Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
SPZ samolepka

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
SPZ samolepka
Autor Zpráva
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek SPZ samolepka Citovat
Od jara jezdím s malou SPZ nalepenou na předním nárazníku. V létě mě vyhmátli policajti v Mostě kousek od autodromu a dost vyhrožovali. Zkoušeli na mě ztrátu řidičáku a zákaz řízení na půl roku Shocked

Tak jsem přes kamaráda na dopravce zjišťoval co a jak, zda by něšla oficiálně vyřídit nějaká výjimka a zapsat do techničáku. Bohužel musím všechny zklamat, nejde to Crying or Very sad

Jediná legální možnost je originál plechová SPZ umístěná tam, kde má být. Takže přes zimu budu muset opět udělat díry do nárazníku a nějak tam ten ošklivej plech přidělat. Sad Zkusím to tam dát alespoň tak, aby mi to nezasahovalo do sání. Asi přímo na nárazník bez černé plastové tabulky. Máte někdo nějaký nápad nebo fotku hezkého provedení?

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Pro 22, 2008 11:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
No a co jsi čekal. Vyjímku může udělit pouze Ministerstvo dopravy, pokud vím tak byla udělena je jedna pro Alfu Romeo. A je to umístění origoše na lev stranu nárazníku. Buď rád, že tě nechytli V Náckově,nebo u Temelínobijců. Prostě už je to v zákoně a to není sranda. Já jsem jí strčil do díry, spodní část nakloněnou do vnitř, tak tam žene vzduch a taky jí nepřečtou kamery na počítaných 150 m úsecích. A žádnej polda mě za to nebuzeroval. Je prostě v předu, origoš a na prostředku.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Pro 23, 2008 9:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Ahoj,

já zatím neměl problém se samolepkou nikdy. Když jsem jezdil úplně bez ní, tak mě stavěli furt. Se samolepkou nikdy kvůli samolepce Smile

V zahraničí taky bez problému (D, A, I, CH)

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
ne Led 04, 2009 5:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Ahoj,

já zatím neměl problém se samolepkou nikdy. Když jsem jezdil úplně bez ní, tak mě stavěli furt. Se samolepkou nikdy kvůli samolepce Smile

V zahraničí taky bez problému (D, A, I, CH)
Však se dočkáš, hodně štěstí Wink

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Led 05, 2009 8:48 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz