není v laku, furt brousí a brousía pak zase kytují a brousí a br...... A bude levnější a levnější a ...... Tak to mě nesere. Včera jsem tam byl, nemaj přípraváře a já už mám 60t v kapse z ceny Very Happy takže je animoc nehoním, te´d na tom budou dělat dva noví, tak počítám do konce roku

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Srp 13, 2009 8:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
co to vlastně bude za Elu? Nechváváš si dělat repliku na zakazku?
čt Srp 13, 2009 8:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
kojak: jo vlastne ty mas ve smlouve dny za nedodani, tak plati a plati vid Razz
čt Srp 13, 2009 11:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondro žádný orginál není. Je to MOVIE CAR, kterou vymysleli filmaři. Základ je Ford Mustang GT 500Shelby, r.v. 1967 + kit nárazníky, prahy,přídavná světla, zadní dlouhá světla a víčko nadrže na zadním sloupku a další drobnosti, jako speciální odstín barvy, oxid dusný, disky kol, výfuky v prazích a pod. Motor je Big blok 7.000 ccm, s výkonem přes 500 ps a 720 Nm, spotřeba 35-40 litrú Sad Laughing Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Srp 14, 2009 7:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz