Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Kojak na brzdě..:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Kojak na brzdě..:)
Autor Zpráva
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Už ze starších příspěvků jsem si říkal, že pokud by člověku šlo čistě jen o výkon, tak že je lepší jít do něčeho jiného, jak píšeš "fabrickýho". Každopádně mi zatím výkon Zetka stačí, takže se budu snažit podobné myšlenky co nejvíce vyhánět z hlavy Smile
ne Črc 06, 2008 9:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Kojak prospal sezónu Citovat
Kojaku, kdy budeš konečně mít hotové auto? Za chvíli bude sníh a těch tvých 600 koní si ani neuprdne.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
st Črc 23, 2008 6:48 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Kojak prospal sezónu Citovat
centros napsal:
Kojaku, kdy budeš konečně mít hotové auto? Za chvíli bude sníh a těch tvých 600 koní si ani neuprdne.
no máš recht, kapánek se to protahuje, teď momentálně jsou kola v Budějicích na přeleštění, ale protože to jsou trojdílná OZ, tak nejdřív do Lexani rozebrat, on jedinej má klíč na titan šrouby, prostě si tak zajištuje servis.....Tak už jsem dávno přestal spěchat Crying or Very sad Čalounění hotové, už to jenom zkompletovat Laughing , teda jestli se nám tam vejde motor, trošku nabyl na vějšce-víko saní je trošku bachratější, takasi pustit motor níž na silentbl. z nového typu Z atd Laughing Laughing Proto jsem si koupil ještě vettu, abych měl čím šmejdit

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Črc 24, 2008 8:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Brazdil Citovat
Zde muzete videt Kojakuv motor na stolici u Brazdila. Tocil to pan Mlcoch z 2M. Viz http://vimeo.com/4382317
st Dub 29, 2009 5:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Motory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz